Kosmetická akce roku

Srdečně vás zveme na již  3. ročník kosmetického kongresu Krásy na míru. Kongres je určen všem profesionálům z oboru krásy, zdraví a wellness.

 

Budeme vás hýčkat

Kosmetický kongres je našim poděkováním, vám spolupracujícím profesionálům, za vaši přízeň a důvěru, které si nesmírně vážíme a též  jedinečnou příležitostí setkat se s novými tvářemi a osobně se představit.

Kongres je dnem kdy se zastavíte a budete se věnovat sami sobě, své práci, seberozvoji a sebevzdělávání. Dnem plným zábavy a pozitivní energie, tolik potřebné inspirace, odborných a cenných informací z oblasti krásy, zdraví, obchodu, marketingu. Tedy témat, která podpoří vaše podnikání, růst a celkovou spokojenost.

Kongres je též jedinečnou příležitostí setkat se a sdílet s dalšími profesionály své zkušenosti, tipy a poznatky, vyzkoušet kosmetické novinky a připravit se na nadcházející sezónu.
Usilovně pracujeme na tom, aby se stal pro vás výjimečným a nezapomenutelným a opět o kousíček překonal úspěšný loňský ročník. 

Opět je pro vás připraveno speciální menu, které se tentokrát ponese na vlnách středomoří.

Program a hosté

Každým rokem oslovujeme výjimečné osobnosti a profesionály ze souvisejících oborů. Na letošní ročník přijali naše pozvání:

 

Giorgia Ongarato

Kosmetická akce roku

Zakladatelka a produktová manažerka značky KRIPA Venezia

Giorgia se s námi jako s prvními osobně podělí o exkluzivní novinku v portfóliu firmy. KRIPA Venezia po 9 letech intenzivní práce a výzkumu vyvinula svoji první řadu péče o pleť s názvem SKIN FREQUENCY, která je skutečným průlomem v kosmetické péči, jedná se totiž o epigenetickou řadu péče o pleť. 

SKIN FREQUENCY je řada chytrých produktů zahrnujících séra ve spreji, která perfektně odpovídají individuálním potřebám našich buněk a naší pokožky, kterou poté harmonizují. Efektivně bojuje se známkami stárnutí a znovu nastartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá.  Složení je opět skvostné a čisté jak jen to jde.

Séra obsahují až 99% přírodní ingrediencí až 99% aktivních ingrediencí.

Kosmetická akce roku

SKIN FREQENCY je epigenetická řada produktů pečujících o pleť, ve které fungují aktivní ingredience jako soubory informací, které přinášejí buňkám a tkáním řád a harmonii, udávají jim správný směr a zlepšují jejich biochemické vlastnosti.

Tato řada velmi dobře reaguje s přenosem RNA, čím zlepšuje syntézu proteinů, což je základ mladistvé pokožky. Více už nám představí sama Giorgia.

My už testujeme a výsledky jsou naprosto fantastické řekli bychom až ohromující.

 

Peter Urbanec

 

Kosmetická akce roku

Úspěšný motivátor, kouč osobního rozvoje a obchodník v podmínkách českého a slovenského prostředí.

Peter je úspěšný motivátor, kouč osobního rozvoje a obchodník v podmínkách českého a slovenského prostředí, jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil například v Asii, USA či v Africe. Zaměřuje se především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců.

Peter vás přiměje zamyslet se nad sebou samým, následně vás nakopne a probudí ve vás skrytou vnitřní sílu.

Sami jsme měli možnost Petera několikrát vidět v akci a účastnit se jeho odborných školení a věřte, že hodina s ním vám otevře oči a skutečně může změnit život. Peter má jedno úžasné moto: “ Zvedni zadek, rozum se přidá.“

 

Ing. Zuzana Ondrisová

Kosmetická akce roku

Školitelka obličejové jógy a zakladatelka projektu Tvárová joga na Slovensku a v Čechách.

