Kategorie

Ingredience

Produkty

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Jak na svatební make-up? Jaké produkty KRIPA Venezia použít, jak je zapracovat, jak je zkombinovat, jak zajistit dokonalý dlouhotrvající výsledek? Hra stínů a světa, …

To vše nám předvedla hlavní vizážistka značky KRIPA Venezia Anna Guerra na kurzu svatebního make-upu, který se konal 5. a 6.4. 2018 v Praze.

Cílem kurzu bylo přinést spolupracujícím profesionálům nové informace, trendy, techniky jak vytvořit dokonalý svatební make-up, který odolá všem nástrahám svatebního dne.

A to bylo do puntíku splněno. Anna se s námi podělila o všechny své triky a tipy. Provedla nás krok po kroku svatebním make-upem a pod jejím vedením si pak přítomné dámy vše vyzkoušeli v praxi.

Co Anna doporučuje

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Pamatujte, že univerzální svatební make-up neexistuje! Je to tak. Říci, že růžová, meruňková nebo losová barva bude sedět každé budoucí nevěstě není správné.

Svatební líčení je naprosto individuální záležitostí a mělo by být vždy každé nevěstě šito na míru.

Líčení by mělo ladit s celkovým konceptem svatby, s barvou svatby, s místem svatby, s vlasy a šaty a co nejvíce by mělo ctít nevěstu samotnou, vyzdvihnout její přirozenou krásu a silné stránky obličeje. Největší výzvou je pak to, aby líčení působilo přirozeně na denním světle a líbilo se např. hostům, ale zároveň musí být intenzivní aby byl zaručen vynikající výsledek na fotografii a kameře.

Hra světla – co by měl profesionál ovládat

Věděli jste, že fotoaparát absorbuje 30% barvy a intenzity, odhaluje nedostatky, barevné přechody a zplošťuje obličej?

Základem je tedy vytvořit dokonalý make-up, zakrýt případné nedostatky, a poté se pustit do konturování a stínování tváře dle typu obličeje, abychom obličej rozjasnili a navrátili mu plnost a objem.

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Annin tip:

Velmi také záleží na tom, zda líčíme nevěstu na ranní, polední, nebo večerní obřad.

Světlo se v průběhu dne mění. Je studené, pak teplé, např. v poledne hází nejvíce stínů a vytváří kontrasty. A co teprve umělé osvětlení nebo blesk. To vše má vliv na použité barvy a na jejich intenzitu a skutečný profesionál by měl toto vše zohlednit ve výsledném make-upu.

Zkouška svatebního make-upu

Zkouška svatebního make-up by měla proběhnout cca měsíc či dva před svatbou. Nevěsta už má konkrétní představy (šaty, vlasy, barvy) a vůbec celková představa svatby (místo, čas, barva a styl svatby) je již jasná. Vizážistka/kosmetička zhodnotí také stav pleti a doporučí budoucí nevěstě vhodnou domácí kosmetickou péči na míru tak, aby v den svatby byla pleť v tom nejlepším stavu a dokonale připravena na líčení.

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Jaké produkty Anna doporučuje:

 

Svatební make-up krok po kroku

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Krásná modelka Nikolka a její proměna v nevěstu

Dokonale připravená pleť

 • pleť ošetříme sérem, krémem a péčí na rty – necháme vše do pleti vpít

 

Ten nejlepší základ – podkladová báze

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • nejprve přiložíme papírový kapesníček a odsajeme případné zbytky krému
 • štětcem naneseme podkladovou bázi Total Revive – pouze v případě dehydratované a suché pleti (lze vrstvit podle toho jak moc pleť pije, a to až 4x, vždy je zapotřebí počkat, aby se každá vrstva dokonale vstřebala) aplikujeme liftingovýmy tahy – od středu obličeje ven a vzhůru
 • štětcem naneseme 1 vrstvičku pokladovou bázi Expert touch – aplikujeme liftingovýmy tahy – od středu obličeje ven a vzhůru, počkáme než se báze vpije

