Kategorie

Ingredience

Produkty

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Jak na svatební make-up? Jaké produkty KRIPA Venezia použít, jak je zapracovat, jak je zkombinovat, jak zajistit dokonalý dlouhotrvající výsledek? Hra stínů a světa, …

To vše nám předvedla hlavní vizážistka značky KRIPA Venezia Anna Guerra na kurzu svatebního make-upu, který se konal 5. a 6.4. 2018 v Praze.

Cílem kurzu bylo přinést spolupracujícím profesionálům nové informace, trendy a techniky, jak vytvořit dokonalý svatební make-up, který odolá všem nástrahám svatebního dne.

A to bylo do puntíku splněno. Anna se s námi podělila o všechny své triky a tipy. Provedla nás krok po kroku svatebním make-upem a pod jejím vedením si pak přítomné dámy vše vyzkoušely v praxi.

Co Anna doporučuje

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Pamatujte, že univerzální svatební make-up neexistuje! Je to tak. Říci, že růžová, meruňková nebo lososová barva bude sedět každé budoucí nevěstě, není správné.

Svatební líčení je naprosto individuální záležitostí a mělo by být vždy každé nevěstě šito na míru.

Líčení by mělo ladit s celkovým konceptem svatby, s barvou svatby, místem svatby, s vlasy a šaty a co nejvíce by mělo ctít nevěstu samotnou, vyzdvihnout její přirozenou krásu a silné stránky obličeje. Největší výzvou je pak to, aby líčení působilo přirozeně na denním světle a líbilo se např. hostům, ale zároveň musí být intenzivní, aby byl zaručen vynikající výsledek na fotografii a kameře.

Hra světla – co by měl profesionál ovládat

Věděli jste, že fotoaparát absorbuje 30% barvy a intenzity, odhaluje nedostatky, barevné přechody a zplošťuje obličej?

Základem je tedy vytvořit dokonalý make-up, zakrýt případné nedostatky a poté se pustit do konturování a stínování tváře dle typu obličeje, abychom obličej rozjasnili a navrátili mu plnost a objem.

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Annin tip:

Velmi také záleží na tom, zda líčíme nevěstu na ranní, polední, nebo večerní obřad.

Světlo se v průběhu dne mění. Je studené, pak teplé, např. v poledne hází nejvíce stínů a vytváří kontrasty. A co teprve umělé osvětlení nebo blesk. To vše má vliv na použité barvy, na jejich intenzitu a skutečný profesionál by toto vše měl zohlednit ve výsledném make-upu.

Zkouška svatebního make-upu

Zkouška svatebního make-upu by měla proběhnout cca měsíc či dva před svatbou. Nevěsta už má konkrétní představy (šaty, vlasy, barvy) a vůbec celková představa svatby (místo, čas, barva a styl) je již jasná. Vizážistka/kosmetička zhodnotí také stav pleti a doporučí budoucí nevěstě vhodnou domácí kosmetickou péči na míru tak, aby v den svatby byla pleť v tom nejlepším stavu a dokonale připravena na líčení.

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Jaké produkty Anna doporučuje:

 

Svatební make-up krok po kroku

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Krásná modelka Nikolka a její proměna v nevěstu

Dokonale připravená pleť

 • pleť ošetříme sérem, krémem a péčí na rty – necháme vše do pleti vpít

 

Ten nejlepší základ – podkladová báze

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • nejprve přiložíme papírový kapesníček a odsajeme případné zbytky krému
 • štětcem naneseme podkladovou bázi Total Revive – pouze v případě dehydratované a suché pleti (lze vrstvit podle toho, jak moc pleť pije, a to až 4x, vždy je zapotřebí počkat, aby se každá vrstva dokonale vstřebala) aplikujeme liftingovými tahy – od středu obličeje ven a vzhůru
 • štětcem naneseme 1 vrstvičku pokladové báze Expert touch – aplikujeme liftingovými tahy – od středu obličeje ven a vzhůru, počkáme, než se báze vpije

Krytí nedostatků –  korektory

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • pupínky, skvrny, jizvy, žilky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny…
 • nedostatky mohou mít různé zbarvení červené, hnědé, fialové, modré
 • díky Ittenovu barevnému kruhu víme, jaké odstíny korektorů použít na zakrytí těchto nedostatků – i to nám Anna vysvětlila
 • štětečkem naneseme minimální množství korektoru na všechna postižená místa a poté jemně navlhčenou houbičkou nebo beauty blenderem lehce vklepáváme
Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Ittenův barevný kruh – uprostřed pyramida 3 základních barev, barvy ve vnějším kruhu se ovlivňují. Např. červený pupínek spolehlivě zakryje a zneutralizuje zelená…

Krycí, avšak přirozený make-up

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • Anna doporučuje krémový make-up Expert touch – nejlepší krytí, nejlepší péče, odolá otěru i slzám
 • make-up nanášíme štětcem (hustý, středně krátký chlup) nanášíme vklepáváním na celý obličej (popřípadě krk, dekolt, ramena) !!! Zapomeňte na roztírání a krouživé pohyby!!!! Aplikujeme od středu obličeje směrem ven a vždy danou část obličeje dokončíme (čelo, levá tvář, nos, pravá tvář, brada)
 • v případě, že jsou některé nedostatky stále vidět, aplikujeme opět korektor

 

