Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetická péče na míru – řada ELEMENTA

Kosmetická péče na míru – řada ELEMENTA

Přírodní italská značka BIOEARTH s více jak 20 lety zkušeností v oblasti péče o pleť a tělo přichází s unikátní novinkou – řadou ELEMENTA.

Jak a proč vznikla řada ELEMENTA?

Kůže je složitý orgán, který je ovlivňován mnoha faktory – stravou, hormony, ročním obdobím, stresem, léky…  A tak se často stává, že pokožka tváře není jednotná a v různých oblastech se objevují specifické rysy a problémy, ke kterým je zapotřebí tak přistupovat a ošetřovat je odlišně od ostatních oblastí.

 • Např. pleť je smíšená, ale pravidelně se objevují pupínky na bradě a čelisti, za to tváře jsou sušší, citlivé, s rozšířenými žilkami… Jaký krém tedy zvolit? Na akné, na citlivou, nebo na suchou pleť? Vybíráme tedy mezi krémy a nevíme, který přesně zvolit, zatímco se nám koupelna plní dalšími a dalšími produkty a problém stále přetrvává…

 

ELEMENTA – nový způsob, jak žít kosmetikou a krásou a nechat zákazníka (spotřebitele), aby koupil jen to, co opravdu potřebuje, kdy to potřebuje a mohl měnit svou péči o pleť podle potřeb v daném okamžiku.

Kosmetická péče na míru – řada ELEMENTA

ELEMENTA to je svoboda

10 koncentrovaných sér a 2 základní krémy mohou být použity samostatně nebo je lze volně smísit k vytvoření pokaždé nové a dokonalé kombinace pro pleť.

Vy rozhodnete, jakou konzistenci bude mít Váš krém, jaké aktivní látky bude obsahovat, Vy jste tvůrci své vlastní péče o pleť. 

 

Bezpečnost a organické hodnoty

ELEMENTA používá veganské, organické a špičkovými technologiemi zpracované zelené ingredience, jejichž funkce jsou vědecky ověřeny.

 • Séra a krémy jsou organické, šetrné k pokožce i k životnímu prostředí.
 • 100% veganské, dermatologicky testované, bez vůní a parfemací, testované na Nikl. 
 • Obaly s nízkým dopadem na životní prostředí – sklo a recyklované sklo, papír s certifikací FSC.

 

Kosmetická péče na míru – řada ELEMENTA

Odpovědi na Vaše časté dotazy:

Koncentrovaná séra ELEMENTA

Séra jsou vysoce účinné koncentráty aktivních látek, zaměřující se na specifické potřeby pleti a její nedostatky.

 • Účinné látky (vitamíny, peptidy, kyseliny…) jsou součástí aktivní organické báze (z BIO šťávy z Aloe vera a přírodní kyseliny hyaluronové, získávané přirozeným bakteriálním kvašením = fermentací).
 • Vše se děje za pomoci špičkových technologií a s výběrem těch nejkvalitnějších organických zelených ingrediencí, jejichž funkce jsou vědecky ověřeny.
 • Séra mohou být aplikována samostatně na čistou pleť před krémem, nebo smíchána a přidána do základních krémů ELEMENTA jako booster.
 • Díky vysoké koncentraci účinných látek stačí použít jen velmi malé množství: 2 nebo 3 kapky v obou případech.
 • Séra mohou být použita ráno i večer. 
 • Séra mohou být použita na celou tvář, nebo lokálně na problematická místa.
Kosmetická péče na míru – řada ELEMENTA

Koncentrovaná séra ELEMENTA

Dodržování postupů

Je důležité dodržovat doporučené postupy a vrstvení a nanášet jedno sérum po druhém, nemísit séra dohromady!!! Viz. tabulka kombinování sér

Kosmetická péče na míru – řada ELEMENTA

Základní krémy ELEMENTA

Základní krémy mají lehčí nebo bohatší texturu, aby mohly vyhovět různým potřebám a typům pleti.

 • Krémy mohou být použity na den i noc.
 • Krémy můžete použít samostatně (vždy na čistou pleť), nebo je obohatit 2 až 3 kapkami vybraných sér, nebo 1 kapkou esenciálního oleje.

 

Hydratační krém ELEMENTA

 • Lehký, svěží s rychle vstřebatelnou texturou.
 • Obsahuje organický olivový olej, který přispívá k udržení hydratace a k celkové ochraně kůže. Obsahuje cenné vitamíny a skvalen, který udržuje pleť pružnou a pevnou. Allantoin pokožku zklidňuje, podporuje růst nových kožních buněk, zmírňuje podráždění a chrání před volnými radikály.
 • Vhodný na den i noc.
 • Typ pleti: normální, smíšená, mastná pleť.

Výživný krém ELEMENTA

 • Bohatý, výživný a našlehaný krém.
 • Obsahuje bambucké máslo, které pokožku vyživuje, zjemňuje, regeneruje a chrání. Dále Allantoin, který zklidňuje, opravuje, má protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem.
 • Vhodný na den i noc.
 • Typ pleti: suchá, zralá, normální pleť.

Speciální nabídka

Rádi Vám děláme radost a tak jsme pro Vás připravili výhodné balíčky ELEMENTA s produktem ZDARMA.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.