Kategorie

Ingredience

Produkty

Opunciový olej

Opuntia Ficus-Indica Seed Oil

Opunciový olej

Stručná historie:

Často se mu také přezdívá kaktusový olej, je původem z Kanady ze které se dostal až do Ohňové země. Opuncie je stará přibližně 9 000 let a z Amerického kontinentu se v 15. století přesunula také do Středozemí.

Získává se ze semen plodu Opuncie a to poněkud „trnitou“ cestou, v současné době patří k těm nejvzácnějším a nejdražším olejům na světě.

Složení a léčebné účinky:

Obsahuje velký podíl aminokyselin, mastných kyselin, jako je omega 6 a 9. Dále pak minerály a antioxidant – vitamín E.

Opunciový olej a pleť:

Naší pleti poskytuje opravdovou péči, předchází předčasnému stárnutí a minimalizuje první známky stárnutí. Vyhlazuje jemné vrásky, především kolem očí a rtů. Má revitalizační účinky a dokáže zcela odstranit tmavé kruhy pod očima.

Při jeho pravidelném používání, docílíte, že pleť bude krásně rozzářená, jemná a vypnutá. Bývá považován za „přírodní omlazující botox“ a nemusíte se v žádném případě bát jeho konzistence. Tento olej se do pokožky okamžitě vstřebá a nezanechává na pokožce žádný mastný film.

Opunciový olej a vlasy:

Předchází tvorbě lupů a je vhodný ho nanášet na konečky vlasů, zamezíte tím jejich lámání.

Zajímavost:

Má příznivé účinky i pro naše nehty, podporuje jejich růst.

Produkty obsahující Opunciový olej

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.