Kategorie

Ingredience

Produkty

Sorbitan stearát

Sorbitan stearate

Sorbitan stearát

Vznik:

Sorbitan je složen ze sorbitolu, což je alkoholický cukr a kyseliny stearové. Alkoholický cukr je obsažen převážně v ovoci a užívá se jako náhradní sladidlo při výrobě pečiva, sladkostí nebo žvýkaček. Je používán jako náhradní sladidlo pro diabetiky. A kyselina stearová patří mezi karboxylové kyseliny, které se vyskytují ve všech živých organismech i rostlinách.

Jako složka, je sorbitan šetrný k životnímu prostředí.

Sorbitan v kosmetice:

V kosmetice funguje jako emulgátor. Spojuje tak olej a vodu dohromady. Je povolený v certifikované přírodní kosmetice.

Sorbitol má jemnou, nasládlou vůni,takže se občas používá jako parfemace.

Sorbitan a pleť:

K pokožce je velice šetrný a není agresivní.

Sorbitan a vlasy:

Zklidňuje pokožku hlavy.

Produkty obsahující Sorbitan stearát

Kam pokračovat ve čtení

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí. Pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu, látek, které pokožka přirozeně produkuje, ale které se s věkem dramaticky snižují. Je vyhledávanou složkou v omlazení, redukci vrásek, při léčbě akné a jizev.  Řada LOOM italské značky BIOEARTH je unikátní kvalitou a množstvím daného extraktu, jako první v Evropě získala BIO certifikaci, je CRUELTLY FREE díky ruční metodě sběru a chovu na volném prostranství. Objevte s námi sílu šnečího extraktu. Pro koho je vhodný? Co dokáže s naší pletí a mnohem více se dočtěte v našem článku.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější - dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztíratelnost. Dejte sbohem hutným krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.