Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetička radí – Pleťové a oční krémy

Kosmetička radí – Pleťové a oční krémy

Pleťové krémy jsou brány jako ten nejdůležitější kosmetický krok a to je velký omyl! 

Nejčastějším dotazem je: „Jaký krém byste mi doporučila na citlivou pleť / suchou pleť / akné / vrásky ?“

Opláchnete tvář vodou / micelární vodou, nanesete krém a čekáte zázraky? To se načekáte! Krém je úžasný produkt, ale vězte, že problémů s pletí Vás sám o sobě nezbaví. Krém neumí zázraky a funguje jen tehdy,  je-li propojen s kvalitní a pravidelnou každodenní péčí. 

Nový díl shrnuje to nejdůležitější.  Jak vybrat vhodný krém, čemu ho přizpůsobit, jak ho použít…

Kam pokračovat ve čtení

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika - pro všechny, kteří touží svou pleť obnovit, omladit a zregenerovat bez použití skalpelu či botoxu. Epigenetická kosmetika využívá nejnovější špičkové technologie, stimuluje a vnáší řád do buněk a tkání. Efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Proniká hluboko do našich buněk, kterým předává důležité informace, zlepšuje jejich biochemické vlastnosti a restartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny neboli hyperpigmentace jsou malé nebo větší tmavé až černé skvrny, které trápí čím dál více žen a slečen. Ubírají nám na sebevědomí, necítíme se dobře a snažíme se je všemožně odstraňovat a maskovat hodně krycími líčidly. Jaké přípravky jsou vhodné pro takový stav pleti, jak je správně použít, vrstvit, kombinovat a jak moc je důležitá prevence? To vše v novém článku.

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Pupínek, vřídek, akné - kdo by to neznal, čas od času se objeví i na té nejdokonalejší tváři a v ten nejméně vhodný moment. Co dělat a co naopak nikdy nedělat, když se objeví pupínek? Co spolehlivě zabere a pomůže postižené místo rychle vyhojit?

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.