Kategorie

Ingredience

Produkty

Sodium Stearoyl Glutamate

Sodium Stearoyl Glutamate

Sodium Stearoyl Glutamate

Sodium stearoyl glutamate (Disodium Stearoyl Glutamate) patří mezi deriváty přírodních látek, přesněji je to tedy organická sloučenina sodíku, z tuků získané kyseliny stearové a ze škrobu získaných solí kyseliny glutamové.

V kosmetickém odvětví jsou sodné stearoyl glutamáty povoleny pro certifikovanou přírodní kosmetiku, ve které se používají jako emulgátory, regulátory konzistence produktu a jako vhodný kondicionér na pokožku i vlasy.

Vlasy hydratuje, uhlazuje a usnadňuje rozčesání. Jako povrchově aktivní látkahydratační a zvláčňující účinek. Má mírné mycí schopnosti, proto bývá využíván jako jemná čistící surovina i ve složení čisticích pleťových přípravků či peelingů. Jedná se o bezpečnou a nesenzibilující látku, nemá žádný negativní vliv na zdraví člověka.

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.