Kategorie

Ingredience

Produkty

Novinka Meludium 11 parfém pro ni a pro něj

Novinka Meludium 11 parfém pro ni a pro něj

Vůně má neuvěřitelnou moc. Dokáže nás přenést v čase a připomenout výjimečné chvíle, zážitky, setkání, probudit vzpomínky a vyvolat emoce.

Není nic osobnějšího než samotné vnímání vůně. To, co voní jednomu, nevoníme druhému… A nutno říci, že opět záleží na kvalitě, použitých ingrediencích a materiálech. Není vůně jako vůně…

 

Představujeme Meludium 11 eau de parfume

Výjimečný parfém s nezapomenutelnou dlouhotrvající melodií, šetrný k pokožce, tělu i k životnímu prostředí.

Oslavuje více jak 20letou historii značky BIOEARTH. Ztělesňuje hrdost, usilovnou práci, odhodlání, nadšení, nikdy nekončící výzkum, vášen pro umění a přírodu, vizi přírodních organických kosmetických produktů.  Vizi, která se rodí pro lidi společně s lidmi a které leží na srdci blaho přírody.  To vše zabaleno do luxusního obalu, zcela recyklovatelného navíc s kompostovatelným celofánem.

 

 

Proč Meludium 11

Nejprve vznikla myšlenka vytvořit parfém, který bude charakterizovat značku BIOEARTH. V Itálii je rodina nejvíc a proto firma zapojila do tohoto projektu  svého nejmladšího syna Gilberta, který vzal svůj úkol velmi vážně.  Po dnech úvah dorazil do kanceláře s tím, že pro něj musí být parfém Bioearth hudba, melodie přírody… V celém projektu se vzhlédl a pomáhal vůně vybírat, spolupracoval s agenturou v oblasti balení, grafického rozvržení, volbě písma… Gilbertovi je 11 let a proto Meludium 11.

 

Co znamená eau de parfume?

Meludium 11 je skutečně eau de parfum, tzn. že má vysokou koncentraci esencí. Parfémy se klasifikují podle koncentrace esencí zředěných v ethylalkoholu, hlavním nosiči a rozdělují se  do několika kategorii:

  1. 3% až 5% esencí pro parfémové vody
  2. 8% až 10% esencí pro kolínské vody tzv. eau de cologne
  3. 10% až 12% esencí pro toaletní vody
  4. 15% až 18% pro parfémy tzv. eau de parfum

 

Není parfém jako parfém

BIOEARTH klade u všech svých produktů velký důraz na kvalitu ingrediencí a jejich bezpečnost pro člověka i přírodu. Své produkty propracovávají do posledního detailu a i takový celofán, ve kterém bude parfém zabalen má stejnou důležitost jako samotné ingredience.

Meludium 11 a jeho unikátní složení: 

  • 100% přírodní alkohol bez petrochemických látek – získaný z melasy a obilovin
  • 100% recyklovatelný obal – sklo, papír, hliník
  • 100% recyklovatelný celofán – kompostovatelný a biologicky rozložitelný
  • bez BHT (butylhydroxytoluen) – konzervační a stabilizační prostředek přidávaný do vůní a parfémů. Kontroverzní látka, nebezpečná pro lidské zdraví. Narušuje endokrinní systém a může mít nepříznivý vliv na lidskou plodnost. Jsou s ním spojovány možné karcinogenní účinky a vznik alergických reakcí. Látka není vhodná pro děti a těhotné ženy.

 

Meludium 11 parfém pro ženy

KVĚTINOVÁ – DŘEVITÁ – S TÓNY AMBRY A BÍLÉHO PIŽMA

Charakteristika:
HLAVA (první vnímání parfému) – pomerančový květ, malina, med.
SRDCE (uvolňuje se v průběhu první hodiny) – jasmín, gardénie, noční hyacint.
ZÁKLAD (samotná podstata parfému) – ambra, bílé pižmo, santalové dřevo.

