Kategorie

Ingredience

Produkty

UVINUL A+®, TINOSORB S®, UVINUL T 150®

Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate

UVINUL A+®, TINOSORB S®, UVINUL T 150®

Nová generace ochranných UV filtrů proti slunci, která je speciálně vytvořená pro ty nejextrémnější podmínky, jako jsou vysoké teploty, prach, smog, znečištěné ovzduší.

Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate = Uvinul A Plus je organická sloučenina, používaná především v opalovacích krémech k absorpci UVA záření. Poskytuje ochranu proti slunci v celém rozsahu UVA (320-400 nm) se špičkovou ochranou při 354 nm. Jedná se ochranný filtr nové generace, který je od roku 2005 schválen v Evropské unii pro použití v opalovacích krémech s maximální koncentrací do 10%. Rovněž je schválen v Jižní Americe, Mexiku, Japonsku a na Tchaj-wanu. Výjimkou je USA a Kanada. Proč? Ve světě a v Evropě jsou opalovací krémy považovány za kosmetické výrobky. Ve Spojených státech a Kanadě jsou produkty na ochranu proti slunečnímu záření léky na předpis (OTC) a pro použití v těchto produktech byly schváleny pouze některé přísady Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

Ethylhexyl triazon = Uvinul T 150,  je organická sloučenina používaná v opalovacích krémech k absorpci UVB záření. Jedná se UV ochranu nové generace = nové fotostabilní filtry. Chrání v rozsahu UVB (280 – 320 nm) s maximální ochranou 314 nm. Jedná se o bezbarvý prášek rozpustný v oleji bez zápachu, který dobře funguje v přípravcích, kde není použita syntetická parfemace.  Lze jej použít celosvětově až do 5% s výjimkou USA a Kanady. Viz. informace výše u Uvinul A plus.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Kosmetička radí: Proč je důležité čistit pleť ráno

Ranní čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť. Bohužel bývá podceňováno a často zanedbáváno. Přes noc se pleť čistí, detoxikuje a je zapotřebí ji ráno vyčistit a zbavit mazu, prachu a nečistot, které se jinak budou hromadit v pórech. Jak správně postupovat? Jaké přípravky jsou k rannímu čištění ideální? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.