Krytí nedostatků –  korektory

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • pupínky, skvrny, jizvy, žilky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny…
 • nedostatky mohou mít různé zbarvení červené, hnědé, fialové, modré
 • díky Ittenově barevném kruhu víme jaké odstíny korektorů použít na zakrytí těchto nedostatků – i to nám Anna vysvětlila
 • štětečkem naneseme minimální množství korektoru na všechna postižená místa a poté jemně navlhčenou houbičkou nebo beauty blender lehce vklepáváme
Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Ittenův barevný kruh – uprostřed pyramida 3 základních barev, barvy ve vnějším kruhu se ovlivňují. Např. červený pupínek spolehlivě zakryje a zneutralizuje zelená…

Krycí, avšak přirozený make-up

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • Anna doporučuje krémový make-up Expert touch – nejlepší krytí, nejlepší péče, odolá otěru i slzám
 • make-up nanášíme štětcem (hustý, středně krátký chlup) nanášíme vklepáváním na celý obličej (popřípadě krk, dekolt, ramena)!!! Zapomeňte na roztírání a krouživé pohyby!!!! Aplikujeme od středu obličeje směrem ven a vždy danou část obličeje dokončíme (čelo, levá tvář, nos, pravá tvář, brada)
 • v případě, že jsou některé nedostatky stále vidět, aplikujeme opět korektor

 

Fixace pro dlouhotrvající výsledek

 • Anna doporučuje kompaktní pudr KRIPA – a jak se přítomné dámy samy přesvědčily, hodně, hodně, hodně, hodně pudru KRIPA 🙂
 • proč pudr – pudr nejen fixuje a prodlužuje výdrž líčení, ale přírodní pudr KRIPA vyhlazuje, vyplňuje póry, reguluje lesk a dodá pleti sametový vzhled
 • POZOR vrstvení pudru platí pouze v případě pudru KRIPA nikoliv u jiného pudru. Klasické pudry totiž obsahují mastek, minerální oleje… ty naopak každou nedokonalost ještě více zvýrazní, zde platí čím méně tím lépe
 • na aplikaci pudru použijeme velký štětec a do pleti zapracujeme a opět vtlačíme

Bronzer, tvářenka a rozjasňovač

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • abychom obličeji dodali zpět jeho objem a definovali rysy
 • zde je zapotřebí zohlednit tvar obličeje – kulatý, oválný, hranatý, trojúhelník…
 • díky bronzeru tak můžeme potlačit vysoké čelo, vystouplou bradu, podbradek…
 • tvářenka nám dodá barvu, zdravost, šťavnatost, a může ladit s rtěnkou, s očním stínem, s kyticí…
 • rozjasňovač pak zvýrazní a rozzáří každou tvář

Dokonalé obočí a líčení očí

 • na obočí Anna doporučuje vodě, potu a otěru odolné pudry na obočí Beautiful Brows (což bylo skutečně úsměvné zjištění, že Anna zná značku Beautiful Brows, i její majitele již několik let)
 • obočí proměřte, aby působilo symetricky, pomozte si zrcátkem, které modelka přidrží před sebou a vy si stoupnete za ní

 

 • na celé oko pomocí štětce naneseme pokladovou bázi pod oční stíny
  • Annin tip: bázi naneste i na rty, vyhladí, vyživí, zjemní a zajistí dlouhotrvající výsledek a stálost barev

 

 • aplikujte oční stíny a dokonale rozetřete, aby nebyly viditelné přechody
 • použijte tužku pro zvýraznění oka – Anna nám představila techniku líčení s názvem C make-up

 

 • naneste řasenku
  • Annin tip: řasenku KRIPA naneste jako první, nechte ji naprosto dokonale zaschnout a následně na suché řasy aplikujte klasickou voděodolnou řasenku, která odolá i slzičkám.

