Kategorie

Ingredience

Produkty

Ženšen pravý

Panax Ginseng Root Extract*

Ženšen pravý

Stručná historie:

Tyto zázračné kořeny pocházejí z čínských hor jménem Mandžusko a byly objeveny cca před 5 000 lety. Jeho sílu používali  již v tradiční čínské medicíně a v tu dobu, za něho panovnicí byly schopni utratit celé jmění. Jeho cena přesahovala cenu zlata. V současné době se kořeny nacházejí nejvíce na svazích severní Číny.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Složení a léčebné účinky:

Vynikajícím pomocníkem při léčbě psychických potíží, zahání stres a stavy úzkosti a celkově tělu dodává energii. Potlačuje chronické záněty, různé druhy alergií a zamezuje vzniku křečových žil.

Podporuje také správnou činnost srdce a celého kardiovaskulárního systému. Ženšen používají především ti, kteří se špatně soustředí a chtějí osvěžit paměť.

Obsahuje triterpenoidní saponiny, nachází se v kořenu s podílem 2-3%, jsou velmi vzácné a vyskytují se opravdu ojediněle, právě oni podporují náš imunitní systém.

Ženšen a pleť:

Celkově zlepšuje vitalitu naší pleti. Snižuje výskyt tmavých skvrn pod očima, a navíc redukuje malé jemné vrásky. Stimuluje tvorbu kolagenu a díky tomu je naše pokožka krásně pevná a pružná. Má silné antioxidační účinky.

Ženšen a vlasy:

Tím, že podporuje zdravý průtok krve ve vlasové pokožce, aktivují se tím vlasové folikuly. Vlasy rychleji rostou, jsou zdravější a méně se lámou. Navíc zastavuje jejich padání.

Zajímavost:

Bývá považován za SUPERPOTRAVINU.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.