Kategorie

Ingredience

Produkty

Sléz lesní

Malva sylvestris (Mallow) flower / leaf extract*

Sléz lesní

Stručná historie:

Jedná se o bylinu, která je nejvíce rozšířená na evropském kontinentu, většina z nás ji možná zná, jako „květinu“, která roste podél cest, ale je k vidění i na lučních loukách.

Složení a léčebné účinky:

Napomáhá při zánětech, a to převážně u horních cest dýchacích , zánětu mandlí, angíně, bronchitidě a průdušek. Má mírné protizánětlivé účinky, lidé pijí čaj ze Slézu při problémech s trávícím traktem, popř. se zánětem močového měchýře.

Obsahuje tělu prospěšné účinné látky, jako jsou třísloviny, silice, z vitamínu A, B nebo C.

Sléz lesní a pleť:

Používá se ve formě masti, a to při léčbě akné nebo ekzému. Pokožku zklidňuje, hydratuje, má protizánětlivé a změkčující účinky a v kosmetice je hojně využíván. Extrakt se také přidává do dětských výrobků, produktů do koupele, mýdel, make-upu, nebo do výrobků péči o pleť.

Produkty obsahující Sléz lesní

Kam pokračovat ve čtení

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Anti-age ošetření se 100% čistým šípkovým olejem a kyselinou hyaluronovou je skutečným zážitkem a potěšením pro pleť, tělo i smysly. Vlastnosti šípkového oleje jsou fascinující a prospěšné nejen pro pleť zralou, suchou, která potřebuje zpevnit a vyhladit, ale také pro pleť problematickou, kterou trápí např. jizvy po akné, strie a narušená pokožka. Objevte novou řadu BIOPROTETTIVA a dopřejte své pleti extra péči a regeneraci.

Fascinující síla šnečího extraktu

Fascinující síla šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí, které nám příroda respektive šneček nabízí: bohatá na aktivní látky, je nepochybně účinným prvkem pro řešení různých typů problémů ovlivňujících naši pokožku. Jeho využití je široké a rozhodně není určen jen pro pleť unavenou, povadlou, která potřebuje zpevnit a vyhladit. Výborně se osvědčil pro pleť trpící akné i jinými nedokonalostmi. Řada LOOM je unikátní nejen kvalitou a množstvím daného extraktu, ale i metodou získávání a samotným chovem šnečků. Co umí? Pro koho je vhodná? Co dokáže s naší pletí? Čtěte v našem článku.

Pozvánka –  Kosmetický kongres 2020

Pozvánka – Kosmetický kongres 2020

Přijměte naše srdečné pozvání na výroční 5. ročník odborného kosmetického kongresu Krása na míru, který se uskuteční v pátek 2.10. 2020 v Praze. 5. ročník je takové malé výročí a to je zapotřebí řádně oslavit. Oslava to bude velkolepá, s bohatým programem, za přítomnosti skvělých přednášejících z Čech i zahraničí, s odhalením mnoha kosmetických novinek...Nenechte si ujít tento inspirativní a vzdělávací den, který je naším poděkováním za Vaši celoroční přízeň a podporu.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.