Kategorie

Ingredience

Produkty

Rajčatová šťáva

HYDROLYZED TOMATO SKIN

Rajčatová šťáva

Vznik:

Rajče pochází z Jižní a Střední Ameriky, odkud se začalo vyvážet do Evropy.

Rajčatová šťáva je získávána drcením a vařením rajčat. Vařením rajčat je získaný produkt účinnější, protože neobsahuje žádné chemické přísady. Po tepelném zpracování jsou rajčata zdravější a mají vysoký obsah lykopenu (červené barvivo s antioxidačním účinkem).

Složení a léčebné účinky:

Šťáva z rajčat obsahuje spoustu vitamínů, vlákniny a minerálů. Obsahuje také již zmíněné velké množství lykopenu, draslíku, hořčíku a železa.

Díky velkému obsahu živin zabraňuje vzniku srdečních chorob a zlepšuje trávení. Její účinky fungují také jako prevence vzniku rakoviny a reguluje množství tuku v organismu. Proto se hodně konzumuje při hubnutí. Šťáva má vysoký obsah draslíku a hořčíku, které podporují správnost funkce srdečního svalu. Je skvělá pro oči, zažívání, játra, kůži i imunitu.

Rajčatová šťáva a pleť:

Rajče je skvělý antioxidant, tím zabraňuje stárnutí organismu. Pro pleť má vynikající regenerační, rozjasňující a zjemňující schopnosti. Šťáva z rajčat má silné čistící účinky a reguluje tvorbu mazu. Skvělá je tedy na aknózní, problematickou, mastnější pleť.

Rajčatová šťáva a vlasy:

Rajčatová šťáva dodá vlasům lesk, regeneruje poškozené vlasy a dodá jim zpět život. Napomáhá proti svědění a citlivosti pokožky hlavy. Reguluje tvorbu mazu, a působí jako prevence proti lupům.

Produkty obsahující Rajčatová šťáva

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.