Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetička radí – pleťové krémy.

Kosmetička radí – pleťové krémy.

Pleťové krémy jsou brány jako ten nejdůležitější kosmetický krok a to je velký omyl! 

Nejčastějším dotazem je: „Jaký krém byste mi doporučila na citlivou pleť/ suchou pleť/ akné / vrásky?“

Opláchnete tvář vodou /micelární vodou, nanesete krém a čekáte zázraky? To se načekáte! Krém je úžasný produkt, ale vězte, že problémů s pletí Vás sám o sobě nezbaví. Krém neumí zázraky a funguje jen tehdy jeli propojen s kvalitní a pravidelnou každodenní péčí. 

Nový díly shrnuje to nejdůležitější.  Jak vybrat vhodný krém, čemu ho přizpůsobit, jak ho použít…

 

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – pleťové pleje

Kosmetička radí – pleťové pleje

Další díl TV pořadu Krása na míru aneb kosmetička radí je věnován pleťovým olejům. Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, šupinek nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém... Často se také chybuje ve způsobu nanášení, vždyť co je na tom, prostě olej natřu na pleť a hotovo... Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – peelingy a masky

Kosmetička radí – peelingy a masky

Peelingy a masky jsou v domácí rutině často podceňované. Většinou říkáte - na to nemám čas, má pleť je citlivá nebo stačí, když zajdu ke kosmetičce. To jsou ty nejčastější omyly. Pleť potřebuje obnovu, odstranění odumřelých buněk a extra stimul. Celková kosmetická péče pak přinese ještě lepší výsledky a pleť doslova promění.

Kosmetička radí – líčení a make-up

Kosmetička radí – líčení a make-up

Máme tu další díl TV pořadu Krása na míru aneb kosmetička radí. Téma: líčení a dekorativní kosmetika. Barvičky a líčidla k nám ženám neodmyslitelně patří. Líčíme se většinou každý den a to už od mládí. Proto je důležité věnovat pozornost samotnému výběru líčidel a zajímat se o to co obsahují a jak působí na pleť. Líčidla ovlivňují kvalitu a zdraví pleti!

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.