Kategorie

Ingredience

Produkty

Novinka Meludium 11 parfém pro ni a pro něj

Novinka Meludium 11 parfém pro ni a pro něj

Vůně má neuvěřitelnou moc. Dokáže nás přenést v čase a připomenout výjimečné chvíle, zážitky, setkání, probudit vzpomínky a vyvolat emoce.

Není nic osobnějšího než samotné vnímání vůně. To, co voní jednomu, nevoní druhému… A nutno říci, že opět záleží na kvalitě, použitých ingrediencích a materiálech. Není vůně jako vůně…

 

Představujeme Meludium 11 eau de parfume

Výjimečný parfém s nezapomenutelnou dlouhotrvající melodií, šetrný k pokožce, tělu i k životnímu prostředí.

Oslavuje více jak 20letou historii značky BIOEARTH. Ztělesňuje hrdost, usilovnou práci, odhodlání, nadšení, nikdy nekončící výzkum, vášeň pro umění a přírodu, vizi přírodních organických kosmetických produktů.  Vizi, která se rodí pro lidi společně s lidmi a které leží na srdci blaho přírody.  To vše zabaleno do luxusního obalu, zcela recyklovatelného navíc s kompostovatelným celofánem.

 

 

Proč Meludium 11

Nejprve vznikla myšlenka vytvořit parfém, který bude charakterizovat značku BIOEARTH. V Itálii je rodina nejvíc a proto firma zapojila do tohoto projektu  svého nejmladšího syna Gilberta, který vzal svůj úkol velmi vážně.  Po dnech úvah dorazil do kanceláře s tím, že pro něj musí být parfém Bioearth hudba, melodie přírody… V celém projektu se vzhlédl a pomáhal vůně vybírat, spolupracoval s agenturou v oblasti balení, grafického rozvržení, volbě písma… Gilbertovi je 11 let a proto Meludium 11.

 

Co znamená eau de parfume?

Meludium 11 je skutečně eau de parfum, to znamená, že má vysokou koncentraci esencí. Parfémy se klasifikují podle koncentrace esencí zředěných v ethylalkoholu, hlavními nosiči a rozdělují se do několika kategorií:

  1. 3% až 5% esencí pro parfémové vody
  2. 8% až 10% esencí pro kolínské vody, tzv. eau de cologne
  3. 10% až 12% esencí pro toaletní vody
  4. 15% až 18% pro parfémy, tzv. eau de parfum

 

Není parfém jako parfém

BIOEARTH klade u všech svých produktů velký důraz na kvalitu ingrediencí a jejich bezpečnost pro člověka i přírodu. Své produkty propracovávají do posledního detailu a i takový celofán, ve kterém bude parfém zabalen, má stejnou důležitost jako samotné ingredience.

Meludium 11 a jeho unikátní složení: 

  • 100% přírodní alkohol bez petrochemických látek – získaný z melasy a obilovin
  • 100% recyklovatelný obal – sklo, papír, hliník
  • 100% recyklovatelný celofán – kompostovatelný a biologicky rozložitelný
  • bez BHT (butylhydroxytoluen) – konzervační a stabilizační prostředek přidávaný do vůní a parfémů. Kontroverzní látka, nebezpečná pro lidské zdraví. Narušuje endokrinní systém a může mít nepříznivý vliv na lidskou plodnost. Jsou s ním spojovány možné karcinogenní účinky a vznik alergických reakcí. Látka není vhodná pro děti a těhotné ženy.

 

Meludium 11 parfém pro ženy

KVĚTINOVÁ – DŘEVITÁ – S TÓNY AMBRY A BÍLÉHO PIŽMA

Charakteristika:
HLAVA (první vnímání parfému) – pomerančový květ, malina, med
SRDCE (uvolňuje se v průběhu první hodiny) – jasmín, gardénie, noční hyacint
ZÁKLAD (samotná podstata parfému) – ambra, bílé pižmo, santalové dřevo

Jak voní Meludium 11 pro ženy

První stříknutí Vás vystřelí do minulosti. Připomene malou holčičku s nosem zabořeným do svetrů své milované maminky v uklidňujícím objetí. Voní čistotou, sladce po karamelizovaném cukru, je jemná jako krém a připomíná vzpomínku na domácí ovocný koláč. Struktura parfému se postupem minut odhaluje. Je plná odstínů hrajících všemi barvami, téměř nepolapitelná. Jemný jarní vánek, svěží, lehce štiplavý, je doprovázen opojnými květinovými tóny Gardénie.

Po nanesení přetrvává po mnoho hodin zajímavá rovnováha mezi sladkým a hořkým. Skutečná euforie ze zimního rána a melancholie letního soumraku. Střídají se květinové, dřevité, jantarové a pižmové hlasy, které vždy zpívají v dokonalé harmonii. Je to výjimečný parfém, který vyniká svou jemností, zanechává trvalou stopu, melodii, na kterou nelze zapomenout.

 

Meludium 11 parfém pro muže

ČERSTVÁ – SVĚŽÍ – KVĚTINOVÁ – DŘEVITÁ – PIŽMOVÁ

Charakteristika:
HLAVA (první vnímání parfému) – grapefruit, máta, zázvor
SRDCE (uvolňuje se v průběhu první hodiny) – jasmín, růže, skořice
ZÁKLAD (samotná podstata parfému) – kadidlo, pačuli, kůže

 

Jak správně parfém nanést?

Možná si řeknete zbytečná informace, každý přece ví, jak použít parfém. Budete se divit, není tomu tak.

  • Parfém  neotřepávejte, netřete zápěstí o zápěstí – tím se vůně rozbije. 

 

Po nastříknutí na kůži a čekání na zaschnutí (bez otřepání nebo tření!) necháme parfém tzv. vzlétnout. Vůně pošimrá nos a pomalinku začne odhalovat své rysy a tajemství. Zavřeme oči, soustředíme se a pokusíme se najít ta správná slova, která by vůni popsala. Mějte na paměti, že nic není víc osobnější než vnímání vůně, která je a navždy bude spojena s osobními preferencemi, vzpomínkami a zážitky, které definují náš život.

 

Věříme, že Vás nové parfémy osloví a chytnou za srdce, tak jako nás. Můžeme prozradit, že se kolekce bude v budoucnu rozrůstat, nechme se překvapit…

 

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.