Kategorie

Ingredience

Produkty

Smilový extrakt*

Helichrysum Stoechas Flower Extract*

Smilový extrakt*

* Z organického zemědělství

Stručná historie:

Smil je léčivá rostlina, která roste na otevřených a slunných oblastech v blízkosti moře, převážně tedy u Středozemního. Jeho název pochází ze staré řečtiny a znamená zlatá levandule. Má krásně tvarované žluté květy, které se suší a rostou na stálo zeleném nízkém keříku.

Složení a léčivé vlastnosti:

Má vysoký obsah flavanoidů a acetofenonu s antioxidačními vlastnostmi, proto chrání před volnými radikály, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí pleti.

Nabízí také protizánětlivý účinek, protože obsahuje fenolické sloučeniny. Bylo prokázáno, že tyto sloučeniny zabraňují otokům, vhodné pro citlivou pokožku a podrážděnou pokožku.

Napomáhá k léčbě trombózy a to tak, že rozpouští jednotlivé krevní sraženiny. Navíc zmírňuje záněty v těle a celkově chrání nervový systém.

Smil a pleť:

Díky jeho antibakteriálním účinkům se používá ve formě krémů na rozpraskanou kůži, nebo v případě artritidy či revmatismu. Bohatě také hojí popáleniny, či jizvy na Vaší pleti.

Zajímavost:

Lidé ho přidávají do různých pokrmů, mimo jiné salátů, polévek či jako koření na maso.

Produkty obsahující Smilový extrakt*

Kam pokračovat ve čtení

Profesionální barvení řas a obočí

Profesionální barvení řas a obočí

Anglická značka Beautiful Brows je specialistou na barvení obočí i řas. V jejich široké nabídce si vybere profesionál i běžný uživatel. Vysoká kvalita, super výdrž, přirozené odstíny pro dokonalý vzhled.

Kosmetický kongres 2019

Kosmetický kongres 2019

Už se nám to blíží. Odborná akce pro profesionály - Kosmetický kongres Krása na míru 12.9.2019 Proč se zúčastnit? Krásné prostředí, bohatý program, úžasní přednášející, poutavé přednášky pro profesní i osobnostní růst, setkání s kolegy z oboru a výměna zkušeností, otestování novinek, gastronomické zážitky, dárky pro každého účastníka… Poslední volná místa k dispozici.

Novinka koncentrovaná séra & masky

Novinka koncentrovaná séra & masky

A jsou tu. Avizovaná organická koncentrovaná séra a pleťové masky od úžasné italské značky BIOEARTH. Proč je zařadit do každodenní péče o pleť? Jednoduše fungují a během okamžiku pocítíte změnu, příval energie, vitality a hloubkové hydratace. Celkově séra a masky zvyšují účinek následně použité péče a přispívají ke krásnější a zdravější pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.