Kategorie

Ingredience

Produkty

Rýžový olej*

Oryza Sativa Oil*

Rýžový olej*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

Rýže je typickým produktem pobřeží Středozemního moře, ačkoli je její původ asijský, přišla na španělské pobřeží přes arabskou kulturu. V dnešní době ho nejvíce využívají v Thajsku, v Koreji či USA do různých pokrmů a je vhodný na smažení.

Léčebné účinky a složení:

Obsahuje značné množství omega 6 mastných kyselin, přírodní antioxidanty. Redukuje špatný cholesterol (LDL) v krvi a obsahuje složky, ve kterých je vitamín E (tokoferol a gamma oryzanol).

Rýžový olej a pleť:

Podporuje mikrocirkulaci krve, proto doporučujeme na otoky a tmavé kruhy pod očima, které se objevují kvůli nedostatku aktivity našich očních víček při spánku.

Díky vysokému obsahu antioxidantů je výborný v boji proti volným radikálům a předchází stárnutí. Kromě toho je rýžový olej velmi prospěšný pro pokožku, stimuluje tvorbu kolagenu a pomáhá potlačovat vrásky. Do pokožky se krásně vstřebá, aniž by došlo k pocitu těžkosti a mastnoty.

Je vhodný pro typ pleti, která je suchá.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.