Kategorie

Ingredience

Produkty

Cocamidopropyl Betaine

Cocamidopropyl Betaine

Cocamidopropyl Betaine

Vznik:

Jako přírodní složka se získává z kokosového oleje. Má podobu průhledné kapaliny a světle žlutou barvu. Látka je rozpustná ve vodě.

Kokamidopropyl a kosmetika:

Je schválen certifikátem ECOCERT a CPK. V kosmetice funguje jako emulgátor a exfoliant. Používá se také jako látka, ke zvýšení pěnivosti produktu.

Cukrová řepa a pleť:

Produkuje přirozenou látku, získanou bakteriální fermentací, která se nazývá biosacharidová guma. Tato účinná látka dodává pleti dlouhodobou hydrataci. Navíc na sebe dokáže navázat molekuly vody, na pokožce vytváří ochranný filtr a má účinné anti-aging (protistárnoucí) účinky. Dodává pokožce elasticitu a jemnost.

Kokamidopropyl a vlasy:

Používá se do šamponu ke snížení statické elektřiny. Tím zamezí rozlétání vlasů. Zlepšuje vzhled a kvalitu poškozených a namáhaných vlasů. Dokonale vyčistí vlasy i pokožku hlavy a velice snadno se vymývá.

Produkty obsahující Cocamidopropyl Betaine

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.