Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Jak na svatební make-up? Jaké produkty KRIPA Venezia použít, jak je zapracovat, jak je zkombinovat, jak zajistit dokonalý dlouhotrvající výsledek? Hra stínů a světa, …

To vše nám předvedla hlavní vizážistka značky KRIPA Venezia Anna Guerra na kurzu svatebního make-upu, který se konal 5. a 6.4. 2018 v Praze.

Cílem kurzu bylo přinést spolupracujícím profesionálům nové informace, trendy, techniky jak vytvořit dokonalý svatební make-up, který odolá všem nástrahám svatebního dne.

A to bylo do puntíku splněno. Anna se s námi podělila o všechny své triky a tipy. Provedla nás krok po kroku svatebním make-upem a pod jejím vedením si pak přítomné dámy vše vyzkoušeli v praxi.

Co Anna doporučuje

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Pamatujte, že univerzální svatební make-up neexistuje! Je to tak. Říci, že růžová, meruňková nebo losová barva bude sedět každé budoucí nevěstě není správné.

Svatební líčení je naprosto individuální záležitostí a mělo by být vždy každé nevěstě šito na míru.

Líčení by mělo ladit s celkovým konceptem svatby, s barvou svatby, s místem svatby, s vlasy a šaty a co nejvíce by mělo ctít nevěstu samotnou, vyzdvihnout její přirozenou krásu a silné stránky obličeje. Největší výzvou je pak to, aby líčení působilo přirozeně na denním světle a líbilo se např. hostům, ale zároveň musí být intenzivní aby byl zaručen vynikající výsledek na fotografii a kameře.

Hra světla – co by měl profesionál ovládat

Věděli jste, že fotoaparát absorbuje 30% barvy a intenzity, odhaluje nedostatky, barevné přechody a zplošťuje obličej?

Základem je tedy vytvořit dokonalý make-up, zakrýt případné nedostatky, a poté se pustit do konturování a stínování tváře dle typu obličeje, abychom obličej rozjasnili a navrátili mu plnost a objem.

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Annin tip:

Velmi také záleží na tom, zda líčíme nevěstu na ranní, polední, nebo večerní obřad.

Světlo se v průběhu dne mění. Je studené, pak teplé, např. v poledne hází nejvíce stínů a vytváří kontrasty. A co teprve umělé osvětlení nebo blesk. To vše má vliv na použité barvy a na jejich intenzitu a skutečný profesionál by měl toto vše zohlednit ve výsledném make-upu.

Zkouška svatebního make-upu

Zkouška svatebního make-up by měla proběhnout cca měsíc či dva před svatbou. Nevěsta už má konkrétní představy (šaty, vlasy, barvy) a vůbec celková představa svatby (místo, čas, barva a styl svatby) je již jasná. Vizážistka/kosmetička zhodnotí také stav pleti a doporučí budoucí nevěstě vhodnou domácí kosmetickou péči na míru tak, aby v den svatby byla pleť v tom nejlepším stavu a dokonale připravena na líčení.

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Jaké produkty Anna doporučuje:

 

Svatební make-up krok po kroku

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Krásná modelka Nikolka a její proměna v nevěstu

Dokonale připravená pleť

 • pleť ošetříme sérem, krémem a péčí na rty – necháme vše do pleti vpít

 

Ten nejlepší základ – podkladová báze

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • nejprve přiložíme papírový kapesníček a odsajeme případné zbytky krému
 • štětcem naneseme podkladovou bázi Total Revive – pouze v případě dehydratované a suché pleti (lze vrstvit podle toho jak moc pleť pije, a to až 4x, vždy je zapotřebí počkat, aby se každá vrstva dokonale vstřebala) aplikujeme liftingovýmy tahy – od středu obličeje ven a vzhůru
 • štětcem naneseme 1 vrstvičku pokladovou bázi Expert touch – aplikujeme liftingovýmy tahy – od středu obličeje ven a vzhůru, počkáme než se báze vpije

