Kategorie

Ingredience

Produkty

UREA

Urea

UREA

Stručná historie:

Urea neboli močovina, jedná se o zcela přírodní složku, která se nachází v lidské kožní tkáni a její největší předností je, že až z cca. 7 % podporuje její hydrataci!

Urea a pleť:

Obsahuje opravdu velký podíl vody, nedovoluje tak pokožce, aby byla suchá a ztrácela tolik potřebnou hydrataci. Poznámka: pleť je ve většině případech suchá, hlavně díky tomu, že ji schází nedostatek urey v oblasti jemných tkání, poté se tvoří šupinky, cítíme pocit pnutí a pleť působí unaveně. Celkově obnovuje kožní buňky, posiluje ochrannou funkci pokožky a má zvláčňující a dezinfekční vlastnosti.

Hojně se také využívá k ošetření atopického ekzému a to hlavně u dětí.

U řas Urea pomáhá aktivním látkám proniknout hlouběji do každé řasy. Řasy díky tomu krásně prodlužuje.

Zajímavost:

V kosmetickém průmyslu se pro Ureu používá druhý název a to Karbamid. Navíc patří do zcela bezpečných složek.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.