Kategorie

Ingredience

Produkty

Pomerančová voda*

CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT WATER

Pomerančová voda*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

Mluvíme o vodě, která je přítomna v každé zelenině nebo ovoci ve větším či menším rozsahu. U ovoce může být procento vody velmi vysoké. Ovoce má schopnost ukládat velké množství této vody, spolu s dalšími živinami.

Ovocná voda je udržitelným zdrojem přírodního, rostlinného původu. V tomto případě je to voda získaná z pomerančů ekologického zemědělství.

Složení a léčebné účinky:

Toto ovoce je silným antioxidantem a to díky obsah flavonoidů, anthocyaninů a vitaminu C a zabraňuje tak předčasnému stárnutí pleti. Vitamín C má fotoprotektivní vlastnosti, takže je velmi užitečný proti fotostárnutí kůže.

Pomerančová voda a pleť:

Pomerančová voda zklidňuje a pomáhá redukovat podráždění či zarudnutí pleti. Taktéž lehce stahuje rozšířené póry a působí příznivě na činnost mazových žláz.

Produkty obsahující Pomerančová voda*

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Jak pečovat o pleť v zimě

Kosmetička radí: Jak pečovat o pleť v zimě

Kůže je v zimě vystavena řadě agresí, které negativně ovlivňují její zdraví, vzhled a celkový komfort. Trápí nás suchost, pnutí, šupinky, častěji se objevuje ekzém, různé lišeje a začervenání. Celkově je pleť citlivější a náchylná k podráždění. Co pomůže? Jak pleť ochránit a správně o ni pečovat? Důležité je hydratovat, vyživovat a chránit.

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika - pro všechny, kteří touží svou pleť obnovit, omladit a zregenerovat bez použití skalpelu či botoxu. Epigenetická kosmetika využívá nejnovější špičkové technologie, stimuluje a vnáší řád do buněk a tkání. Efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Proniká hluboko do našich buněk, kterým předává důležité informace, zlepšuje jejich biochemické vlastnosti a restartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.