Kategorie

Ingredience

Produkty

Resveratrol

Resveratrol

Resveratrol

Resveratrol je přírodní antioxidant, polyfenol, získaný z kořene Polygonum cuspidatum – asijské vytrvalé byliny používané v tradiční čínské medicíně.

Nachází se i v dalších rostlinách – například ve slupkách a jadérkách modrých hroznů, černého rybízu a ostružin, v arašídech, v borůvkách, v odrůdách moruší s tmavšími plody, dále ve slupkách grapefruitu, v kakau a právě také v kořenu Polygonum Cuspidatum.

Vyznačuje se širokou škálou biologických účinků prospěšných pro lidské tělo.

Resveratrol se dostal do povědomí již od 90. let 20. století díky vědecké potravinářské studii o konzumaci červeného vína (francouzský paradox).

Stále je předmětem vědeckých studií pro své cenné biochemické a zdravotní vlastnosti: protektivní ochranné – pro cévy (vnitřní užití), jeden z nejsilnějších antioxidantů s lepšími hodnotami než vitamin E a C, protirakovinné a protizánětlivé – blokuje receptory podílející se na zánětu, prospěšný při regulaci buněčného cyklu některých systémů v lidském organismu.

RESVERATROL patří mezi nejúčinnější a nejvyhledávanější kosmetické složky proti stárnutí pleti. Snadno prochází kožní bariérou, stimuluje tvorbu kolagenu, stimuluje proliferaci fibroblastů, které jsou zodpovědné za syntézu kolagenu a elastinu, snižuje proces fotostárnutí pleti, redukuje oxidační stres, snižuje hyperpigmentaci a tvorbu akné

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.