Kategorie

Ingredience

Produkty

Přeslička rolní

Equistetum Arvense (Horsetail) Extract

Přeslička rolní

Stručná historie:

Přeslička je vytrvalá bylina, vysoká přibližně 7-10 cm. Roste po celém světe.

Složení a léčebné účinky:

Přeslička obsahuje kyselinu křemičitou. Její soli jsou důležitou součástí chrupavek, kloubů, nehtů, vlasů, ale i vazů. Obsahuje také flavonoidy, saponiny, hořčiny, třísloviny nebo pryskyřici.

V lidovém léčitelství zastavuje krvácení, bojuje proti onemocněním močového měchýře a ledvin. Mokrý zábal z přesličky se přikládá na bolavé a nezahojené místo a přeslička škodliviny umyje, rozpustí a vypálí. Pitím čaje z přesličky předcházíte revmatismu nebo nervovým bolestem.

Je účinná při zánětu kostní dřeně, ledvinových kamenech nebo písku, poruchách zraku, ekzémech, tuberkulóze, vyrážce nebo krvácení.

Přeslička rolní a pleť:

Pleti dodává pružnost a pevnost a podporuje tvorbu kolagenních a elastických vláken. Má schopnost udržovat v pleti dostatek hydratace. Bojuje proti aknózní pleti a redukuje přílišné množství mazu.

Řasám dodává pružnost, pevnost a sílu.

Přeslička rolní a vlasy:

Přeslička podporuje růst vlasů, redukuje přílišné padání vlasů a redukuje tvorbu lupů. Vlasy posiluje a zabraňuje jejich lámání.

Zajímavost:

Přidává se do zubních past, protože snižuje krvácení dásní a působí preventivně proti zánětům.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.