Kategorie

Ingredience

Produkty

Scutellarie (Šišák)

Scutellaria baicalensis root extract

Scutellarie (Šišák)

Stručná historie:

Scutellarie se začala využívat v čínské medicíně, Indii a Japonsku.

Složení a léčivé účinky:

Obsahuje vysoký podíl flavonoidů, který mají antioxidační účinek. Šišák má vysoký obsah sterolů, které ve stravě redukují hladinu cholesterolu. Bohatý je také na silice a aminokyseliny.

Tato bylina je účinná během alergie nebo na zarudlé oči. Potlačuje křeče a tlumí bolestivou menstruaci. Slouží jako prevence proti vysokému tlaku, na chřipku či na nachlazení nebo bolest v krku. Pročišťuje játra a střeva, působí na kopřivky i astma. Používá se i jako sedativum při neklidném spánku.

Scutellarie a pleť:

Má silné antioxidační a antibakteriální účinky. Zbavuje plísní a parazitů. Takže je nejvhodnější na mastnější, problematickou či aknózní pleť. Bylina působí na pleť antialergicky.

Scutellarie a vlasy:

Jako složka v šampónu dodá vlasům pružnost a sílu. Vlasy nebudou mít tendenci se lámat a budou krásně husté.

Zajímavost:

V Rusku je to oblíbená byla a květina žen. Sušený kořínek totiž nosí na krku jako přívěsek, aby jejich partnery ochránil před sváděním ostatních žen.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.