Kategorie

Ingredience

Produkty

Oční krém – bojovník s únavou a časem.

Oční krém – bojovník s únavou a časem.

Oční krém, skutečně ho potřebujeme?

Ano, ano, a ještě jednou ano!

Pokožka kolem očí (a rtů) je nejtenčí a zároveň nejvíce namáhanou částí obličeje. Je až 10x tenčí a nemá téměř žádné mazové žlázy. Kolem očí se nachází velké množství mimických svalů, které zapojujeme neustále každou sekundu – mrkání, radost, smích, údiv, smutek…

Oční okolí tak “ pracuje“ neustále. Přidejme k tomu stres, nedostatek spánku, práci u počítače, nedostatečný pitný režim, sluneční záření, genetiku a první vrásky, tmavé kruhy po očima nebo otoky na sebe nenechají dlouho čekat.

Nejčastější chyba

Ženy tyto projevy maskují a zakrývají korektory a rozjasňovači. Řešíme tak jen následek, ale nijak nenapomáháme ke zlepšení. Rozjasňovače jsou jistě skvělou volbou, nicméně je to jen doplněk, oční péči to nenahrazuje.

Tím, že “ problém“ zamaskujeme tím nezmizí.

Kdy začít oční krém používat

Začněte v čas. Prevence zde je velmi důležitá. Proto od 25 let zařaďte do své každodenním kosmetické péče oční krémy.

Oční krémy jsou speciálně vyvinuty pro péči o citlivé oční okolí. Hydratují, regenerují, chrání, posilují, zpevňují, vyhlazují a zrychlují mikrocirkulaci očního okolí. Zpomalená mikrocirkulace má za následek hromadění vody, a vznik nepříjemných otoků, hromadění toxinů a vznik tmavých kruhů.

Včasné používání očních krémů je prevencí proti předčasnému stárnutí.

 

Jak vybrat správný oční krém

Péče by měla být vždy přiměřená věku a potřebám pleti (jemné vrásky, hluboké vrásky, povadlé oční okolí, otoky…). Vyhněte se v mladém věku radikálním liftingovým očním krémům, začněte pozvolna s přiměřenou péčí.

Zajímejte se o složení a volte přírodní oční krémy bez syntetiky (silikony, ropné složky, parfemace…).

Jak nanášet oční krém

Správná aplikace je u očního krému velmi důležitá.

  • Oční krém nanášíme vždy na čistou a důkladně odlíčenou pokožku.
  • Nanášíme pouze na pevné části kolem celého očního okolí (nevynechejte oblast pod obočím- zodpovědná za ochablé a padající víčko) a pohyblivému očnímu víčku se vyhněte.
  • Aplikujeme velmi jemnými poklepy, jemně rozetřeme od vnitřního koutku ven a zbytečně pokožku očního okolí nenapínáme a nevytahujeme.
  • Aplikujeme ráno a večer.
Oční krém – bojovník s únavou a časem.

Jaký typ očního krému zvolit

Jemné, hluboké vrásky, únava, tmavé kruhy. Typ krému přizpůsobte příznakům a potřebám.

PŘÍZNAKY 

  • první jemné linky a mimické vrásky, napětí v oblasti očního okolí, citlivost, suchost, únava.
  • Doporučujeme: HYDRAPLUS – Hydratační oční krém

 

Oční krém – bojovník s únavou a časem.

Náš tip: použijte tento skvělý hydratační krém jako balzám na rty. Po nanesení okamžitě ucítíte komfort. Rty budou plné, jemné a vláčné. Použijte dle potřeby.

 

PŘÍZNAKY:

Oční krém – bojovník s únavou a časem.

Náš tip: použijte tento skvělý regenerační krém jako balzám na rty. Po nanesení okamžitě ucítíte komfort. Rty budou plné, jemné a vláčné. Použijte dle potřeby kdykoliv v průběhu dne.

 

PŘÍZNAKY

  • mimické vrásky jemné i hlubší, únava, napětí, časté otoky
  • Doporučujeme: Omlazující regenerační oční roll-on
    Speciální aplikátor s nerezovou kuličkou okamžitě ochladí a osvěží oční okolí a aktivuje mikrocirkulaci. Výborný na unavené a oteklé oči.
Oční krém – bojovník s únavou a časem.

Náš tip: Uchovávejte v lednici, efekt osvěžení bude tak ještě intenzivnější, okamžitě ucítíte úlevu a přetrvávající pocit svěžesti.

 

A co muži?

Zdálo by se, že oční krém je pouze ženskou záležitostí, ale není tomu tak.
I muže trápí únava, kruhy pod očima, otoky a vrásky.
Často tráví spoustu času u počítače, jsou nevyspalí, ať už díky práci, nebo po náročné párty. A právě očním krém je tím SOS produktem co zachrání situaci. Je to taková malá oční powerbanka.

PŘÍZNAKY

Oční krém – bojovník s únavou a časem.

Tento oční krém má praktickou pumpičku, používání je jedna radost.

Náš tip: použijte i na rty na místo běžných syntetických balzámů. Rty vyhladí, budou hydratované a zbaví se suchosti.

 

Nevíte si i přesto rady s výběrem očního krému?

Jsem tu pro vás ve všední dny on-line a pro skutečně nejpřesnější doporučení péče na míru vyplňte náš krátký dotazník. Obratem, do 24 hodin, vám doporučím kompletní produkty a péči na míru dle potřeb a stavu vaší pleti.

Jsme KRÁSA NA MÍRU, „nestřílíme“ od oka.

Kam pokračovat ve čtení

Novinka koncentrovaná séra & masky

Novinka koncentrovaná séra & masky

A jsou tu. Avizovaná organická koncentrovaná séra a pleťové masky od úžasné italské značky BIOEARTH. Proč je zařadit do každodenní péče o pleť? Jednoduše fungují a během okamžiku pocítíte změnu, příval energie, vitality a hloubkové hydratace. Celkově séra a masky zvyšují účinek následně použité péče a přispívají ke krásnější a zdravější pleti.

Pleťová maska – skutečný zázrak pro pleť

Pleťová maska – skutečný zázrak pro pleť

Jste unaveni, vaše pleť je mdlá, napjatá, povadlá, problematická nebo citlivá. Nemáte čas zajít na kosmetiku. Dopřejte si masku. Výsledky vás ohromí. Maska navrací ztracený komfort a přináší okamžité výsledky.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Sluneční péče nové generace. Bezpečné složení bez problematických chemických filtrů, široký výběr produktů pro všechny typy pleti i tu nejcilivější dětskou. Pečující přírodní složení, skvělá roztiratelnost. Dejte sbohem hutný krémům, které nejdou rozetřít, vytváří bílé mapy a pleť je lesklá a mastná. Sluneční péče BIOEARTH Vás nadchne.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.