Kategorie

Ingredience

Produkty

Sorbitan stearát

Sorbitan stearate

Sorbitan stearát

Vznik:

Sorbitan je složen ze sorbitolu, což je alkoholický cukr a kyseliny stearové. Alkoholický cukr je obsažen převážně v ovoci a užívá se jako náhradní sladidlo při výrobě pečiva, sladkostí nebo žvýkaček. Je používán jako náhradní sladidlo pro diabetiky. A kyselina stearová patří mezi karboxylové kyseliny, které se vyskytují ve všech živých organismech i rostlinách.

Jako složka, je sorbitan šetrný k životnímu prostředí.

Sorbitan v kosmetice:

V kosmetice funguje jako emulgátor. Spojuje tak olej a vodu dohromady. Je povolený v certifikované přírodní kosmetice.

Sorbitol má jemnou, nasládlou vůni,takže se občas používá jako parfemace.

Sorbitan a pleť:

K pokožce je velice šetrný a není agresivní.

Sorbitan a vlasy:

Zklidňuje pokožku hlavy.

Produkty obsahující Sorbitan stearát

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.