Kategorie

Ingredience

Produkty

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Proč označení sluneční péče nové generace?

BIOEARTH je společnost zaměřená na výzkum a inovace, na respektování primárních hodnot, zdraví lidí a ochranu životního prostředí. Věří v sílu a účinnost přírody a bezpečné složení je pro ni na prvním místě!

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

 To nejdůležitější

 • Produkty neobsahují: PEG /PPG, Propylene glycol, parabeny, silikony, minerální oleje, akryláty, parfemace, nano filtry a problematické chemické filtry (jako jsou benzophenone-3, Para-Aminobenzoic Acid (PABA), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyl Methoxycinnamate, Octocrylene)
 • Produkty jsou vhodné pro vegany, vegetariány. Nejsou testovány na zvířatech
 • Společnost používá 100% minerální filtry + novou generaci fotostabilních filtrů
 • Vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější pleť, děti
 • Chrání před UVA/UVB, proti pigmentovým skvrnám a předčasnému stárnutí pleti
 • Fantastické přírodní složení  – značka používá přes 300 tzv. super zelených ingrediencí s certifikací ICEA
 • Skvělé konzistence, snadná roztíratelnost, matná a hebká pokožka bez nežádoucího lesku a bílých map
 • Navíc unikátní řada SUN & CITY chrání před všemi druhy záření UVA/UVB/IR infračervené, HEV modré světlo (tablety, počítače, chytré telefony, LED osvětlení), před smogem, prachem

 

Proč je důležité se proti záření chránit?

Níže se můžete názorně podívat, jak hluboko jednotlivé druhy záření prostupují.

Molekulární úroveň: poškození DNA, volné radikály nepřímo ovlivňují DNA, oxidační stres

Viditelné změny: spálení, začervenání, fotostárnutí, zvýšená pigmentace (pigmentové skvrny), sluneční alergie

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Proč se chránit nejen na dovolené?

 1. Ozónová vrstva se každoročně ztenčuje a prochází jí daleko více škodlivého záření. Ochranné krémy zamezují pronikání záření do pokožky, tím předcházejí spálení a vzniku alergií.
 2. Snížení rizika rakoviny kůže – pravidelnou aplikací ochranných slunečních produktů snížíte riziko rakoviny kůže až o 50%.
 3. Prevence proti předčasnému stárnutí – ultrafialové záření způsobuje tzv. foto-stárnutí. Aplikací ochranných slunečních produktů snížíte riziko předčasného stárnutí až o 24%.
 4. Ochrana před tvorbou pigmentových skvrn – ochranné krémy pomáhají předcházet nežádoucímu zbarvení a tvorbě pigmentových skvrn. Pleť je jednotná a kompaktní.

Chraňme se i v kanceláři? To jako vážně?

Ano, nejen sluneční záření UVA/UVB a IR, ale i tzv. HEV nebo-li modré světlo na nás působí každý den. Jsou to chytré telefony, tablety, počítače, LED osvětlení. Viz. obrázek výše.

K tomu přidejme prach, smog a další nástrahy města a pleť dostává skutečně pořádně zabrat. Předčasně stárne, je mdlá, unavená a objevují se pigmentové skvrny. Proto byla vytvořena speciální řada SUN & CITY, která poskytuje maximální ochranu a péči v jednom.

Tak vzhůru za sluníčkem

Sluneční produkty nám dovolují užít si sluníčko a krásné dny na maximum. Slunce potřebujeme, dodává nejen energii, ale v těle se vytváří tolik potřebný vitamin D. Tento vitamin je v těle zodpovědný za řadu funkcí, přispívá k dobrému stavu kostí, zubů, svalů, ale i k normálnímu fungování imunitního systému. Je jedním z mála vitaminů, které si naše tělo dokáže vyrobit, a to díky působení slunečního svitu.

Co říci na závěr: Sluníčko s rozumem a správné sluneční produkty – to je ta nejlepší kombinace. 

Nevíte si rady s výběrem slunečního produktu?

Obraťte se na nás, rádi poradíme. Jsme online každý všední den od 9 do 17 hod. A pokud byste rádi kompletní doporučení kosmetické péče na míru, pak vyplňte náš dotazník a naše kosmetička Martina Vám sestaví péči na míru včetně doporučení, jak se o pleť starat a čemu se vyvarovat.

Kam pokračovat ve čtení

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Dezinfekce kosmetických pomůcek

Pro ochranu svého zdraví, jsme aktuálně připraveni udělat maximum. Důkladně si myjeme ruce, nosíme roušku, dezinfikujeme častěji prostory a plochy. Nezapomínáme ani na telefon, který je naší 3 rukou. A co kosmetika? Co kosmetické pomůcky, které denně používáme? Štětce, houbičky, krabičky, pudřenky, rtěnky i krémy samotné si zaslouží zodpovědný přístup a pravidelné čištění a dezinfikování. V článku se dozvíte jak a čím dezinfikovat a čistit.

Kosmetické minimum

Kosmetické minimum

Pro jednoho je kosmetická péče radostí a pro druhého nutností. Často se péče odvíjí od finanční situace, někdy si můžeme dopřát víc, jindy to jednoduše nejde. Jaké minimum naše pleť potřebuje, abychom ji udrželi v kondici? A až to půjde, co pořídit dál, čím péči obohatit?

Expirace a uchovávání kosmetiky

Expirace a uchovávání kosmetiky

Kosmetika není věčná a jako většina všech produktů má určitou dobu spotřeby a velmi záleží na jejím skladování. Při nákupu potravin také sledujeme dobu spotřeby a dbáme na správné uložení. Stejně tak bychom měli přistupovat ke kosmetice.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.