Kategorie

Ingredience

Produkty

Rýžový protein*

Hydrolyzed Rice Protein

Rýžový protein*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

Tento bezlepkový, ve vodě rozpustný rostlinný protein je extrahován z rýžových otrub.

Léčebné účinky a složení:

Má hypoalergenní účinky a navíc dle některých lékařských studií může mít výrazný vliv proti ateroskleróze, v podstatě se jedná o cévní srdeční onemocnění. Napomáhá k regeneraci svalů, některé ženy ho využívají, jako podporu k redukci váhy. Rýžový protein se navíc skládá z aminokyselin, které obsahují síru.

Rýžový protein a pleť:

Je dobře známý pro své zklidňující účinky, proto je užitečný v péči o pokožku těla i vlasů, a to i citlivých jedinců, které trápí alergie. Protein má výjimečné hydratační účinky, pokožce navrací pružnost, nedráždí a zanechává na pokožce jemný pocit.

Rýžový protein a vlasy:

V péči o vlasy pomáhá vlasům zesílit, jsou jemnější a lesklé, chrání vlasové vlákno před oxidačním poškozením způsobeným slunečním zářením, zabraňuje vypadávání a tvorbě lupů.

Dodává vlasům objem, lesk a přirozený jas. Zvyšuje kapilární kapacitu, což zvyšuje pružnost a posiluje vlasy.

Zajímavost:

Díky svému složení a účinkům je nejvíce vhodný pro vegany a vegetariány díky vysokému obsahu bílkovin. Může se přidávat do velmi oblíbených smoothie či různých koktejlů.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.