Kategorie

Ingredience

Produkty

Míchání různých kosmetických značek

Míchání různých kosmetických značek

Často se setkám s tím, že ženy používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí.

Stále od začátku

Každá kosmetická značka pracuje na určitém základu, používá speciální aktivní látky. Pro dosažení výsledků by přípravky měly na sebe navazovat a doplňovat se. To, že pleť vyčistím micelární vodou (čistá chemie) a pak aplikuji přírodní arganový olej, nemohu čekat výsledky. Příroda nemá šanci fungovat. Když příroda, tak od samého začátku ať využijete všechny její benefity. Pro dosažení výsledků je zapotřebí pravidelnost a čas. Nečekejte zázraky za týden. Dejte značce čas ať ukáže co umí.

 

Pozor na „odborníky“ na sociálních sítích

Dnes je každá mladá slečna i nadšená bloggerka odborníci na kosmetiku. Radí jak se starat, co použít, co je IN… To, že je někdo fanda do kosmetiky, ještě neznamená že ji rozumí! Prosím přemýšlejte, než nakoupíte přípravek, který dotyčná doporučuje. Co o něm vlastně víte? To, že má hezký obal, krásně voní to nejsou hodnotné informace.  Chtějte víc! To, že vyhovuje jí, neznamená, že bude vyhovovat vám.  Zajímejte se o složení produktů, co je uvnitř, zda je pro Vás bezpečný a vhodný. Plaťte za kvalitu!

Hledejte profesionály, odborníky z oboru, ty sledujte, tam se inspirujte, tam běžte pro radu! Nehazardujte se zdravím své pleti.

 

Jsme tu pro Vás

Osobně nebo on-line. Domluvte si setkání, rádi Vám doporučíme kosmetickou péči na míru a poradíme jak se správně o pleť starat i jak jednotlivé produkty používat. A pokud to k nám máte daleko, vyplňte náš kosmetický dotazník, důkladně popište svou péči, své  návyky a nahrajte fotografii. Rádi poradíme i Vám.

Vaše kosmetička Martina

 

Kam pokračovat ve čtení

Expirace a uchovávání kosmetiky

Expirace a uchovávání kosmetiky

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. Při nákupu potravin také sledujeme dobu spotřeby a dbáme na správné uložení. Stejně tak bychom měli přistupovat ke kosmetice.

Novinka Meludium 11 parfém pro ni a pro něj

Novinka Meludium 11 parfém pro ni a pro něj

Vůně má neuvěřitelnou moc. Dokáže nás přenést v čase a připomenout výjimečné chvíle, zážitky, setkání, probudit vzpomínky a vyvolat emoce. Není nic osobnějšího než samotné vnímání vůně. To co voní jednomu, nevoníme druhému. Vstupte s námi do světa výjimečných vůní BIOEARTH, které jsou šetrné k člověku i k přírodě. Zavřete oči a nechte vůni vzlétnout, pošimrat nos a odhalit tajemství...

Hydratační oleje a másla

Hydratační oleje a másla

Horká novinka od italské značky BIOEARTH potěší všechny milovníky přírodních olejů. Čisté přírodní oleje byly, jsou a budou tou nejúčinější péči co do výživy, regenerace a posílení pleti. Nyní je jejich síla umocněna o hydratační složku tzv. hydrolát. Propojením oleje a hydrolátu vzniká jedinenčná konzistece, bohatá na aktivní látky, s vyšší hydratační schopností a snažší prostupností do pleti než je tomu u běžných olejů. Pleť si tak plně užívá všech benefitů oleje, bez pocitu těžkosti a mastnoty.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.