Kategorie

Ingredience

Produkty

Rýžový protein*

Hydrolyzed Rice Protein

Rýžový protein*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

Tento bezlepkový, ve vodě rozpustný rostlinný protein je extrahován z rýžových otrub.

Léčebné účinky a složení:

Má hypoalergenní účinky a navíc dle některých lékařských studií může mít výrazný vliv proti ateroskleróze, v podstatě se jedná o cévní srdeční onemocnění. Napomáhá k regeneraci svalů, některé ženy ho využívají, jako podporu k redukci váhy. Rýžový protein se navíc skládá z aminokyselin, které obsahují síru.

Rýžový protein a pleť:

Je dobře známý pro své zklidňující účinky, proto je užitečný v péči o pokožku těla i vlasů, a to i citlivých jedinců, které trápí alergie. Protein má výjimečné hydratační účinky, pokožce navrací pružnost, nedráždí a zanechává na pokožce jemný pocit.

Rýžový protein a vlasy:

V péči o vlasy pomáhá vlasům zesílit, jsou jemnější a lesklé, chrání vlasové vlákno před oxidačním poškozením způsobeným slunečním zářením, zabraňuje vypadávání a tvorbě lupů.

Dodává vlasům objem, lesk a přirozený jas. Zvyšuje kapilární kapacitu, což zvyšuje pružnost a posiluje vlasy.

Zajímavost:

Díky svému složení a účinkům je nejvíce vhodný pro vegany a vegetariány díky vysokému obsahu bílkovin. Může se přidávat do velmi oblíbených smoothie či různých koktejlů.

Kam pokračovat ve čtení

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí. Pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu, látek, které pokožka přirozeně produkuje, ale které se s věkem dramaticky snižují. Je vyhledávanou složkou v omlazení, redukci vrásek, při léčbě akné a jizev.  Řada LOOM italské značky BIOEARTH je unikátní kvalitou a množstvím daného extraktu, jako první v Evropě získala BIO certifikaci, je CRUELTLY FREE díky ruční metodě sběru a chovu na volném prostranství. Objevte s námi sílu šnečího extraktu. Pro koho je vhodný? Co dokáže s naší pletí a mnohem více se dočtěte v našem článku.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější - dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztíratelnost. Dejte sbohem hutným krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

BIO repelenty

BIO repelenty

V létě si rádi užíváme čas venku – příroda, parky, zahrady, terasy, výlety. S teplejším počasím bohužel přichází i hmyz, který nás obtěžuje. Z příjemného času stráveného venku v přírodě i na zahradě se stává nepříjemný zážitek. Je skvělé, že existují již přírodní repelenty místo klasických chemických, které jsou pro naše tělo i životní prostředí velkou zátěží. V novém článku se dozvíte vše o přírodních repelentech i to, jak si doma připravit svůj vlastní repelent.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.