Kategorie

Ingredience

Produkty

Sója

GLYCINE Soja (Soybean) Germ Extract

Sója

Stručná historie:

Sójové klíčky se již používají tisíce let. Sója byla vyseta již před 5000 lety př. n. l. v Číně, Koreji a Japonsku.

Složení a léčebné účinky:

Sójové klíčky obsahují spoustu proteinů, vlákniny, nenasycené mastné kyseliny a sójový lecithin. Sója obsahuje protein, který snižuje hladinu cholesterolu a zeslabuje stavy žen při menopauze.

Sója a pleť:

Sójový olej se přidává do kosmetických přípravků a pleťových krémů, protože jeho účinky vyrovnávají pleť. Zlepšuje barvu pleti, její strukturu a navrací pleti mladistvý vzhled.

Sójové glyceridy vytváří na pleti ochranný film, přidávají se do dekorativní kosmetiky, opalovacích přípravků, ale i vlasových produktů.

Sója a vlasy:

Sójové klíčky urychlují růst vlasů a k tomu je dělá hladší a hustší.

Zajímavost:

Sója má velké využití i v potravinářském průmyslu. Například náhražka za kravské mléko nebo za maso.

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.