 

Líčení rtů, které ustojí celý dlouhý den

 • rty vykreslete konturovací tužkou a štětečkem naneste rovnoměrně požadovanou rtěnku
  • Annin tip: tužku a rtěnku poté zafixujte lehce pudrem pomocí malého štětečku
 • poté opět naneste rtěnku, dle potřeby lesk, který aplikujte do středu rtů
  • Annin tip: pokud toužíte po dokonale matných, ale zároveň plných rtech, aplikujte na závěr na rtěnku lehce oční stín Cipria 104

A máme tu finále

Krásná Nikolka a její proměna v nevěstu. Anna odvedla skutečně skvělou práci. Všechny použité fotografie jsou bez retuše.

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Závěrem

Kurz svatebního make-upu s Annou byl neuvěřitelnou inspirací pro nás pro všechny. Její profesionální, přátelský, energický a velmi pokorný přístup překvapil a potěšil všechny zúčastněné.

Jsme moc rádi, že jsme vám mohli tuto úžasnou osobu představit a věřte, že tu Anna nebyla naposled. A tady Annin vzkaz pro vás.

 

 

A co říkají účastníci kurzu? Jak se jim s KRIPA Venezia pracuje a jaký byl samotný kurz?

Jak jste na tom vy?

Jste profesionál, líčíte a staráte se o pleť svých klientů. A co přípravky, které používáte, jsou přírodní, neobsahují syntetiku (ropa, silikony, parabeny…)? Splňují požadavky na tu nejvyšší kvalitu a jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť? O co váš osobní a profesní růst? Pokukujete po změně?

Navrhuji vám zúčastnit se úvodního školení KRIPA Venezia, kde vás detailně seznámíme se značkou a s každým produktem zvlášť, poznáte složení, na jaký stav a typ pleti je vhodný ten nebo ten přípravek, jak přípravky kombinovat, pro ten nejlepší výsledek. Vše vyzkoušíte sami na sobě a bude se tak moci přesvědčit zda je KRIPA Venezia opravdu tím co hledáte. Poznáme se osobně, představíme vám své principy a vůbec to, jak taková spolupráce s námi probíhá, a co spoluprací získáte, ale to vám vlastně můžeme říci hned.

Vy získáte informace, know how, profit z prodeje produktů, přístup ke speciálním akcím. Budete se dále vzdělávat a to nejen po stránce profesní, ale i obchodní a soukromé. Budete mít radost z práce, uvidíte výsledky, vaši klienti budou nadšeni a budou se k vám rádi vracet a to nejen pro produkty, ale i pro odbornou radu.

My získáme dalšího nového kvalitního a zkušeného profesionála, který bude šířit a co nejlépe reprezentovat značku KRIPA.

 

Rezervace a více info o školení na tel: 603 150 254, 727 967 497

Těšíme se na Vás

Kam pokračovat ve čtení

Profesionální barvení řas a obočí

Profesionální barvení řas a obočí

Anglická značka Beautiful Brows je specialistou na barvení obočí i řas. V jejich široké nabídce si vybere profesionál i běžný uživatel. Vysoká kvalita, super výdrž, přirozené odstíny pro dokonalý vzhled.

Kosmetický kongres 2019

Kosmetický kongres 2019

Už se nám to blíží. Odborná akce pro profesionály - Kosmetický kongres Krása na míru 12.9.2019 Proč se zúčastnit? Krásné prostředí, bohatý program, úžasní přednášející, poutavé přednášky pro profesní i osobnostní růst, setkání s kolegy z oboru a výměna zkušeností, otestování novinek, gastronomické zážitky, dárky pro každého účastníka… Poslední volná místa k dispozici.

Novinka koncentrovaná séra & masky

Novinka koncentrovaná séra & masky

A jsou tu. Avizovaná organická koncentrovaná séra a pleťové masky od úžasné italské značky BIOEARTH. Proč je zařadit do každodenní péče o pleť? Jednoduše fungují a během okamžiku pocítíte změnu, příval energie, vitality a hloubkové hydratace. Celkově séra a masky zvyšují účinek následně použité péče a přispívají ke krásnější a zdravější pleti.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.