Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

 

Pokud toužíte po krásné, zdravé a dlouhodobě mladé pleti je zapotřebí spojit profesionální péči s domácí péčí, jedno bez druhého totiž nefunguje. Správně zvolená péče v salónu spolu s komplexní domácí péčí je cestou ke krásné pleti a skutečným výsledkům, které na sebe nenechají dlouho čekat.

CO JE ZAJÍMAVÉ

Ženy v České republice si daleko více než v zahraničí dopřávají kosmetickou péči v salónu a to i pravidelně až 1x měsíčně. Což je opravdu skvělé. O proti tomu v zahraničí není vypěstována tato pravidelnost. Je to dáno takém tím, že kosmetické ošetření je často cenově nedostupné a ženy si ho proto dopřávají opravdu výjimečně. Na druhou stranu jsou ale velmi náročné při výběru kosmetiky a jejich domácí péče jsou takové malé lázně.

U nás je salónní péče cenově dostupná, vybere si každý. Což by bylo skvělé, pokud bychom se mylně nedomnívali, že na domácí péči už tolik nezáleží, protože přeci chodíme na kosmetiku…

Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

JAK TO TEDY JE?

Dáme si příklad. Zaplatíte si profesionálního trenéra ve fitness centru a výživového poradce, necháte si na míru sestavit jídelníček a pod dohledem trenéra si zacvičíte. Šťastni odcházíte domů, že jste pro sebe něco udělali a další schůzku máte domluvenou za měsíc. Bude se přeměřovat, vážit, cvičit.

Co je zapotřebí udělat proto, aby se dostavily výsledky? Přizpůsobit stravu doma, pravidelně alespoň 3x týdně cvičit a dodržovat dobře míněné profesionální rady. Jak to asi dopadne, když celý měsíc, budeme cvičení odkládat, jíst večer protože jste přes den neměly čas, jíst ve fast foodech…. Myslím, že víc není třeba rozebírat. Bez správné domácí péče a disciplíny se výsledky nedostaví.

NENÍ ZAPOTŘEBÍ TRÁVIT V KOUPELNĚ HODINY.

PÉČE BY MĚLA BÝT EFEKTIVNÍ, A TO CO DO ÚČINKU, TAK I ČASU.

Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

ZÁKLADNÍ DOMÁCÍ KOSMETICKÁ PÉČE?

 

ODLÍČENÍ:

 • čištění pleti je první a velmi důležitý krok v péči o pleť, bez něho se výsledky nedostaví
 • pleť čistíme vždy každé ráno a večer
 • Více informací a rad jak najdete také v našem magazínu

PÉČE:

 • sérum, krém a oční krém, tedy komplexní péče o pleť, která brzy přinese výsledky
 • použijte na čistou pleť každé ráno a večer

 

 DOMÁCÍ SALÓN KRÁSY:

 • peeling a maska 1x týdně
 • peeling (několik typů např. abrazivní – jemné částečky, enzymatický, gomáž….) okysličuje, obnovuje, vyhlazuje, čistí a zbavuje odumřelých kožních buněk
 • maska je skutečnou lázní pro vaši pleť, vyživuje, regeneruje, čistí, dodává vitamíny, minerály a je okamžitou vzpruhou pro pleť. 

 

NA SLOŽENÍ ZÁLEŽÍ!

Při výběru otočte krabičku a čtěte. Vybírejte podle složení, ne podle ceny, hezkého balení, značky nebo lákavého názvu.

Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

Mějte na paměti, že ne všechny masky a peelingy udělají pleti dobře.

VYHNĚTE SE SYNTETICE A CHEMII.

Jakmile na obalu spatříte – silikony (poznáte podle koncovek CONE, SILOXANE, CONOL…) parabeny, phenoxyethanol, umělé parfemace, minerální olej, vazelínu, parafín, PEGY, tak těmto přípravkům se zdaleka vyhněte.

Sáhněte po přírodní kosmetice, přírodní oleje, rostlinné výtažky, přírodní účinné technologie, to vše bude vaší pleť hýčkat a skutečně zlepšovat její kvalitu a zdraví.

NAOBAY NA TO JDE CHYTŘE

Přírodní certifikovaná kosmetika NAOBAY je jedinečná svým složením, které pleť skutečně hýčká. Masky a peelingy jsou multifunkční a přináší řešení pro nás pro všechny, kteří bojujeme s časem, tedy hledáme něco účinného a efektivního. Přípravky respektují přirozené pH pokožky, neobsahují nebezpečné látky.

1 PRODUKT = 3 RŮZNÉ FUNKCE

INTENZIVNÍ MASKA ORIGIN PRO  MASTNOU PLEŤ

 • díky 3 typům jílu má neuvěřitelný čistící účinek, navíc přírodní oleje pokožku zjemňují a uzamknou potřebnou hydrataci, po smytí tedy necítíme nepříjemné pocity stažení a pnutí

 

