Kategorie

Ingredience

Produkty

Výtažek z červené řepy

Beta Vulgaris Root Extract

Výtažek z červené řepy

Stručná historie:

Tuto plodinu lidé využívali již ve středověku a dle jedné legendy se praví, že právě díky ní, byla bohyně Afrodita natolik krásná. Objevila se i v první kuchařce, ve které byly recepty převážně s řepovými listy. Postupně se objevila ve Španělsku či Francii, a dodnes slouží především jako chutná zelenina, ze které se připravuje řada jídel.

Složení a léčebné účinky:

Obsahuje velkou škálu tělu prospěšných vitamínů, především tedy B, C, E či K. Velmi důležitý karoten a minerály vápníku, hořčíku, železa, zinku nebo křemíku. Řepa je opravdovým léčitelem, proti řadě onemocnění. Je prevencí proti rakovinotvorným buňkám, ale využívá se i v průběhu stádia rakoviny, nebo po dokončené léčbě.

Především je to dáno detoxikačními vlastnostmi, které hubí škodlivé látky, které se nachází v našem těle, postupně je tedy vylučuje z těla ven. Chrání a zlepšuje činnost mozku a čistí střeva.

Červená řepa a pleť:

Nabízí naší pleti antioxidační vlastnosti, díky kterým se redukují volné radikály, ty eliminují stárnutí pleti a tvorbu předčasných vrásek. Při pravidelné konzumaci se zlepší komplexně kvalita a pružnost Vaší pleti, či vlasů.

Červená řepa a vlasy:

Vlasy jsou krásně a přirozeně lesklé, zlepší se vlasový folikul a navíc podporuje růst. Řepa zlepšuje hydrataci vlasů a prodlužuje stálost barvy u barvených vlasů. Chrání vlasy před vyblednutím barev.

Zvyšuje též mechanickou odolnost ihned po prvním použití, což vede k vysoce vyživeným vlasům. Vlasy jsou lépe chráněny proti poškození fyzickému, nebo tepelnému (žehlička, fén).

Zajímavost:

Řepa je vhodná zejména pro ty, kteří chtějí shodit pár kilo navíc.

Produkty obsahující Výtažek z červené řepy

Kam pokračovat ve čtení

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty - v čem je jiná než ostatní kosmetika? Propojuje vnější kosmetickou péči s vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy a celkový svěží a mladší vzhled. Hlavní aktivní látkou je Křemík, Zinek, Biotin, kys. hyaluronová, rostlinný kolagen a další přírodní aktivní látky. Více už v novém článku.

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Komentáře k ingredienci

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.