Kategorie

Ingredience

Produkty

Mořský narcis

Pancratium Maritimum Extract

Mořský narcis

Mořský narcis (Pancratium maritimum), nebo-li také Lír přímořský je vytrvalá cibulovitá rostlina z čeledi amarylkovitých, která pochází z oblasti Středozemí, roste na písčitých plážích a slunných pobřežních dunách. Patří k chráněným druhům. Do tohoto rodu patří přibližně 20 druhů.

Mořský narcis má velké bílé nálevkovité květy s příjemnou vůní, které kvetou od srpna do září.

Jako složka se proto často objevuje v kosmetických produktech, např. v parfémech a parfémových vodách.

Extrakt získaný z mořského narcisu (Pancratium maritimum) je kosmetická složka testovaná in vitro a in vivo, která se používá jako součást přípravků určených v péči o pleť, především zralou, pro snížení tvorby a viditelnosti kožních skvrn způsobených nadměrnou nebo nerovnoměrnou produkcí melaninu (v důsledku stárnutí, nadměrného slunění atd…).  Přispívá k rozjasnění pokožky.

Jedná se o chráněný druh, v přípravku ELEMENTA_  (italské značky BIOEARTH) je proto používán pouze extrakt z rostlin pocházejících výhradně ze skleníkového pěstování.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.