 1. funkce  čistící maska pro všechny typy pleti –  natřete na čistý obličej a nechte 8 až 10 minut působit, poté smyjte, lze použít i lokálně na problematická místa a urychlit tak hojení.
 2. funkce – hloubkový čistící krém (výborný pro zanešenou a nečistou pleť, černé tečky, nadměrnou tvorba mazu) použijte po hlavním čištění (gel, mléko), naneste na suchý obličej a s kapkou vody začněte obličej lehce masírovat, věnujte pozornost problematickým místům, masáž provádějte alespoň 30 vteřin, poté důkladně smyjte
 3. funkce – gomáž (peeling bez hrubých částeček) – natřete souvislou lehkou vrstvičku na celý obličej, nechte lehce „zavadnout“ (zaschnout, ale ne úplně) a poté prsty ogumujte (směrem od středu obličeje ven), obličej lehce hlaďte, maska se spolu s odumřelými buňkami kůže začne odrolovat, poté důkladně smyjte
Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

KLIDNÍCI MASKA ORIGIN PRO CITLIVOU PLEŤ

 • maska obsahuje bentonitový jíl, který šetrně čistí, pečující oleje a minerály na pleti vytvoří ochranný film, který zůstane i po smytí, pleť je tak chráněná proti vnějším agresím, je jemná, zklidněná
 • maska dokáže okamžitě zklidnit jakékoliv začervenání a to díky sladovému ječmenu, který se např. objevuje i v dětské řadě, jelikož pokožku chrání a neobyčejně zklidňuje

 

 1. funkce maska pro všechny typy pleti a to i velmi citlivou a začervenalou – natřete na čistý obličej a nechte 8 až 10 minut působit, poté smyjte
 2. funkce gomáž (peeling bez hrubých částeček) – natřete souvislou lehkou vrstvičku na celý obličej, nechte lehce „zavadnout“ (zaschnout, ale né úplně) a poté prsty ogumujte  (směrem od středu obličeje ven), obličej lehce hlaďte, maska spolu s odumřelými buňkami kůže se začne odrolovat, poté důkladně smyjte
Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

ORIGIN HLOUBKOVÝ KRÉMOVÝ ČISTÍCÍ PEELING

 • obsahuje perlitový prášek – hornina, která umí pleť zjemnit, ale také vázat v pleti vodu
 • vhodný pro všechny typy pleti i citlivou. Neobsahuje žádné mycí sulfáty a díky olejům z rýže a šáchoru neobyčejně vyživuje, chrání a má protizánětlivé účinky.
 •  výborný pro kuřáky a na pigmentové skvrny – okamžitě rozjasňuje
 • 1x týdně naneste malé množství na lehce navlhčenou pleť (v případě, že je vaše pleť hodně hrubá, zašedlá a nečistá naneste na suchý obličej a až po čase přidejte vodu)
 • velmi lehce obličej masírujte bříšky prstů, věnujte se každé partii obličeje zvlášť
 • poté důkladně smyjte a naneste vhodnou masku NAOBAY
 • masku smyjte a naneste sérum a krém
Péče v kosmetickém salónu nebo domácí péče? Co je víc?

HYDRATAČNÍ PEELING HYDRAPLUS

 • obsahuje jemný prášek z meruňkových jadérek, které krásně pokožku zjemní, olej z granátového jablka pak hydratuje, vyhlazuje, regeneruje, bambucké máslo vyživuje a chrání a nesmíme zapomenout na Aloe Vera, která nejen hydratuje, ale i regeneruje
 • vhodný pro všechny typy pleti i citlivou, hrubou, šupinkatou a suchou pleť
 • použijte 1x týdně, naneste malé množství na lehce navlhčenou pleť
 • lehce obličej masírujte bříšky prstů
 • poté důkladně smyjte a naneste masku NAOBAY
 • důkladně smyjte a naneste sérum a krém NAOBAY

 

ZÁVĚREM

Užívejte si péči o pleť. Užívejte si chvilky, které sobě a své pleti věnujete. Mějte se rádi! Vybírejte si kvalitní přípravky, sledujte složení, choďte pravidelně na kosmetiku a se svojí kosmetičkou skutečně spolupracujte.

Máte to do kosmetického salónu NAOBAY daleko? Nejste si jisti výběrem? Jsem tu pro vás a ráda vám doporučím to nejlepší řešení pro vaši pleť.

Vyplňte náš dotazník, přidejte aktuální foto vaší pleti a společně sestavíme péči na míru, která přinese výsledky.

Kam pokračovat ve čtení

Epigenetická séra – kosmetická péče budoucnosti

Epigenetická séra – kosmetická péče budoucnosti

Novinka - inteligentní epigenetická séra ve spreji, která efektivně bojují se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Séra pronikají hluboko do našich buněk, kterým předávají důležité informace, zlepšují jejich biochemické vlastnosti a restartují mechanismy, které naše pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Kosmetická akce roku

Kosmetická akce roku

Kongres je dnem kdy se zastavíte a budete se věnovat sami sobě, své práci, seberozvoji a sebevzdělávání. Dnem plným zábavy a pozitivní energie, tolik potřebné inspirace, odborných a cenných informací z oblasti krásy, zdraví, obchodu, marketingu. Tedy témat, která podpoří vaše podnikání, růst a celkovou spokojenost.

Dokonalé souznění – kosmetická péče a lahodný šálek čaje

Dokonalé souznění – kosmetická péče a lahodný šálek čaje

S radostí vám představujeme naši speciální kolekci bylinných směsí (čajů), které jsou v dokonalé harmonii s přírodní & organickou kosmetikou NAOBAY a na míru je pro nás vytvořila společnost Sonnentor Česká republika. Zažijte i vy toto dokonalé souznění.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.