Jak voní Meludium 11 pro ženy

První stříknutí Vás vystřelí do minulosti. Připomene malou holčičku s nosem zabořeným do svetrů své milované maminky v uklidňujícím objetí. Voní čistotou, sladce po karamelizovaném cukru, je jemná jako krém a připomíná vzpomínku na domácí ovocný koláč. Struktura parfému se postupem minut odhaluje. Je plná odstínů hrajících všemi barvami, téměř nepolapitelná. Jemný jarní vánek, svěží, lehce štiplavý, je doprovázen opojnými květinovými tóny Gardénie.

Po nanesení přetrvává po mnoho hodin zajímavá rovnováha mezi sladkým a hořkým. Skutečná euforie ze zimního rána a melancholie letního soumraku. Střídají se květinové, dřevité, jantarové a pižmové hlasy, které vždy zpívají v dokonalé harmonii. Je to výjimečný parfém, který vyniká svou jemností, zanechá trvalou stopu, melodii, na kterou nelze zapomenout.

 

Meludium 11 parfém pro muže

ČERSTVÁ – SVĚŽÍ – KVĚTINOVÁ – DŘEVITÁ – PIŽMOVÁ

Charakteristika:
HLAVA (první vnímání parfému) – grapefruit, máta, zázvor.
SRDCE (uvolňuje se v průběhu první hodiny) – jasmín, růže, skořice.
ZÁKLAD (samotná podstata parfému) – kadidlo, pačuli, kůže.

 

Jak správně parfém nanést?

Možná si řeknete zbytečná informace, každý přece ví jak použít parfém. Budete se divit, není tomu tak.

  • Parfém  neotřepávejte, netřete zápěstí o zápěstí tím se vůně rozbije. 

 

Po nastříknutí na kůži a čekání na zaschnutí (bez otřepání nebo tření!) necháme parfém tzv. vzlétnout. Vůně pošimrá nos a pomalinku začne odhalovat své rysy a tajemství. Zavřeme oči, soustředíme se a pokusíme se najít ta správná slova, která by vůni popsala. Mějte na paměti, že nic není víc osobnější než vnímání vůně, která je a navždy bude spojena s osobními preferencemi, vzpomínkami a zážitky, které definují náš život.

 

Věříme, že Vás nové parfémy osloví a chytnou za srdce, tak jako nás. Můžeme prozradit, že se kolekce bude v budoucnu rozrůstat, nechme se překvapit…

 

Kam pokračovat ve čtení

Expirace a uchovávání kosmetiky

Expirace a uchovávání kosmetiky

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. Při nákupu potravin také sledujeme dobu spotřeby a dbáme na správné uložení. Stejně tak bychom měli přistupovat ke kosmetice.

Hydratační oleje a másla

Hydratační oleje a másla

Horká novinka od italské značky BIOEARTH potěší všechny milovníky přírodních olejů. Čisté přírodní oleje byly, jsou a budou tou nejúčinější péči co do výživy, regenerace a posílení pleti. Nyní je jejich síla umocněna o hydratační složku tzv. hydrolát. Propojením oleje a hydrolátu vzniká jedinenčná konzistece, bohatá na aktivní látky, s vyšší hydratační schopností a snažší prostupností do pleti než je tomu u běžných olejů. Pleť si tak plně užívá všech benefitů oleje, bez pocitu těžkosti a mastnoty.

Ropa v kosmetice

Ropa v kosmetice

Možná si říkáte, co má ropa společného s kosmetikou? Velmi mnoho. Název ropa přímo ve složení kosmetiky nenajdete, schovává se za jiné názvy - parafín, minerální olej, vazelína, Propylen glycol. To jsou tzv. deriváty, které se oddělují právě při zpracování ropy. Jsou levnou náhražkou za kvalitní přírodní oleje, vosky a másla. Dopřejte sobě, své pleti, tělu to nejlepší. Vždyť jde o Vás, o Vaše zdraví, o Vaše peníze!

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.