Fixace pro dlouhotrvající výsledek

 • Anna doporučuje kompaktní pudr KRIPA – a jak se přítomné dámy samy přesvědčily, hodně, hodně, hodně, hodně pudru KRIPA 🙂
 • proč pudr – pudr nejen fixuje a prodlužuje výdrž líčení, ale přírodní pudr KRIPA vyhlazuje, vyplňuje póry, reguluje lesk a dodá pleti sametový vzhled
 • POZOR vrstvení pudru platí pouze v případě pudru KRIPA nikoliv u jiného pudru. Klasické pudry totiž obsahují mastek, minerální oleje… ty naopak každou nedokonalost ještě více zvýrazní, zde platí čím méně, tím lépe
 • na aplikaci pudru použijeme velký štětec a do pleti zapracujeme a opět vtlačíme

Bronzer, tvářenka a rozjasňovač

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu
 • abychom obličeji dodali zpět jeho objem a definovali rysy
 • zde je zapotřebí zohlednit tvar obličeje – kulatý, oválný, hranatý, trojúhelník…
 • díky bronzeru tak můžeme potlačit vysoké čelo, vystouplou bradu, podbradek…
 • tvářenka nám dodá barvu, zdravost, šťavnatost, a může ladit se rtěnkou, s očním stínem, s kyticí…
 • rozjasňovač pak zvýrazní a rozzáří každou tvář

Dokonalé obočí a líčení očí

 • na obočí Anna doporučuje vodě, potu a otěru odolné pudry na obočí Beautiful Brows (což bylo skutečně úsměvné zjištění, že Anna zná značku Beautiful Brows, i její majitele, již několik let)
 • obočí proměřte, aby působilo symetricky, pomozte si zrcátkem, které modelka přidrží před sebou a Vy si stoupnete za ni

 

 • na celé oko pomocí štětce naneseme podkladovou bázi pod oční stíny
  • Annin tip: bázi naneste i na rty, vyhladí, vyživí, zjemní a zajistí dlouhotrvající výsledek a stálost barev

 

 • aplikujte oční stíny a dokonale rozetřete, aby nebyly viditelné přechody
 • použijte tužku pro zvýraznění oka – Anna nám představila techniku líčení s názvem C make-up

 

 • naneste řasenku
  • Annin tip: řasenku KRIPA naneste jako první, nechte ji naprosto dokonale zaschnout a následně na suché řasy aplikujte klasickou voděodolnou řasenku, která odolá i slzičkám.

 

Líčení rtů, které ustojí celý dlouhý den

 • rty vykreslete konturovací tužkou a štětečkem naneste rovnoměrně požadovanou rtěnku
  • Annin tip: tužku a rtěnku poté lehce zafixujte pudrem pomocí malého štětečku
 • poté opět naneste rtěnku, dle potřeby lesk, který aplikujte do středu rtů
  • Annin tip: pokud toužíte po dokonale matných, ale zároveň plných rtech, aplikujte na závěr na rtěnku lehce oční stín Cipria 104

A máme tu finále

Krásná Nikolka a její proměna v nevěstu. Anna odvedla skutečně skvělou práci. Všechny použité fotografie jsou bez retuše.

 

Svatební make-up největší výzva pro každého vizážistu

Závěrem

Kurz svatebního make-upu s Annou byl neuvěřitelnou inspirací pro nás pro všechny. Její profesionální, přátelský, energický a velmi pokorný přístup překvapil a potěšil všechny zúčastněné.

Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli tuto úžasnou osobu představit a věřte, že tu Anna nebyla naposledy. A tady Annin vzkaz pro vás.

 

 

A co říkají účastníci kurzu? Jak se jim s KRIPA Venezia pracuje a jaký byl samotný kurz?

Jak jste na tom Vy?

Jste profesionál, líčíte a staráte se o pleť svých klientů? A co přípravky, které používáte, jsou přírodní, neobsahují syntetiku (ropa, silikony, parabeny…)? Splňují požadavky na tu nejvyšší kvalitu a jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť? A co Váš osobní a profesní růst? Pokukujete po změně?

Navrhuji Vám zúčastnit se úvodního školení KRIPA Venezia, kde vás detailně seznámíme se značkou a s každým produktem zvlášť, poznáte složení, na jaký stav a typ pleti je vhodný ten nebo ten přípravek, jak přípravky kombinovat, pro ten nejlepší výsledek. Vše vyzkoušíte sami na sobě a budete se tak moci přesvědčit, zda je KRIPA Venezia opravdu tím, co hledáte. Poznáme se osobně, představíme Vám své principy a vůbec to, jak taková spolupráce s námi probíhá, a co spoluprácí získáte, ale to Vám vlastně můžeme říci hned.

Vy získáte informace, know how, profit z prodeje produktů, přístup ke speciálním akcím. Budete se dále vzdělávat a to nejen po stránce profesní, ale i obchodní a soukromé. Budete mít radost z práce, uvidíte výsledky, Vaši klienti budou nadšeni a budou se k Vám rádi vracet a to nejen pro produkty, ale i pro odbornou radu.

My získáme dalšího nového kvalitního a zkušeného profesionála, který bude šířit a co nejlépe reprezentovat značku KRIPA Venezia.

 

Rezervace a více info o školení na tel: 603 150 254, 727 967 497

Těšíme se na Vás

Kam pokračovat ve čtení

Překombinovaná péče, jedna z příčin problémů s pletí.

Překombinovaná péče, jedna z příčin problémů s pletí.

Kombinování mnohdy desítek přípravků různých značek je bohužel trend, se kterým se setkáváme stále častěji. Hezký obal, cena nízká ( není co ztratit) nebo extrémně vysoká ( to musí fungovat), v rukou sledovaného influencera jsou super lákadlem. Je těžké odolat, co když bude tenhle krém skutečně takový zázrak? Věřte, že i zde platí, v jednoduchosti je krása. Na co si dát pozor? Proč nekombinovat a nevrstvit více přípravků najednou?

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Další informace o využití cookies souborů naleznete zde.