Kategorie

Ingredience

Produkty

Šáchorový olej*

Cyperus Esculentus Root Oil

Šáchorový olej*

*Z organického zemědělství

Stručná historie:

Šáchor byl vždy na pobřeží Středozemního moře. Tento zlatý olej se extrahuje z hlízy šáchoru a chutná, buď jako sladké mandle či lískové oříšky.

Šáchorový olej a pleť:

Obsahuje vysoký obsah kyseliny olejové, která je klíčová při rekonstrukci kožních buněk, pokožka je díky ní hladší a také chráněna, jelikož má kyselina olejová vysoký protizánětlivý účinek.

Navíc obsahuje ještě velké procento kyseliny linolové a linolenové, obě mají vyjimečný hydratační účinek, protože pomáhá snižovat množství vody, která se během dne z pokožky vytrácí a tím se zabrání možné tvorbě vrásek.

Zajímavost:

Je doporučován, jako depigmentant – bělí, protože snižuje tvorbu množství enzymu tyrozinázy, který se podílí na tvorbě pigmentových skvrn.

Kam pokračovat ve čtení

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Anti-age ošetření se 100% čistým šípkovým olejem a kyselinou hyaluronovou je skutečným zážitkem a potěšením pro pleť, tělo i smysly. Vlastnosti šípkového oleje jsou fascinující a prospěšné nejen pro pleť zralou, suchou, která potřebuje zpevnit a vyhladit, ale také pro pleť problematickou, kterou trápí např. jizvy po akné, strie a narušená pokožka. Objevte novou řadu BIOPROTETTIVA a dopřejte své pleti extra péči a regeneraci.

Fascinující síla šnečího extraktu

Fascinující síla šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí, které nám příroda respektive šneček nabízí: bohatá na aktivní látky, je nepochybně účinným prvkem pro řešení různých typů problémů ovlivňujících naši pokožku. Jeho využití je široké a rozhodně není určen jen pro pleť unavenou, povadlou, která potřebuje zpevnit a vyhladit. Výborně se osvědčil pro pleť trpící akné i jinými nedokonalostmi. Řada LOOM je unikátní nejen kvalitou a množstvím daného extraktu, ale i metodou získávání a samotným chovem šnečků. Co umí? Pro koho je vhodná? Co dokáže s naší pletí? Čtěte v našem článku.

Jak na domácí kosmetické ošetření

Jak na domácí kosmetické ošetření

Pravidelná domácí kosmetická péče je prevencí a investicí do budoucna a jde ruku v ruce s pravidelnou návštěvou kosmetického salónu. Jedno bez druhého nefunguje. Je důležité se o pleť pravidelně starat. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám, jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje. Výsledky Vás překvapí.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.