Krytí nedostatků –  korektory

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • pupínky, skvrny, jizvy, žilky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny…
 • nedostatky mohou mít různé zbarvení červené, hnědé, fialové, modré
 • díky Ittenově barevném kruhu víme jaké odstíny korektorů použít na zakrytí těchto nedostatků – i to nám Anna vysvětlila
 • štětečkem naneseme minimální množství korektoru na všechna postižená místa a poté jemně navlhčenou houbičkou nebo beauty blender lehce vklepáváme
Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Ittenův barevný kruh – uprostřed pyramida 3 základních barev, barvy ve vnějším kruhu se ovlivňují. Např. červený pupínek spolehlivě zakryje a zneutralizuje zelená…

Krycí, avšak přirozený make-up

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • Anna doporučuje krémový make-up Expert touch – nejlepší krytí, nejlepší péče, odolá otěru i slzám
 • make-up nanášíme štětcem (hustý, středně krátký chlup) nanášíme vklepáváním na celý obličej (popřípadě krk, dekolt, ramena)!!! Zapomeňte na roztírání a krouživé pohyby!!!! Aplikujeme od středu obličeje směrem ven a vždy danou část obličeje dokončíme (čelo, levá tvář, nos, pravá tvář, brada)
 • v případě, že jsou některé nedostatky stále vidět, aplikujeme opět korektor

 

Fixace pro dlouhotrvající výsledek

 

 • Anna doporučuje kompaktní pudr KRIPA – a jak se přítomné dámy samy přesvědčily, hodně, hodně, hodně, hodně pudru KRIPA 🙂
 • proč pudr – pudr nejen fixuje a prodlužuje výdrž líčení, ale přírodní pudr KRIPA vyhlazuje, vyplňuje póry, reguluje lesk a dodá pleti sametový vzhled
 • POZOR vrstvení pudru platí pouze v případě pudru KRIPA nikoliv u jiného pudru. Klasické pudry totiž obsahují mastek, minerální oleje… ty naopak každou nedokonalost ještě více zvýrazní, zde platí čím méně tím lépe
 • na aplikaci pudru použijeme velký štětec a do pleti zapracujeme a opět vtlačíme

 

Bronzer, tvářenka a rozjasňovač

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • abychom obličeji dodali zpět jeho objem a definovali rysy
 • zde je zapotřebí zohlednit tvar obličeje – kulatý, oválný, hranatý, trojúhelník…
 • díky bronzeru tak můžeme potlačit vysoké čelo, vystouplou bradu, podbradek…
 • tvářenka nám dodá barvu, zdravost, šťavnatost, a může ladit s rtěnkou, s očním stínem, s kyticí…
 • rozjasňovač pak zvýrazní a rozzáří každou tvář

Dokonalé obočí a líčení očí

 • na obočí Anna doporučuje vodě, potu a otěru odolné pudry na obočí Beautiful Brows (což bylo skutečně úsměvné zjištění, že Anna zná značku Beautiful Brows, i její majitele již několik let)
 • obočí proměřte, aby působilo symetricky, pomozte si zrcátkem, které modelka přidrží před sebou a vy si stoupnete za ní

 

 • na celé oko pomocí štětce naneseme pokladovou bázi pod oční stíny
  • Annin tip: bázi naneste i na rty, vyhladí, vyživí, zjemní a zajistí dlouhotrvající výsledek a stálost barev

 

 • aplikujte oční stíny a dokonale rozetřete, aby nebyly viditelné přechody
 • použijte tužku pro zvýraznění oka – Anna nám představila techniku líčení s názvem C make-up

 

 • naneste řasenku
  • Annin tip: řasenku KRIPA naneste jako první, nechte ji naprosto dokonale zaschnout a následně na suché řasy aplikujte klasickou voděodolnou řasenku, která odolá i slzičkám.

 

Líčení rtů, které ustojí celý dlouhý den

 • rty vykreslete konturovací tužkou a štětečkem naneste rovnoměrně požadovanou rtěnku
  • Annin tip: tužku a rtěnku poté zafixujte lehce pudrem pomocí malého štětečku
 • poté opět naneste rtěnku, dle potřeby lesk, který aplikujte do středu rtů
  • Annin tip: pokud toužíte po dokonale matných, ale zároveň plných rtech, aplikujte na závěr na rtěnku lehce oční stín Cipria 104

A máme tu finále

Krásná Nikolka a její proměna v nevěstu. Anna odvedla skutečně skvělou práci. Všechny použité fotografie jsou bez retuše.

