Kategorie

Ingredience

Produkty

Sléz lesní

Malva Sylvestris Leaf Extract *

Sléz lesní

Stručná historie:

Jedná se o bylinu, která je nejvíce rozšířená na evropském kontinentu, většina z nás ji možná zná, jako „květinu“, která roste podél cest, ale je k vidění i na lučních loukách.

Složení a léčebné účinky:

Napomáhá při zánětech, a to převážně u horních cest dýchacích , zánětu mandlí, angíně, bronchitidě a průdušek. Má mírné protizánětlivé účinky, lidé pijí čaj ze Slézu při problémech s trávícím traktem, popř. se zánětem močového měchýře.

Obsahuje tělu prospěšné účinné látky, jako jsou třísloviny, silice, z vitamínu A, B nebo C.

Sléz lesní a pleť:

Používá se ve formě masti, a to při léčbě akné nebo ekzému. Pokožku zklidňuje, hydratuje, má protizánětlivé a změkčující účinky a v kosmetice je hojně využíván. Extrakt se také přidává do dětských výrobků, produktů do koupele, mýdel, make-upu, nebo do výrobků péči o pleť.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.