Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetička radí – Líčení a make-up

Kosmetička radí – Líčení a make-up

Líčidla k nám ženám neodmyslitelně patří. Bohužel máme tendenci je podceňovat, zajímá nás – jak drží, kryjí a o samotné složení se moc nezajímáme. Vždyť je večer smyjeme, když máme kvalitní krém, tak na líčidlech tolik nesejde… To jsou ty nejčastější omyly.

Dekorativní kosmetika ovlivňuje kvalitu a zdraví pleti. Líčíme se od mládí, každý den. Právě proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost složení a použitým ingrediencím. Naše pleť dýchá a vstřebává vše, co na ni dáme.

Vyzkoušejte přírodní líčidla, která dovolí pleti dýchat. Ten rozdíl poznáte okamžitě  – pleť působí přirozeně, svěže, make-up se chová jako druhá kůže. Večer vše odlíčíte raz dva a pleť je krásně hebká a vláčná, žádný pocit napětí, suchosti, únavy. Pravidelnou aplikací zlepšíte kvalitu a zdraví pleti, minimalizují se nedostatky, póry jsou čistší a pleť je chráněna před vnějšími agresemi i UV zářením.  

Jak vybrat vhodný make-up? Jak při líčení postupovat? A jak na jednoduché denní líčení během 5 minut?

To a mnohem více v novém dílu TV pořadu Krása na míru aneb kosmetička radí.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.