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Závěrem

Kurz svatebního make-upu s Annou byl neuvěřitelnou inspirací pro nás pro všechny. Její profesionální, přátelský, energický a velmi pokorný přístup překvapil a potěšil všechny zúčastněné.

Jsme moc rádi, že jsme vám mohli tuto úžasnou osobu představit a věřte, že tu Anna nebyla naposled. A tady Annin vzkaz pro vás.

 

 

A co říkají účastníci kurzu? Jak se jim s KRIPA Venezia pracuje a jaký byl samotný kurz?

Jak jste na tom vy?

Jste profesionál, líčíte a staráte se o pleť svých klientů. A co přípravky, které používáte, jsou přírodní, neobsahují syntetiku (ropa, silikony, parabeny…)? Splňují požadavky na tu nejvyšší kvalitu a jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť? O co váš osobní a profesní růst? Pokukujete po změně?

Navrhuji vám zúčastnit se úvodního školení KRIPA Venezia, kde vás detailně seznámíme se značkou a s každým produktem zvlášť, poznáte složení, na jaký stav a typ pleti je vhodný ten nebo ten přípravek, jak přípravky kombinovat, pro ten nejlepší výsledek. Vše vyzkoušíte sami na sobě a bude se tak moci přesvědčit zda je KRIPA Venezia opravdu tím co hledáte. Poznáme se osobně, představíme vám své principy a vůbec to, jak taková spolupráce s námi probíhá, a co spoluprací získáte, ale to vám vlastně můžeme říci hned.

Vy získáte informace, know how, profit z prodeje produktů, přístup ke speciálním akcím. Budete se dále vzdělávat a to nejen po stránce profesní, ale i obchodní a soukromé. Budete mít radost z práce, uvidíte výsledky, vaši klienti budou nadšeni a budou se k vám rádi vracet a to nejen pro produkty, ale i pro odbornou radu.

My získáme dalšího nového kvalitního a zkušeného profesionála, který bude šířit a co nejlépe reprezentovat značku KRIPA.

Nejbližší termíny školení: 17.08. 2018 Praha 

Rezervace a více info na tel: 603 150 254, 727 967 497

Těšíme se na Vás

Kam pokračovat ve čtení

Jak chránit pleť nejen před jarním sluníčkem?

Jak chránit pleť nejen před jarním sluníčkem?

Sluníčko je úžasné, dodává nám energii, nádech opálení, tělo produkuje potřebným vitamín D. Bohužel je také velmi agresivní, způsobuju nevratné poškození buněk, předčasné stárnutí pleti, různé alergie, pigmentové skvrny a je proto velmi důležité zvolit správnou ochranu. A to nejen v létě, ale i v průběhu celého roku.

Péče o pleť, vlasy, tělo i nehty v zimním období

Péče o pleť, vlasy, tělo i nehty v zimním období

Zima, vítr, chlad, mráz, časté přechody z tepla do zimy, přetopené místnosti, smog, slabší pitný režim, UV záření a silnější vrstva oblečení, to je hlavní výčet faktorů, které ovlivňují stav naší pokožky. Jak tedy správně pečovat a jaké produkty jsou v zimě nejvhodnější?

Epigenetická séra – kosmetická péče budoucnosti

Epigenetická séra – kosmetická péče budoucnosti

Novinka - inteligentní epigenetická séra ve spreji, která efektivně bojují se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Séra pronikají hluboko do našich buněk, kterým předávají důležité informace, zlepšují jejich biochemické vlastnosti a restartují mechanismy, které naše pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Komentáře ke článku

2 dárky ke každému nákupu 2 dárky ke každému nákupu

Velikonoční akce 15. - 22.4.

2 dárky ke každému nákupu
v hodnotě 150 Kč

Cestovní šampón pro vitalitu & lesk. Ochranný kondicionér.

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.