Kategorie

Ingredience

Produkty

Míchání různých kosmetických značek

Míchání různých kosmetických značek

Často se setkávám s tím, že ženy používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí.

Stále od začátku

Každá kosmetická značka pracuje na určitém základu, používá speciální aktivní látky. Pro dosažení výsledků by přípravky měly na sebe navazovat a doplňovat se. To, že pleť vyčistím micelární vodou (čistá chemie) a pak aplikuji přírodní arganový olej, výsledky nemohu čekat. Příroda nemá šanci fungovat. Když příroda, tak od samého začátku, abyste využili všechny její benefity. Pro dosažení výsledků je zapotřebí pravidelnost a čas. Nečekejte zázraky za týden. Dejte značce čas ať ukáže, co umí.

 

Pozor na „odborníky“ na sociálních sítích

Dnes je každá mladá slečna i nadšená bloggerka odbornicí na kosmetiku. Radí, jak se starat, co použít, co je IN… To, že je někdo fanda do kosmetiky, ještě neznamená, že jí rozumí! Prosím přemýšlejte, než nakoupíte přípravek, který dotyčná doporučuje. Co o něm vlastně víte? To, že má hezký obal, krásně voní, to nejsou hodnotné informace. Chtějte víc! To, že vyhovuje jí, neznamená, že bude vyhovovat i Vám.  Zajímejte se o složení produktů, co je uvnitř, zda je pro Vás vhodný a bezpečný. Plaťte za kvalitu!

Hledejte profesionály, odborníky z oboru, ty sledujte, tam se inspirujte, tam běžte pro radu! Nehazardujte se zdravím své pleti.

 

Jsme tu pro Vás

Osobně nebo on-line. Domluvte si setkání, rádi Vám doporučíme kosmetickou péči na míru a poradíme, jak se správně o pleť starat i jak jednotlivé produkty používat. A pokud to k nám máte daleko, vyplňte náš kosmetický dotazník, důkladně popište svou péči, své návyky a nahrajte fotografii. Poradíme rádi i Vám.

Vaše kosmetička Martina

 

Kam pokračovat ve čtení

Fascinující síla šnečího extraktu

Fascinující síla šnečího extraktu

Šnečí extrakt je jednou z nejcennějších a nejvíce fascinujících ingrediencí, které nám příroda respektive šneček nabízí: bohatá na aktivní látky, je nepochybně účinným prvkem pro řešení různých typů problémů ovlivňujících naši pokožku. Jeho využití je široké a rozhodně není určen jen pro pleť unavenou, povadlou, která potřebuje zpevnit a vyhladit. Výborně se osvědčil pro pleť trpící akné i jinými nedokonalostmi. Řada LOOM je unikátní nejen kvalitou a množstvím daného extraktu, ale i metodou získávání a samotným chovem šnečků. Co umí? Pro koho je vhodná? Co dokáže s naší pletí? Čtěte v našem článku.

Pozvánka –  Kosmetický kongres 2020

Pozvánka – Kosmetický kongres 2020

Přijměte naše srdečné pozvání na výroční 5. ročník odborného kosmetického kongresu Krása na míru, který se uskuteční v pátek 2.10. 2020 v Praze. 5. ročník je takové malé výročí a to je zapotřebí řádně oslavit. Oslava to bude velkolepá, s bohatým programem, za přítomnosti skvělých přednášejících z Čech i zahraničí, s odhalením mnoha kosmetických novinek...Nenechte si ujít tento inspirativní a vzdělávací den, který je naším poděkováním za Vaši celoroční přízeň a podporu.

Neurokosmetika – kůže, mozek a emoce

Neurokosmetika – kůže, mozek a emoce

Už jste někdy měli opar bezprostředně po zkoušce nebo stresovém období? A pupínek, který vykoukne před důležitou událostí? Dnes slyšíme stále častěji o Neurokosmetice, vědě, která studuje vztah mezi kůží a mozkem, identifikuje souvislosti, příčinné faktory a poté studuje a navrhuje efektivní řešení. Kůže je totiž přímo spojena s naší psychikou a nervovým systémem. Ve skutečnosti dokáží naše emoce oslabovat obranyschopnost kůže, způsobovat nebo zhoršovat záněty, akné, dermatitidu nebo psoriázu.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.