Kategorie

Ingredience

Produkty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

SINERGY DERMA je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty – v čem je jiná než ostatní kosmetika?

Propojuje vnější kosmetickou péči  s  vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy, celkovou svěžest a mladší vzhled.

KŘEMÍK JAKO HLAVNÍ AKTIVNÍ LÁTKA

 • Křemík je třetím nejrozšířenějším stopovým prvkem přítomným v těle, především v pojivové tkáni – kůže, nehty, vlasy, ale také v kloubech, kostech a cévách. Zaručuje regeneraci makromolekul, včetně kolagenu a elastinu, a hraje roli „lepidla“ mezi kolagenovými vlákny, čímž zajišťuje strukturu a zároveň pružnost.
 • Obsah křemíku v těle, potažmo v pokožce, přirozeně klesá s brzkým věkem, a to už od 10 let.

KŘEMÍK A STÁRNUTÍ

Na úrovni kůže je křemík úzce spojen s dalšími látkami přítomnými v dermis, včetně kyseliny hyaluronové, které jsou spolu s elastinem a kolagenem nezbytné pro udržení pevnosti a pružnosti kůže.

 • Pokud křemík schází, kůže je suchá, matná a méně kompaktní, objevují se křečové žíly, vlasy a nehty jsou matnější a křehké, zpomaluje se proces hojení, obnovy a dochází k předčasnému stárnutí.

 

JAK DODAT KŘEMÍK TĚLU A PLETI?

Křemík lze doplňovat systémově (vnitřně) nebo lokálně prostřednictvím kůže (kosmetika) – aby však mohl být uchován a využit pro tělo, musí být metabolizován. Je proto nutné dodat tělu křemík v bio-dostupné formě založené na jeho aplikaci. Z tohoto důvodu BIOEARTH používá 2 druhy křemíku:

 • Organický křemík (HSiO2 kyselina orthokřemičitá) pro vnitřní použití (doplněk stravy)
 • Fermentovaný extrahovaný křemík pro vnější použití (kosmetické použití)
Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

SINERGY DERMA NADČASOVÁ KRÁSA

Tři produkty péče o pleť – Pleťové sérum, 24hodinový krém a oční krém se ideálně kombinují s tekutým křemíkovým doplňkem stravy Sinergy Derma. Společně stimulují metabolismus pleti, podporují krásu a pohodu pleti, nehtů a vlasů a to zevnitř ven, pro svěží a mladší vzhled.

 • Řada je vhodná pro všechny typy pleti, pro ženy, muže, díky doplňku stravy i pro aktivní sportovce, při fyzicky nebo psychicky náročné práci, při vyčerpání.

 

Sinergy Derma kosmetická vnější péče

 • Vhodná pro všechny typy pleti, včetně velmi citlivé

AKTIVNÍ LÁTKY:

 • BIOLOGICKY DOSTUPNÝ KŘEMÍK Z FERMENTÁTU – ve směsi s dalšími stopovými prvky, jako je železo, měď a zinek: nezbytné pro podporu metabolismu pleti, přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové a elastinu.
 • FYTO-KOLAGEN – rostlinný kolagen z Akácie (kolagen v prášku)™ – veganský kolagen získaný z červené akácie (neboli sittahové gumy), u kterého byly prokázány stejné hydratační účinky jako u kolagenu živočišného původu.
 • VYSOKOMOLEKULÁRNÍ A NÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ Z FERMENTACE – podporuje hloubkovou hydrataci a pevnost pokožky v průběhu času, působí proti tvorbě výrazových – mimických vrásek.

 

JAK POUŽÍT:

 • Sérum, krém a oční krém používejte denně, pravidelně ráno a večer. 
 • Pro dosažení nejlepších výsledků propojte kosmetickou péči s doplňkem stravy Sinergy Derma.

 

Sinergy Derma vnitřní péče doplněk stravy

 • Vhodná pro ženy, muže, při fyzicky/psychicky náročné práci, při vyčerpání, pro sportovce.
 • Inovativní doplněk stravy v tekuté podobě na bázi organického Křemíku (HSiO2 kyselina orthokřemičitá), Zinku a Biotinu posiluje metabolismus pokožky, působí na její přirozenou krásu, která začíná zevnitř pro svěžejší a mladší vzhled, pevné nehty a vlasy.
 • Bez barviv a syntetických příchutí.
 • Doplněk stravy je ideální zkombinovat s pleťovou řadou Sinergy Derma. Samozřejmě je možné používat doplněk stravy i s jinou kosmetickou řadou.
 • Dávkování: 1. týden 45 ml na lačno, poté udržovací fáze 15 ml na lačno, ideálně po dobu 3 měsíců.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Kromě křemíku je receptura doplněna o zinek, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k fyziologickému udržení normálního stavu nehtů a spolu s biotinem i vlasů a pokožky.

 • Jak použít:  Užívejte 15 až 45 ml denně, ráno nalačno, podle potřeby. První týden užívání doporučujeme 45 ml ráno na lačno, poté pokračujte v udržovací fázi 15 ml po dobu nejméně tří měsíců. Pro nejlepší výsledek doporučujeme kombinovat s pleťovou řadou Sinergy Derma sérum, krém a oční krém.
 • Doplněk stravy Sinergy Derma lze použít s jakoukoli jinou kosmetickou péčí.

Kam pokračovat ve čtení

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Kosmetička radí – Pleťové oleje

Oleje jsou božské a pro pleť velmi přínosné, ALE! Není olej, jako olej. Ne každý olej je vhodný pro každý typ pleti. Oblíbený kokosák nebo bambucké máslo mažete na pleť místo krému, domníváte se, že Vás zbaví suché pokožky, a nebo, že je to lepší přírodnější varianta než nějaký krém. Často se také chybuje ve způsobu nanášení. Pojďte si v olejích a v jejich správném použití udělat jasno.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.