Kategorie

Ingredience

Produkty

Sorbitan Olivate

Sorbitan Olivate

Sorbitan Olivate

Sorbitan Olivát je esterem mastných kyselin olivového oleje a sorbitolu. Jedná se o přírodní látku se slabým charakteristickým zápachem vyskytující se ve formě pevného vosku.

Patří mezi povrchově aktivní látky s významnou čistící schopností, funguje také jako přírodní emulgátor, přípravek stabilizuje jako pomocný emulgátor, pomáhá mísit špatně smísitelné látky, jako jsou například olej a voda – snížením povrchového napětí látek napomáhá vytvoření správné emulze přípravku. Ten je poté dobře roztíratelný, zanechává pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a vláčnou, napomáhá jí udržet si svou přirozenou vlhkost, a podporuje obnovu její tkáně. 

Ve vlasové péči dodává vlasovému vláknu hydrataci a lesk.

Je považován za naprosto bezpečnou látku, nepatří mezi alergeny, je vhodný i na citlivou a alergickou pokožku, v přírodě nezanechává žádnou stopu a je snadno odbouratelný.

Sorbitan Olivate tvoří společně se složkou Cetearyl Olivate přírodní emulgátor s názvem Olivem 1000, který kromě toho, že napomáhá oleji a vodě ke smísení, generuje tekutou krystalovou strukturu, která je podobná lipidové struktuře stratum corneum (nejvrchnější vrstva epidermis – kůže).

Kam pokračovat ve čtení

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

BIO Spirulina „potrava bohů“ pro zdraví a krásu

Superzelená potravina bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály ve vysoce biologicky dostupné formě. Unikátní zdroj rostlinných proteinů, ideální pro všechny věkové skupiny, vegany, vegetariány, sportovce, těžce pracující, osoby v rekonvalescenci, těhotné, kojící i děti. Má silné antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, správné funkci imunitního systému, přirozené obranyschopnosti, tonusu, vitalitě, hubnutí, kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmotě.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.