Kategorie

Ingredience

Produkty

Sléz lesní

Malva Sylvestris Leaf Extract *

Sléz lesní

Stručná historie:

Jedná se o bylinu, která je nejvíce rozšířená na evropském kontinentu, většina z nás ji možná zná, jako „květinu“, která roste podél cest, ale je k vidění i na lučních loukách.

Složení a léčebné účinky:

Napomáhá při zánětech, a to převážně u horních cest dýchacích , zánětu mandlí, angíně, bronchitidě a průdušek. Má mírné protizánětlivé účinky, lidé pijí čaj ze Slézu při problémech s trávícím traktem, popř. se zánětem močového měchýře.

Obsahuje tělu prospěšné účinné látky, jako jsou třísloviny, silice, z vitamínu A, B nebo C.

Sléz lesní a pleť:

Používá se ve formě masti, a to při léčbě akné nebo ekzému. Pokožku zklidňuje, hydratuje, má protizánětlivé a změkčující účinky a v kosmetice je hojně využíván. Extrakt se také přidává do dětských výrobků, produktů do koupele, mýdel, make-upu, nebo do výrobků péči o pleť.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.