Kategorie

Ingredience

Produkty

Šnečí extrakt

Snail Secretion Filtrate**

Šnečí extrakt

Stručná historie:
Sílu extraktu ze Šneka znali již v antickém Řecku a to především slavný léčitel Hippokrates, ten ho využíval k léčbě různých zánětů. V současné době se přidává do různých krémů, sér, nebo balzámu na rty a to především pro své omlazovací účinky.

Složení a léčebné účinky:
Obsahuje velký podíl kyseliny Glykolové, ta má silné vyhlazující účinky, dále mezi její přednosti patří obnova pleťových buněk. Zvláště pak prokrví a zlepšuje celkový vzhled pleti, včetně její elasticity.
Ve Šnečím extraktu se také nachází řada tolik potřebných vitamínů A, E, dále se ve slizu nachází elastin a alantoin. Velice důležité látky, díky kterým je naše pokožka krásně pevná a pružná. V neposlední řadě má hydratační účinky.

Šnečí extrakt a pleť:
Nabízí velké množství kyseliny Hyaluronové, proteoglykany. Obě tyto látky chrání naši pokožku, před různým škodlivým zářením, jako je UV. Extrakt má anti-aging efekt, zjemňuje vrásky a z pokožky odstraňuje přebytečný maz.
Má úžasné bělící schopnosti a tím zamezuje tvorbě pigmentových skvrn. Vynikající také pro ty, které trápí akné. Pro své léčebné účinky se využívá hlavně v případě spálení pokožky, např. od slunečných paprsků.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.