Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetická akce roku

Kosmetickou událostí roku je Kosmetický kongres Krásy na míru. Kongres je určen všem profesionálům z oboru krásy, zdraví a wellness – koná se pravidelně na podzim.

Letošní 4. ročník proběhne 12.9. 2019 v Praze.

 

Budeme Vás hýčkat

Kosmetický kongres je naším poděkováním, Vám spolupracujícím profesionálům, za Vaši přízeň a důvěru, které si nesmírně vážíme a též  jedinečnou příležitostí setkat se s novými tvářemi a osobně se představit.

Kongres je dnem, kdy se zastavíte a budete se věnovat sami sobě, své práci, seberozvoji a sebevzdělávání. Dnem plným zábavy a pozitivní energie, tolik potřebné inspirace, odborných a cenných informací z oblasti krásy, zdraví, obchodu, marketingu… tedy témat, která podpoří Vaše podnikání, růst a celkovou spokojenost.

Kongres je též jedinečnou příležitostí setkat se a sdílet s dalšími profesionály své zkušenosti, tipy a poznatky, vyzkoušet kosmetické novinky a připravit se na nadcházející sezónu.
Usilovně pracujeme na tom, aby se stal pro Vás výjimečným a nezapomenutelným a opět o kousíček překonal úspěšný loňský ročník. 

Opět je pro Vás připraveno speciální menu, které se tentokrát ponese na vlnách středomoří.

Program a hosté

Každým rokem oslovujeme výjimečné osobnosti a profesionály ze souvisejících oborů, na ročník 2018 přijali naše pozvání:

 

Giorgia Ongarato

Kosmetická akce roku

Zakladatelka a produktová manažerka značky KRIPA Venezia

Giorgia se s námi jako s prvními osobně podělila o exkluzivní novinku v portfóliu firmy. KRIPA Venezia po 9 letech intenzivní práce a výzkumu vyvinula svoji první řadu péče o pleť s názvem SKIN FREQUENCY, která je skutečným průlomem v kosmetické péči, jedná se totiž o epigenetickou řadu péče o pleť. 

SKIN FREQUENCY je řada chytrých produktů zahrnujících séra ve spreji, která perfektně odpovídají individuálním potřebám našich buněk a naší pokožky, kterou poté harmonizují. Efektivně bojuje se známkami stárnutí a znovu nastartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá.  Složení je opět skvostné a čisté, jak jen to jde.

Séra obsahují až 99% přírodních ingrediencí a až 99% aktivních ingrediencí.

Kosmetická akce roku

SKIN FREQUENCY je epigenetická řada produktů pečujících o pleť, ve které fungují aktivní ingredience jako soubory informací, které přinášejí buňkám a tkáním řád a harmonii, udávají jim správný směr a zlepšují jejich biochemické vlastnosti.

Tato řada velmi dobře reaguje s přenosem RNA, čímž zlepšuje syntézu proteinů, což je základ mladistvé pokožky. Více už nám představí sama Giorgia.

 

Peter Urbanec

Kosmetická akce roku

Úspěšný motivátor, kouč osobního rozvoje a obchodník v podmínkách českého a slovenského prostředí.

Peter je úspěšný motivátor, kouč osobního rozvoje a obchodník v podmínkách českého a slovenského prostředí, jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil například v Asii, USA či v Africe. Zaměřuje se především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců.

Peter Vás přiměje zamyslet se nad sebou samým, následně Vás nakopne a probudí ve Vás skrytou vnitřní sílu.

Sami jsme měli možnost Petera několikrát vidět v akci a účastnit se jeho odborných školení a věřte, že hodina s ním Vám otevře oči a skutečně může změnit život. Peter má jedno úžasné moto: “ Zvedni zadek, rozum se přidá.“

 

Ing. Zuzana Ondrisová

Kosmetická akce roku

Školitelka obličejové jógy a zakladatelka projektu Tvárová joga na Slovensku a v Čechách.

Zuzana Vás skutečně „rozhýbe“. Obličejová gymnastika je totiž tou správnou volbou, pokud chcete zachovat přírodní a mladistvý vzhled obličeje. Pravidelným cvičením je možné dosáhnout pevnějších kontur obličeje, plných rtů a pevnějších tváří. Účinek je dlouhodobý a zejména levný, což je velkou výhodou v porovnání s injekcemi a Botoxem.

Podstatou obličejové gymnastiky je pohyb svalů. Díky pohybu se rozhýbe lymfa a odpovědně vykonává svou funkci :-). Během cvičení dochází k opakovanému napínání a uvolnění svalů, čím se sval částečně odkrví a následně prokrví okysličenou krví. Tím nastává regenerační proces, díky kterému se následně zlepšuje krevní oběh. Jedná se o regenerační proces, díky kterému sval „ztuhne“. Kůže se stává jasnější, čistší a pružnější.

Propojení kvalitní kosmetické péče a obličejové jógy přináší překvapující výsledky.

 

Mgr. Radka Klemmeyerová

Kosmetická akce roku

Nová posila týmu Krása na míru – obchod, marketing, PR.

Radka je energická obchodnice s dlouholetými zkušenostmi ze segmentu B2B a B2C. Prošla světem rodinných společností i korporátním businessem. Více než 20 let se pohybuje v kosmetické branži.
Velmi ráda komunikuje se zákazníky, zajišťuje produkční činnost, organizuje výstavy a eventy na přání klientů.
Každý nový projekt chápe jako výzvu a v rámci naší spolupráce se s vámi podělí o své bohaté zážitky a prodejní dovednosti.

Radka představí nový vzdělávací program pro rok 2019  – Akademii krásy a úspěchu. 

 

Martina Kudelková

Kosmetická akce roku

Spolumajitelka a produktová manažerka Krásy na míru

Už nyní se těším, že Vám budu moci představit horké kosmetické noviny a s nimi spojená školení a speciální akce. Mám tu pro Vás malou ochutnávku:

  • Ucelená kolekce štětců KRIPA Venezia a pečující řada SKIN FREQUENCY  – epigenetická séra
  • Nové produkty, nové techniky Beautiful Brows úprava a barvení obočí na té nejvyšší úrovní, novinky odtajníme přímo na kongresu
  • Kosmetické ošetření NAOBAY potěšení pro tělo i mysl aneb na detailech záleží.

 

Společně s manželem též vyhlásíme a oceníme ty nejúspěšnější salóny za rok 2018.

 

Kosmetická akce roku

Ročník 2018.

Jak se na kongres přihlásit?

Kontaktuje nás telefonicky na tel: 727 967 497 nebo prostřednictvím e-mailu info@krasanamiru.cz

Kongres 2019 proběhne 12.9. 2019 

Počet míst je omezen, kongres se velmi rychle plní, proto s rezervací neotálejte.

Podrobné informace budou všem registrovaným účastníkům zaslány začátkem září.

 

Cena kongresu

Zvýhodněná cena    –   1290Kč / 49 €

  • pro již spolupracující profesionály Beautiful Brows, KRIPA Venezia a NAOBAY, BIOEARTH

 

Běžná cena   –    1990Kč / 77€

  • pro nespolupracující profesionály, nové zájemce

 

Těšíme se na Vás Martina & Martin Kudelkovi s týmem

 

 

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.