Kategorie

Ingredience

Produkty

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Proč označení sluneční péče nové generace?

BIOEARTH je společnost zaměřena na výzkum a inovace, na respektování primárních hodnot zdraví lidí a ochranu životního prostředí. Věří v sílu a účinnost přírody a bezpečné složení je pro ni na prvním místě!

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

 To nejdůležitější

 • Produkty neobsahují : PEG /PPG, Propylene glycol, parabeny, silikony, minerální oleje, akryláty, parfemace, nano filtry a problematické chemické filtry (jako jsou benzophenone-3, Para-Aminobenzoic Acid (PABA), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyl Methoxycinnamate, Octocrylene).
 • Produkty jsou vhodné pro vegany, vegetariány. Nejsou testovány na zvířatech.
 • Společnost používá 100% minerální filtry + novou generaci foto stabilních filtrů
 • Vhodné pro všechny typy pleti  i pro tu nejcitlivější pleť, děti
 • Chrání před UVA / UVB , proti pigmentovým skvrnám a předčasnému stárnutí pleti
 • Fantastické přírodní složení  – značka používá přes 300 tzv. super zelených ingrediencí s certifikací ICEA
 • Skvělé konzistence, snadná roztiratelnost, matná a hebká pokožka, bez nežádoucího lesku a bílých map
 • Navíc unikátní řada SUN & CITY chrání před všemi druhy záření UVA/ UVB/ IR infračervené, HEV modré světlo (tablety, počítače, chytré telefony, LED osvětlení), smogem, prachem

 

Proč je důležité se proti záření chránit?

Níže se můžete názorně podívat jak hluboko jednotlivé druhy záření prostupují.

Molekulární úroveň: poškození DNA, volné radikály nepřímo ovlivňují DNA, oxidační stress.

Viditelné změny: spálení, začervenání, fotostárnutí, zvýšená pigmentace (pigmentové skvrny), sluneční alergie.

Nová generace sluneční péče BIOEARTH

Proč se chránit nejen na dovolené?

 1. Ozónová vrstva se každoročně ztenčuje a prochází jí daleko více škodlivého záření. Ochranné krémy zamezují pronikání záření do pokožky, tím přechází spálení a vzniku alergií.
 2. Snížení rizika rakoviny kůže – pravidelnou aplikací ochranný slunečních produktů snížíte riziko rakoviny kůže až o 50%
 3. Prevence proti předčasnému stárnutí – ultrafialové záření způsobuje tzv. foto-stárnutí. Aplikací ochranný slunečních produktů snížíte riziko předčasného stárnutí až o 24%.
 4. Ochrana před tvorbou pigmentových skvrn – ochranné krémy pomáhají předcházejí nežádoucímu zbarvení a tvorbě pigmentových skvrn. Pleť je jednotná a kompaktní.

Chraňme se i v kanceláří? To jako vážně?

Ano, nejen sluneční záření UVA/ UVB a IR , ale i takzvané HEV neboli modré světlo na nás působí  každý den. Jsou to chytré telefony, tablety, počítače, LED osvětlení. Viz. obrázek výše.

K tomu přidejme prach, smog a další nástrahy města a pleť dostává skutečně pořádně zabrat. Předčasně stárne, je mdlá, unavená a objevují se pigmentové skvrny. Proto byla vytvořena speciální řada SUN & CITY, která poskytuje maximální ochranu a péči v jednom.

Tak vzhůru za sluníčkem

Sluneční produkty nám dovolují užít si sluníčko a krásné dny na maximum. Slunce potřebujeme dodává nejen energii, ale v těle se vytváří tolik potřebný vitamin D. Tento vitamin je v těle zodpovědný za řadu funkcí, přispívá k dobrému stavu kostí, zubů, svalů, ale i k normálnímu fungování imunitního systému. Je jedním z mála vitaminů, které si naše tělo dokáže vyrobit, a to díky působení slunečního svitu.

Co říci na závěr : Sluníčko s rozumem a správné sluneční produkty to je ta nejlepší kombinace. 

Nevíte si rady s výběrem slunečního produktu?

Obraťte se na nás, rádi poradíme. Jsme online každý všední den od 9 do 17 hod. A pokud byste rádi kompletní doporučení kosmetické péče na míru pak vyplňte náš dotazník a naše kosmetička Martina Vám sestaví péči na míru včetně doporučení jak se o pleť starat a čemu se vyvarovat.

Kam pokračovat ve čtení

Organická vlasová péče BIOEARTH

Organická vlasová péče BIOEARTH

Jupí je tu. Představujeme kompletní organickou vlasovou péči BIOEARTH pro všechny typy vlasů i pro různé potřeby vlasové pokožky. Věříme, ži si tuhle voňavou péči zamilujete tak jako my. Šampóny, kondicionéry, masky, séra a dokonce i styling a to vše v té nejvyšší přírodní kvalitě bez nežádoucí chemie. Esenciální oleje, extrakty, oleje a přírodní biotechnologie den po dni zlepšují kvalitu a zdraví vlasů.

Profesionální barvení řas a obočí

Profesionální barvení řas a obočí

Anglická značka Beautiful Brows je specialistou na barvení obočí i řas. V jejich široké nabídce si vybere profesionál i běžný uživatel. Vysoká kvalita, super výdrž, přirozené odstíny pro dokonalý vzhled.

Kosmetický kongres 2019

Kosmetický kongres 2019

Už se nám to blíží. Odborná akce pro profesionály - Kosmetický kongres Krása na míru 12.9.2019 Proč se zúčastnit? Krásné prostředí, bohatý program, úžasní přednášející, poutavé přednášky pro profesní i osobnostní růst, setkání s kolegy z oboru a výměna zkušeností, otestování novinek, gastronomické zážitky, dárky pro každého účastníka… Poslední volná místa k dispozici.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.

Novinky rovnou na váš e-mail

Novinky rovnou na váš e-mail
Musíte souhlasit s podmínkami pro zasílání newsletteru!
UKLÁDÁM..

Děkuji, nemám zájem

Váš e-mail byl úspešně uložen. Nyní již zbývá jen otevřít svůj e-mail a potvrdit odběr newsletteru.