Kategorie

Ingredience

Produkty

Petrklíčový olej

Evening primrose oil

Petrklíčový olej

*z organického zemědělství

Stručná historie:

Petrklíči se správně přezdívá Prvosenka jarní a jedná se o vůbec první květinu, která po zimě kvete jako první. Nejvíce je rozšířená v mírném pásmu a především v Evropě nebo Asii. Má krásné žluté květy a jedná se o rostlinku menšího vzrůstu.

Složení a léčebné účinky:

Olej se získává z květů, který účinně snižuje horečku a s ním i spojené pocení. Má uklidňující účinky a využívají ho lidé při nespavosti, při psychických obtížích, jako jsou úzkosti nebo rozrušení. Olej se často aplikuje také na spánky, ten má za úkol mírnit začínající projevy migrény.

Navíc obsahuje saponiny, flavanoidy a velice důležitý vitamín E. V neposlední řadě má močopudné a protizánětlivé účinky.

Petrklíčový olej a pleť:

Má hojné kosmetické účinky, krásně pleť čistí, následně otevře póry, osvěží je a na závěr pleť uhladí.

Petrklíčový olej a vlasy:

Po nanesení oleje docílíte krásného a přirozeného lesku, a vlasy budou celkově vyživeny.

Zajímavost:

Patří na seznam chráněných druhů rostlin. V posledních letech se také často využívá v homeopatii.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.