Kategorie

Ingredience

Produkty

UREA

Urea

UREA

Stručná historie:

Urea neboli močovina, jedná se o zcela přírodní složku, která se nachází v lidské kožní tkáni a její největší předností je, že až z cca. 7 % podporuje její hydrataci!

Urea a pleť:

Obsahuje opravdu velký podíl vody, nedovoluje tak pokožce, aby byla suchá a ztrácela tolik potřebnou hydrataci. Poznámka: pleť je ve většině případech suchá, hlavně díky tomu, že ji schází nedostatek urey v oblasti jemných tkání, poté se tvoří šupinky, cítíme pocit pnutí a pleť působí unaveně. Celkově obnovuje kožní buňky, posiluje ochrannou funkci pokožky a má zvláčňující a dezinfekční vlastnosti.

Hojně se také využívá k ošetření atopického ekzému a to hlavně u dětí.

U řas Urea pomáhá aktivním látkám proniknout hlouběji do každé řasy. Řasy díky tomu krásně prodlužuje.

Zajímavost:

V kosmetickém průmyslu se pro Ureu používá druhý název a to Karbamid. Navíc patří do zcela bezpečných složek.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.