Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetička radí – líčení a make-up

Kosmetička radí – líčení a make-up

Líčidla k nám ženám neodmyslitelně patří. Bohužel máme tendenci je podceňovat, zajímá nás jak drží, kryjí  a o samotné složení  se moc nezajímáme. Vždyť je večer smyjeme, když máme kvalitní krém, tak na líčidlech tolik nesejde… To jsou ty nejčastější omyly.

Dekorativní kosmetika ovlivňuje kvalitu a zdraví pleti. Líčíme se od mládí, každý den. Právě proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost složení a použitým ingrediencím. Naše pleť dýchá a vstřebává vše co na ni dáme.

Vyzkoušejte přírodní líčidla, která dovolí pleti dýchat. Ten rozdíl poznáte okamžitě  – pleť působí přirozeně, svěže, make-up se chová jako druhá kůže. Večer vše odlíčíte raz dva a pleť je krásně hebká a vláčná, žádný pocit napětí, suchosti, únavy. Pravidelnou aplikací zlepšíte kvalitu a zdraví pleti, minimalizují se nedostatky, póry jsou čistší a pleť je chráněna před vnějšími agresemi i UV zářením.  

Jak vybrat vhodný make-up? Jak při líčení postupovat? A jak na jednoduché denní líčení během 5 minut?

To a mnohem více v novém dílu TV pořadu Krása na míru aneb kosmetička radí.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – pleťové pleje

Kosmetička radí – pleťové pleje

Další díl TV pořadu Krása na míru aneb kosmetička radí je věnován pleťovým olejům. Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, šupinek nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém... Často se také chybuje ve způsobu nanášení, vždyť co je na tom, prostě olej natřu na pleť a hotovo... Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – peelingy a masky

Kosmetička radí – peelingy a masky

Peelingy a masky jsou v domácí rutině často podceňované. Většinou říkáte - na to nemám čas, má pleť je citlivá nebo stačí, když zajdu ke kosmetičce. To jsou ty nejčastější omyly. Pleť potřebuje obnovu, odstranění odumřelých buněk a extra stimul. Celková kosmetická péče pak přinese ještě lepší výsledky a pleť doslova promění.

Kosmetička radí – pleťové krémy.

Kosmetička radí – pleťové krémy.

Další díl TV pořadu Krása na míru aneb kosmetička radí je tu. Tentokrát na téma pleťové krémy. Možná si řeknete, že vybrat vhodný krém je hračka vždyť na obalech se píše pro koho je vhodný 30+, 50+, na vrásky, na akné, s kys. hyaluronovou, s vitamínem C... Věřte, že tak jednoduché to není. Ve výběru krémů se často chybuje. Jak vybrat vhodný krém? Čemu výběr přizpůsobit? Kdy a jak krém správně použít? To vše a mnohem více v tomto článku a videu.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.