Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetička radí – čištění pleti.

Kosmetička radí – čištění pleti.

Vlastní pořad o kosmetice v TV? To jako vážně? Ano a nedovede si představit, jak velkou radost z toho máme! 

Osvěta v kosmetice je velmi důležitá obzvláště nyní kdy na náš působí tolik faktorů – sociální sítě, youtube, blogeři, časopisy, TV reklama, jak se má člověk ve všem orientovat?

Proto jsme nesmírně rádi, že můžeme udělat v této problematice jasno a pomoci Vám zorientovat se v kosmetické nabídce, v tom, jak se správně starat, podle čeho vybrat kosmetiku, jak jednotlivé přípravky použít…

Pokud Vám utekl pořad v TV, nevadí. Každý díl Vám přineseme na našem blogu a je ke shlédnutí na našich sociálních sítích a Youtube.

První díl byl věnován tomu nejdůležitějšímu Čištění pleti

  • Pro někoho nic nového, pro druhého spousta nových informací. Tak či tak, opakování je matka moudrosti a vždy se hodí zopakovat si základy.

 

Tak hezkou podívanou

Vaše Martina

Přípravky k čištění pleti:

Pomůcky k čištění pleti:

Kam pokračovat ve čtení

Péče o pleť, tělo a vlasy v zimě

Péče o pleť, tělo a vlasy v zimě

Na podzim a v zimě je naše pokožka vystavena velkým změnám. Vítr, chlad, mráz, časté přechody z tepla do zimy, přetopené místnosti a v nich suchý vzduch, slabší pitný režim... Všechny tyto faktory ovlivňují kvalitu a zdraví pleti. Kůže produkuje méně mazu a je tak náchylnější ke vzniku šupinek, různých citlivostí, může být hrubá na dotek, začervenalá... Jakou péči zvolit? Jaké produkty zařadit a čím každodenní péči obohatit?

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Bioprotettiva, pro uchování krásné a zdravé pleti

Anti-age ošetření se 100% čistým šípkovým olejem a kyselinou hyaluronovou je skutečným zážitkem a potěšením pro pleť, tělo i smysly. Vlastnosti šípkového oleje jsou fascinující a prospěšné nejen pro pleť zralou, suchou, která potřebuje zpevnit a vyhladit, ale také pro pleť problematickou, kterou trápí např. jizvy po akné, strie a narušená pokožka. Objevte novou řadu BIOPROTETTIVA a dopřejte své pleti extra péči a regeneraci.

Fascinující síla šnečího extraktu

Fascinující síla šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí, které nám příroda respektive šneček nabízí: bohatá na aktivní látky, je nepochybně účinným prvkem pro řešení různých typů problémů ovlivňujících naši pokožku. Jeho využití je široké a rozhodně není určen jen pro pleť unavenou, povadlou, která potřebuje zpevnit a vyhladit. Výborně se osvědčil pro pleť trpící akné i jinými nedokonalostmi. Řada LOOM je unikátní nejen kvalitou a množstvím daného extraktu, ale i metodou získávání a samotným chovem šnečků. Co umí? Pro koho je vhodná? Co dokáže s naší pletí? Čtěte v našem článku.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.