Kategorie

Ingredience

Produkty

Sladký mandlový olej*

Prunus Amygdalus Dulcis Oil*

Sladký mandlový olej*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

Jedná se o rostlinný olej, který se vyrábí lisováním z jader mandlí, které rostou na mandlovém stromě. Dříve ho lidé využívali na kardiovaskulární problémy a v dnešní době, je nejvíce používaný v jihovýchodní Asii či v okolí Středomoří.

Složení a léčebné účinky:

Obsahuje velmi důležitý vitamín E a mononasycené mastné kyseliny, včetně draslíku a zinku. Ulevuje od bolesti křečí a svalů a celkově snižuje svalovou únavu. Vhodný je při problémech s trávícím ústrojím a na překyselený žaludek. Redukuje špatný cholesterol a podporuje správnou činnost mozku.

Sladký mandlový olej a pleť:

Sladký mandlový olej je vynikající „zjemňovač“. Obnovuje lipidovou rovnováhu u citlivé pokožky. Je to jeden z nejvíce používaných olejů v kosmetice a aromaterapii. Jeho jedinečné složení bohaté na tokoferoly a fytosteroly podporuje hustotu a elasticitu pokožky.

Pečuje o zanícenou pokožku, zklidňuje podráždění, hydratuje a zjemňuje všechny typy pleti. Jeho hlavní funkcí je hydratovat, bez zanesení pórů pokožky. To je možné, díky přítomnosti esenciálních mastných kyselin, které jsou nezbytné pro život, ale které nemůžeme syntetizovat, a které musíme zabudovat do potravy nebo kůže.

Díky nim se buněčné membrány, které tyto lipidy potřebují, posílí a zadržují vodu, čímž zabraňují její ztrátě a s tím i vysoušení kůže.

Má také hojivé a protistresové vlastnosti.

Sladký mandlový olej a vlasy:

Pomáhá při nadměrnému padání vlasů a obnovuje vlasový folikul, díky němuž rostou nové vlasy. Vlasy jsou zdravé a mají přirozený lesk.

Produkty obsahující Sladký mandlový olej*

Kam pokračovat ve čtení

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Anti-age ošetření se 100% čistým šípkovým olejem a kyselinou hyaluronovou je skutečným zážitkem a potěšením pro pleť, tělo i smysly. Vlastnosti šípkového oleje jsou fascinující a prospěšné nejen pro pleť zralou, suchou, která potřebuje zpevnit a vyhladit, ale také pro pleť problematickou, kterou trápí např. jizvy po akné, strie a narušená pokožka. Objevte novou řadu BIOPROTETTIVA a dopřejte své pleti extra péči a regeneraci.

Fascinující síla šnečího extraktu

Fascinující síla šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí, které nám příroda respektive šneček nabízí: bohatá na aktivní látky, je nepochybně účinným prvkem pro řešení různých typů problémů ovlivňujících naši pokožku. Jeho využití je široké a rozhodně není určen jen pro pleť unavenou, povadlou, která potřebuje zpevnit a vyhladit. Výborně se osvědčil pro pleť trpící akné i jinými nedokonalostmi. Řada LOOM je unikátní nejen kvalitou a množstvím daného extraktu, ale i metodou získávání a samotným chovem šnečků. Co umí? Pro koho je vhodná? Co dokáže s naší pletí? Čtěte v našem článku.

Jak na domácí kosmetické ošetření

Jak na domácí kosmetické ošetření

Pravidelná domácí kosmetická péče je prevencí a investicí do budoucna a jde ruku v ruce s pravidelnou návštěvou kosmetického salónu. Jedno bez druhého nefunguje. Je důležité se o pleť pravidelně starat. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám, jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje. Výsledky Vás překvapí.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.