Kategorie

Ingredience

Produkty

SQUALENE

SQUALEN

SQUALENE

Stručná historie:

Squalane (Skvalan), neboli „suchý olej“ se nejčastěji získává z rostlinných olejů (olivového, rýžového či cukrové třtiny). Originálně se získával ze žraločích jater (na jednu tunu Squalanu bylo použito cca 3000 žraločích jater), ale od této metody se díky nátlaku veřejnosti a ekologů již upouští. Naše kosmetické produkty obsahují Skvalan té nejvyšší kvality získaný pouze z rostlin.

Použití v kosmetice:

Skvalan má složení přirozené lidské pokožce. Ta jej produkuje v malém množství z mazových žláz (sebum). Skvalan pokožku hydratuje, neucpává póry, je tedy vhodný pro mladou, problematickou pleť. V produktech zlepšuje roztiratelnost a podporuje vstřebávání aktivních látek, což ocení i zralá pleť. Přirozeně chrání před toxiny a těžkými kovy z vnějšího prostředí.

Produkty obsahující SQUALENE

Kam pokračovat ve čtení

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Fascinující síla BIO šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí. Pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu, látek, které pokožka přirozeně produkuje, ale které se s věkem dramaticky snižují. Je vyhledávanou složkou v omlazení, redukci vrásek, při léčbě akné a jizev.  Řada LOOM italské značky BIOEARTH je unikátní kvalitou a množstvím daného extraktu, jako první v Evropě získala BIO certifikaci, je CRUELTLY FREE díky ruční metodě sběru a chovu na volném prostranství. Objevte s námi sílu šnečího extraktu. Pro koho je vhodný? Co dokáže s naší pletí a mnohem více se dočtěte v našem článku.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější - dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztíratelnost. Dejte sbohem hutným krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.