Kategorie

Ingredience

Produkty

Tripeptid

PALMITOYL TRIPEPTIDE-5

Tripeptid

Tripeptid a pleť:

Palmitoyl tripeptid-5 je tvořen řetězci aminokyselin a má schopnost proniknout epidermis a vstoupit hluboko do dermis, kde stimuluje produkci kolagenu a zdravý růst tkání. Jedná se o vysoce bioaktivní peptid s hlubokým pronikáním do kůže, který je získáván syntetickou metodou. Urychluje syntézu kolagenu v kůži, dále studie naznačují, že tento peptid má také schopnost komunikovat s kožními buňkami a zabraňovat toxinům, pronikat do pleti.

Palmitoyl Tripeptide-5 pomáhá každé buňce udržovat si své zdraví a předává jí informaci a pokyny, jak správně fungovat. Tento typ komunikace je životně důležitý, zejména pokud jde o anti-aging, protože když buňky nedokáží správně komunikovat, produkce kolagenu může výrazně zpomalit a způsobit předčasné stárnutí a vrásky.

Protože Palmitoyl Tripeptide-5 pracuje zevnitř ven, výsledky jsou viditelné velmi rychle, oproti běžnému kolagenu, např. ze zvířecí tkáně.

Pleti a našim buňkám dodává energii a sílu. Stimuluje kolagenní vlákna a přispívá k tvorbě nových. Chrání proti volným radikálům, má antioxidační účinky. Silně protizánětlivý.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.