Kategorie

Ingredience

Produkty

šťáva z Jakonu

Polymnia Sonchifolia Root Juice

šťáva z Jakonu

Stručná historie:

Jakon, této plodině se také přezdívá „plodina Inků“. Roste především ve vysokých nadmořských výškách ve státech Jižní Ameriky (Ekvádor, Peru, Bolívie atd.). Patří do vytrvalých bylin, které dosahují až dvoumetrové výšky, má tmavě zelenou barvu. Skládá se z lodyhy, plodem Jakonu je nážka a má dva druhy hlíz.

Složení a léčebné účinky:

Obsahuje velké množství proteinu, z minerálů: vápník, železo a kyselinu askorbovou (označuje se jako vitamín C). Používá se jako přísada na vaření při přípravě diabetických pokrmů, snižuje špatný cholesterol v krvi a celkově posiluje náš imunitní systém.

Šťáva z Jakonu a pleť:

Převážně kořenové hlízy tvoří až 90 % vody. Poskytuje pleti pocit hloubkové hydratace a udržuje v pleti potřebnou vlhkost.

Produkty obsahující šťáva z Jakonu

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.