Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetická akce roku

Kosmetickou událostí roku je Kosmetický kongres Krásy na míru. Kongres je určen všem profesionálům z oboru krásy, zdraví a wellness – koná se pravidelně na podzim.

Letošní 4. ročník proběhne 12.9. 2019 v Praze.

 

Budeme Vás hýčkat

Kosmetický kongres je naším poděkováním, Vám spolupracujícím profesionálům, za Vaši přízeň a důvěru, které si nesmírně vážíme a též  jedinečnou příležitostí setkat se s novými tvářemi a osobně se představit.

Kongres je dnem, kdy se zastavíte a budete se věnovat sami sobě, své práci, seberozvoji a sebevzdělávání. Dnem plným zábavy a pozitivní energie, tolik potřebné inspirace, odborných a cenných informací z oblasti krásy, zdraví, obchodu, marketingu… tedy témat, která podpoří Vaše podnikání, růst a celkovou spokojenost.

Kongres je též jedinečnou příležitostí setkat se a sdílet s dalšími profesionály své zkušenosti, tipy a poznatky, vyzkoušet kosmetické novinky a připravit se na nadcházející sezónu.
Usilovně pracujeme na tom, aby se stal pro Vás výjimečným a nezapomenutelným a opět o kousíček překonal úspěšný loňský ročník. 

Opět je pro Vás připraveno speciální menu, které se tentokrát ponese na vlnách středomoří.

Program a hosté

Každým rokem oslovujeme výjimečné osobnosti a profesionály ze souvisejících oborů, na ročník 2018 přijali naše pozvání:

 

Giorgia Ongarato

Kosmetická akce roku

Zakladatelka a produktová manažerka značky KRIPA Venezia

Giorgia se s námi jako s prvními osobně podělila o exkluzivní novinku v portfóliu firmy. KRIPA Venezia po 9 letech intenzivní práce a výzkumu vyvinula svoji první řadu péče o pleť s názvem SKIN FREQUENCY, která je skutečným průlomem v kosmetické péči, jedná se totiž o epigenetickou řadu péče o pleť. 

SKIN FREQUENCY je řada chytrých produktů zahrnujících séra ve spreji, která perfektně odpovídají individuálním potřebám našich buněk a naší pokožky, kterou poté harmonizují. Efektivně bojuje se známkami stárnutí a znovu nastartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá.  Složení je opět skvostné a čisté, jak jen to jde.

Séra obsahují až 99% přírodních ingrediencí a až 99% aktivních ingrediencí.

Kosmetická akce roku

SKIN FREQUENCY je epigenetická řada produktů pečujících o pleť, ve které fungují aktivní ingredience jako soubory informací, které přinášejí buňkám a tkáním řád a harmonii, udávají jim správný směr a zlepšují jejich biochemické vlastnosti.

Tato řada velmi dobře reaguje s přenosem RNA, čímž zlepšuje syntézu proteinů, což je základ mladistvé pokožky. Více už nám představí sama Giorgia.

 

Peter Urbanec

Kosmetická akce roku

Úspěšný motivátor, kouč osobního rozvoje a obchodník v podmínkách českého a slovenského prostředí.

Peter je úspěšný motivátor, kouč osobního rozvoje a obchodník v podmínkách českého a slovenského prostředí, jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil například v Asii, USA či v Africe. Zaměřuje se především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců.

Peter Vás přiměje zamyslet se nad sebou samým, následně Vás nakopne a probudí ve Vás skrytou vnitřní sílu.

Sami jsme měli možnost Petera několikrát vidět v akci a účastnit se jeho odborných školení a věřte, že hodina s ním Vám otevře oči a skutečně může změnit život. Peter má jedno úžasné moto: “ Zvedni zadek, rozum se přidá.“

 

Ing. Zuzana Ondrisová

Kosmetická akce roku

Školitelka obličejové jógy a zakladatelka projektu Tvárová joga na Slovensku a v Čechách.

Zuzana Vás skutečně „rozhýbe“. Obličejová gymnastika je totiž tou správnou volbou, pokud chcete zachovat přírodní a mladistvý vzhled obličeje. Pravidelným cvičením je možné dosáhnout pevnějších kontur obličeje, plných rtů a pevnějších tváří. Účinek je dlouhodobý a zejména levný, což je velkou výhodou v porovnání s injekcemi a Botoxem.

Podstatou obličejové gymnastiky je pohyb svalů. Díky pohybu se rozhýbe lymfa a odpovědně vykonává svou funkci :-). Během cvičení dochází k opakovanému napínání a uvolnění svalů, čím se sval částečně odkrví a následně prokrví okysličenou krví. Tím nastává regenerační proces, díky kterému se následně zlepšuje krevní oběh. Jedná se o regenerační proces, díky kterému sval „ztuhne“. Kůže se stává jasnější, čistší a pružnější.

Propojení kvalitní kosmetické péče a obličejové jógy přináší překvapující výsledky.

 

Mgr. Radka Klemmeyerová

Kosmetická akce roku

Nová posila týmu Krása na míru – obchod, marketing, PR.

Radka je energická obchodnice s dlouholetými zkušenostmi ze segmentu B2B a B2C. Prošla světem rodinných společností i korporátním businessem. Více než 20 let se pohybuje v kosmetické branži.
Velmi ráda komunikuje se zákazníky, zajišťuje produkční činnost, organizuje výstavy a eventy na přání klientů.
Každý nový projekt chápe jako výzvu a v rámci naší spolupráce se s vámi podělí o své bohaté zážitky a prodejní dovednosti.

Radka představí nový vzdělávací program pro rok 2019  – Akademii krásy a úspěchu. 

 

Martina Kudelková

Kosmetická akce roku

Spolumajitelka a produktová manažerka Krásy na míru

Už nyní se těším, že Vám budu moci představit horké kosmetické noviny a s nimi spojená školení a speciální akce. Mám tu pro Vás malou ochutnávku:

  • Ucelená kolekce štětců KRIPA Venezia a pečující řada SKIN FREQUENCY  – epigenetická séra
  • Nové produkty, nové techniky Beautiful Brows úprava a barvení obočí na té nejvyšší úrovní, novinky odtajníme přímo na kongresu
  • Kosmetické ošetření NAOBAY potěšení pro tělo i mysl aneb na detailech záleží.

 

Společně s manželem též vyhlásíme a oceníme ty nejúspěšnější salóny za rok 2018.

 

Kosmetická akce roku

Ročník 2018.

Jak se na kongres přihlásit?

Kontaktuje nás telefonicky na tel: 727 967 497 nebo prostřednictvím e-mailu info@krasanamiru.cz

Kongres 2019 proběhne 12.9. 2019 

Počet míst je omezen, kongres se velmi rychle plní, proto s rezervací neotálejte.

Podrobné informace budou všem registrovaným účastníkům zaslány začátkem září.

 

Cena kongresu

Zvýhodněná cena    –   1290Kč / 49 €

  • pro již spolupracující profesionály Beautiful Brows, KRIPA Venezia a NAOBAY, BIOEARTH

 

Běžná cena   –    1990Kč / 77€

  • pro nespolupracující profesionály, nové zájemce

 

Těšíme se na Vás Martina & Martin Kudelkovi s týmem

 

 

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.