Kategorie

Ingredience

Produkty

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Proč označení sluneční péče nové generace?

BIOEARTH je společnost zaměřena na výzkum a inovace, na respektování primárních hodnot zdraví lidí a ochranu životního prostředí. Věří v sílu a účinnost přírody a bezpečné složení je pro ni na prvním místě!

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

 To nejdůležitější

 • Produkty neobsahují : PEG /PPG, Propylene glycol, parabeny, silikony, minerální oleje, akryláty, parfemace, nano filtry a problematické chemické filtry (jako jsou benzophenone-3, Para-Aminobenzoic Acid (PABA), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyl Methoxycinnamate, Octocrylene).
 • Produkty jsou vhodné pro vegany, vegetariány. Nejsou testovány na zvířatech.
 • Společnost používá 100% minerální filtry + novou generaci foto stabilních filtrů
 • Vhodné pro všechny typy pleti  i pro tu nejcitlivější pleť, děti
 • Chrání před UVA / UVB , proti pigmentovým skvrnám a předčasnému stárnutí pleti
 • Fantastické přírodní složení  – značka používá přes 300 tzv. super zelených ingrediencí s certifikací ICEA
 • Skvělé konzistence, snadná roztiratelnost, matná a hebká pokožka, bez nežádoucího lesku a bílých map
 • Navíc unikátní řada SUN & CITY chrání před všemi druhy záření UVA/ UVB/ IR infračervené, HEV modré světlo (tablety, počítače, chytré telefony, LED osvětlení), smogem, prachem

 

Proč je důležité se proti záření chránit?

Níže se můžete názorně podívat jak hluboko jednotlivé druhy záření prostupují.

Molekulární úroveň: poškození DNA, volné radikály nepřímo ovlivňují DNA, oxidační stress.

Viditelné změny: spálení, začervenání, fotostárnutí, zvýšená pigmentace (pigmentové skvrny), sluneční alergie.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Proč se chránit nejen na dovolené?

 1. Ozónová vrstva se každoročně ztenčuje a prochází jí daleko více škodlivého záření. Ochranné krémy zamezují pronikání záření do pokožky, tím přechází spálení a vzniku alergií.
 2. Snížení rizika rakoviny kůže – pravidelnou aplikací ochranný slunečních produktů snížíte riziko rakoviny kůže až o 50%
 3. Prevence proti předčasnému stárnutí – ultrafialové záření způsobuje tzv. foto-stárnutí. Aplikací ochranný slunečních produktů snížíte riziko předčasného stárnutí až o 24%.
 4. Ochrana před tvorbou pigmentových skvrn – ochranné krémy pomáhají předcházejí nežádoucímu zbarvení a tvorbě pigmentových skvrn. Pleť je jednotná a kompaktní.

Chraňme se i v kanceláří? To jako vážně?

Ano, nejen sluneční záření UVA/ UVB a IR , ale i takzvané HEV neboli modré světlo na nás působí  každý den. Jsou to chytré telefony, tablety, počítače, LED osvětlení. Viz. obrázek výše.

K tomu přidejme prach, smog a další nástrahy města a pleť dostává skutečně pořádně zabrat. Předčasně stárne, je mdlá, unavená a objevují se pigmentové skvrny. Proto byla vytvořena speciální řada SUN & CITY, která poskytuje maximální ochranu a péči v jednom.

Tak vzhůru za sluníčkem

Sluneční produkty nám dovolují užít si sluníčko a krásné dny na maximum. Slunce potřebujeme dodává nejen energii, ale v těle se vytváří tolik potřebný vitamin D. Tento vitamin je v těle zodpovědný za řadu funkcí, přispívá k dobrému stavu kostí, zubů, svalů, ale i k normálnímu fungování imunitního systému. Je jedním z mála vitaminů, které si naše tělo dokáže vyrobit, a to díky působení slunečního svitu.

Co říci na závěr : Sluníčko s rozumem a správné sluneční produkty to je ta nejlepší kombinace. 

Nevíte si rady s výběrem slunečního produktu?

Obraťte se na nás, rádi poradíme. Jsme online každý všední den od 9 do 17 hod. A pokud byste rádi kompletní doporučení kosmetické péče na míru pak vyplňte náš dotazník a naše kosmetička Martina Vám sestaví péči na míru včetně doporučení jak se o pleť starat a čemu se vyvarovat.

Kam pokračovat ve čtení

Hydratační oleje a másla

Hydratační oleje a másla

Horká novinka od italské značky BIOEARTH potěší všechny milovníky přírodních olejů. Čisté přírodní oleje byly, jsou a budou tou nejúčinější péči co do výživy, regenerace a posílení pleti. Nyní je jejich síla umocněna o hydratační složku tzv. hydrolát. Propojením oleje a hydrolátu vzniká jedinenčná konzistece, bohatá na aktivní látky, s vyšší hydratační schopností a snažší prostupností do pleti než je tomu u běžných olejů. Pleť si tak plně užívá všech benefitů oleje, bez pocitu těžkosti a mastnoty.

Ropa v kosmetice

Ropa v kosmetice

Možná si říkáte, co má ropa společného s kosmetikou? Velmi mnoho. Název ropa přímo ve složení kosmetiky nenajdete, schovává se za jiné názvy - parafín, minerální olej, vazelína, Propylen glycol. To jsou tzv. deriváty, které se oddělují právě při zpracování ropy. Jsou levnou náhražkou za kvalitní přírodní oleje, vosky a másla. Dopřejte sobě, své pleti, tělu to nejlepší. Vždyť jde o Vás, o Vaše zdraví, o Vaše peníze!

Míchání různých kosmetických značek

Míchání různých kosmetických značek

Často se setkám s tím, že lidé používají a mixují desítky různých značek v domnění, že své pleti udělají dobře. Opak je pravdou. Kombinování a míchání velkého množství různých značek pleti v žádném případě nesvědčí. Pleť potřebuje řád a pravidelnost. Skákání z jednoho produktů na druhý a míchání konvenční syntetické kosmetiky s přírodní výsledky nepřinese.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.