Zuzana vás skutečně “ rozhýbe“. Obličejová gymnastiky je totiž tou správnou volbou, pokud chcete zachovat přírodní a mladistvý vzhled obličeje. Pravidelným cvičením je možné dosáhnout pevnějších kontur obličeje, plných rtů a pevnějších tváří. Účinek je dlouhodobý a zejména levný, což je velkou výhodou v porovnání s injekcemi a Botoxem.

Podstatou obličejové gymnastiky je pohyb svalů. Díky pohybu se rozhýbe lymfa a odpovědně vykonává svou funkci :-). Během cvičení dochází k opakovanému napínání a uvolnění svalů, čím se sval částečně odkrví a následně prokrví okysličenou krví. Tím nastává regenerační proces, díky kterému odkrví a následně zlepšuje krevní oběh. Jedná se o regenerační proces, díky kterému sval „ztuhne“. Kůže se stává jasnější, čistší a pružnější.

Propojení kvalitní kosmetické péče a obličejové jógy přináší překvapující výsledky.

 

Mgr. Radka Klemmeyerová

Kosmetická akce roku

Nová posila týmu Krása na míru – obchod, marketing, PR.

Radka je energická obchodnice s dlouholetými zkušenostmi ze segmentu B2B a B2C. Prošla světem rodinných společností i korporátním bussinesem. Více než 20 let se pohybuje v kosmetické branži.
Velmi ráda komunikuje se zákazníky, zajišťuje produkční činnost, organizuje výstavy a eventy na přání klientů.
Každý nový projekt chápe jako výzvu a v rámci naší spolupráce se s vámi podělí o své bohaté zážitky a prodejní dovednosti.

Radka představí nový vzdělávací program pro rok 2019  – Akademii krásy a úspěchu. 

 

Martina Kudelková

Kosmetická akce roku

Spolumajitelka a produktová manažerka Krásy na míru

Už nyní se těším, že vám budu moci představit horké kosmetické noviny a s nimi spojená školení a speciální akce. Mám tu pro vás malou ochutnávku:

  • Ucelená kolekce štětců KRIPA Venezia a pečující řada SKIN FRREQUENCY  – epigenetická séra
  • Nové produkty, nové techniky Beautiful Brows úprava a barvení obočí na té nejvyšší úrovní, novinky odtajníme přímo na kongresu
  • Kosmetické ošetření NAOBAY potěšení pro tělo i mysl aneb na detailech záleží.

 

Společně s manželem též vyhlásíme a oceníme ty nejúspěšnější salóny za rok 2018.

 

Kosmetická akce roku

Jak se na kongres přihlásit?

Kontaktuje nás telefonicky na tel: 727 967 497 nebo prostřednictvím emailu info@krasanamiru.cz

Počet míst je omezen, kongres se velmi rychle pní, proto s rezervací neotálejte.

Podrobné informace budou všem registrovaným účastníkům zaslány začátkem září.

 

Cena kongresu

Zvýhodněná cena    –   1000 Kč / 40 €

  • pro již spolupracující profesionály Beautiful Brows, KRIPA Venezia a NAOBAY

 

Běžná cena   –    1890Kč / 70€

  • pro nespolupracující profesionály, nové zájemce

 

Těšíme se na vás Martina & Martin Kudelkovi s týmem

 

 

Kam pokračovat ve čtení

Přivítejte novou kosmetickou značku BIOEARTH

Přivítejte novou kosmetickou značku BIOEARTH

Máme obrovskou radost. Po více jak roku usilovné práce se nám povedlo získat zastoupení výjimečné přírodní certifikované kosmetiky BIOEARTH. Věříme, že si Vás její super kvalitní přípravky pro krásu, zdraví a wellness získají tak jako nás.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti i tu nejcilivější dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztiratelnost. Dejte sbohem hutný krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

Jak chránit pleť nejen před jarním sluníčkem?

Jak chránit pleť nejen před jarním sluníčkem?

Sluníčko je úžasné, dodává nám energii, nádech opálení, tělo produkuje potřebným vitamín D. Bohužel je také velmi agresivní, způsobuju nevratné poškození buněk, předčasné stárnutí pleti, různé alergie, pigmentové skvrny a je proto velmi důležité zvolit správnou ochranu. A to nejen v létě, ale i v průběhu celého roku.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.