Kategorie

Ingredience

Produkty

Míchání různých kosmetických značek

Míchání různých kosmetických značek

Často se setkávám s tím, že ženy používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí.

Stále od začátku

Každá kosmetická značka pracuje na určitém základu, používá speciální aktivní látky. Pro dosažení výsledků by přípravky měly na sebe navazovat a doplňovat se. To, že pleť vyčistím micelární vodou (čistá chemie) a pak aplikuji přírodní arganový olej, výsledky nemohu čekat. Příroda nemá šanci fungovat. Když příroda, tak od samého začátku, abyste využili všechny její benefity. Pro dosažení výsledků je zapotřebí pravidelnost a čas. Nečekejte zázraky za týden. Dejte značce čas ať ukáže, co umí.

 

Pozor na „odborníky“ na sociálních sítích

Dnes je každá mladá slečna i nadšená bloggerka odbornicí na kosmetiku. Radí, jak se starat, co použít, co je IN… To, že je někdo fanda do kosmetiky, ještě neznamená, že jí rozumí! Prosím přemýšlejte, než nakoupíte přípravek, který dotyčná doporučuje. Co o něm vlastně víte? To, že má hezký obal, krásně voní, to nejsou hodnotné informace. Chtějte víc! To, že vyhovuje jí, neznamená, že bude vyhovovat i Vám.  Zajímejte se o složení produktů, co je uvnitř, zda je pro Vás vhodný a bezpečný. Plaťte za kvalitu!

Hledejte profesionály, odborníky z oboru, ty sledujte, tam se inspirujte, tam běžte pro radu! Nehazardujte se zdravím své pleti.

 

Jsme tu pro Vás

Osobně nebo on-line. Domluvte si setkání, rádi Vám doporučíme kosmetickou péči na míru a poradíme, jak se správně o pleť starat i jak jednotlivé produkty používat. A pokud to k nám máte daleko, vyplňte náš kosmetický dotazník, důkladně popište svou péči, své návyky a nahrajte fotografii. Poradíme rádi i Vám.

Vaše kosmetička Martina

 

Mohlo by Vás zajímat:

 

Krémy podle věku 30+ 40+ 50+

Krémy podle věku, nenechte se ošálit. Je to jen marketingový trik výrobců kosmetiky - zákazník si vybere sám, protože patří do určité věkové kategorie 30+, 40+, 50+ a nepotřebuje radu odborníka. Tak takhle ne! Věk není měřítkem toho, jaký krém si pořídit. Je zde daleko více faktorů, které je nutné zohlednit. Neexperimentujte se zdravím své pleti a svěřte se do rukou profesionálů.

Jak na domácí kosmetické ošetření

Pravidelná domácí kosmetická péče je prevencí a investicí do budoucna a jde ruku v ruce s pravidelnou návštěvou kosmetického salónu. Jedno bez druhého nefunguje. Je důležité se o pleť pravidelně starat. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám, jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje. Výsledky Vás překvapí.

Kam pokračovat ve čtení

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Kosmetička radí – Jak zregenerovat pleť po létě

Léto končí, je vhodný čas změnit kosmetickou péči a zaměřit se na následky způsobené horkým létem. Je ideální čas na regeneraci, obnovu, bělení, projasnění, anti-age. Jak si poskládat domácí péči? Jaké přípravky jsou vhodné pro domácí použití? Co pomůže na pigmentové skvrny? Naše kosmetička Martina pro Vás vybrala ty nejvhodnější přípravky vhodné k regeneraci po létě. Pro více informací čtěte...

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Jak nejlépe uchovávat kosmetiku

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. V létě to platí dvojnásob. Vysoké teploty a sluneční záření mají na kosmetiku negativní vliv. Jak uchovávat kosmetiku? A co takové opalovací přípravky, tam si dejte velký pozor. Takový krém z loňského léta stojí za nejedním spálením či sluneční alergií...

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.