Kategorie

Ingredience

Produkty

Výtažek z kávy*

Coffea Arabica Seed Extract*

Výtažek z kávy*

* Z organického zemědělství.

Stručná historie:

Výtažek z kávy je získaný z opražených semen „Coffea Arabica“ z ekologického zemědělství. Semena rostou na keři zvaném Kávovník a pěstovat ho můžete dokonce i doma.

Jestli si nebudete vědět rady, kdy tento zázrak zalít, poznáte to podle listů, které budou svěšené směrem dolů. Původem pochází z tropických pásů a z jeho semen vzniká káva, která se praží.

Složení a léčebné účinky:

Je vědecky dokázáno, že v jednom hrníčku kávy můžeme najít mnoho vitamínů, jako B1, B2, dále minerály – draslík, fosfor nebo hořčík, který je velmi prospěšný pro správné fungování našeho těla.

Při pravidelné konzumaci je prokázáno, že se snižuje riziko určitých chorob, mezi nejznámější patří buď Alzheimerova, či Parkinsonova choroba. V kávových zrnech se totiž vyskytuje kofein, který je velmi prospěšný pro naši paměť.

Káva obsahuje velké množství xantinů a polyfenolů, které přispívají k léčbě obezity. Xantiny zvyšují v našem těle látku AMP, což znamená snížení akumulace tuku.

Káva a pleť:

Extrakt z kávy stimuluje cirkulaci krve, která dodává naší pokožce jas a zářivost, což pomáhá snižovat známky únavy v obličeji.
Kromě toho má káva antioxidační a energizující vlastnosti, neboť tvoří ochrannou bariéru, která chrání pokožku tím, že zachycuje volné radikály a brání pokožce konzumovat vlastní antioxidanty.

V současnosti je velmi oblíbený peeling z kávy, kdy jednotlivé částečky, pleť krásně prokrví, vyhladí a vypne.

Káva a vlasy:

Působí proti vypadávání vlasů.

Zajímavost:

Kofein bojuje proti únavě, káva má tedy tendenci tělo opět „nabudit“.

Kam pokračovat ve čtení

Péče o pleť, tělo, vlasy na podzim a v zimě.

Péče o pleť, tělo, vlasy na podzim a v zimě.

Na podzim a v zimě je naše pokožka vystavena velkým změnám. Vítr, chlad, mráz, časté přechody z tepla do zimy, přetopené místnosti a v nich suchý vzduch, slabší pitný režim... Všechny tyto faktory ovlivňují kvalitu a zdraví pleti. Kůže produkuje méně mazu a je tak náchylnější ke vzniku šupinek, různých citlivostí, může být hrubá na dotek, začervenalá... Jakou péči zvolit? Jaké produkty zařadit a čím každodenní péči obohatit?

Organická vlasová péče BIOEARTH

Organická vlasová péče BIOEARTH

Jupí je tu. Představujeme kompletní organickou vlasovou péči BIOEARTH pro všechny typy vlasů i pro různé potřeby vlasové pokožky. Věříme, ži si tuhle voňavou péči zamilujete tak jako my. Šampóny, kondicionéry, masky, séra a dokonce i styling a to vše v té nejvyšší přírodní kvalitě bez nežádoucí chemie. Esenciální oleje, extrakty, oleje a přírodní biotechnologie den po dni zlepšují kvalitu a zdraví vlasů.

Profesionální barvení řas a obočí

Profesionální barvení řas a obočí

Anglická značka Beautiful Brows je specialistou na barvení obočí i řas. V jejich široké nabídce si vybere profesionál i běžný uživatel. Vysoká kvalita, super výdrž, přirozené odstíny pro dokonalý vzhled.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.