Kategorie

Ingredience

Produkty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

SINERGY DERMA je unikátní anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty – v čem je jiná než ostatní kosmetika?

Propojuje vnější kosmetickou péči  s  vnitřní péčí v podobě doplňku stravy. Nespoléhá se tedy jen na „mazání“, pracuje uvnitř těla, stimuluje metabolismus pokožky a působí tak na pleť, nehty, vlasy, celkovou svěžest a mladší vzhled.

KŘEMÍK JAKO HLAVNÍ AKTIVNÍ LÁTKA

 • Křemík je třetím nejrozšířenějším stopovým prvkem přítomným v těle, především v pojivové tkáni – kůže, nehty, vlasy, ale také v kloubech, kostech a cévách. Zaručuje regeneraci makromolekul, včetně kolagenu a elastinu, a hraje roli „lepidla“ mezi kolagenovými vlákny, čímž zajišťuje strukturu a zároveň pružnost.
 • Obsah křemíku v těle, potažmo v pokožce, přirozeně klesá s brzkým věkem, a to už od 10 let.

KŘEMÍK A STÁRNUTÍ

Na úrovni kůže je křemík úzce spojen s dalšími látkami přítomnými v dermis, včetně kyseliny hyaluronové, které jsou spolu s elastinem a kolagenem nezbytné pro udržení pevnosti a pružnosti kůže.

 • Pokud křemík schází, kůže je suchá, matná a méně kompaktní, objevují se křečové žíly, vlasy a nehty jsou matnější a křehké, zpomaluje se proces hojení, obnovy a dochází k předčasnému stárnutí.

 

JAK DODAT KŘEMÍK TĚLU A PLETI?

Křemík lze doplňovat systémově (vnitřně) nebo lokálně prostřednictvím kůže (kosmetika) – aby však mohl být uchován a využit pro tělo, musí být metabolizován. Je proto nutné dodat tělu křemík v bio-dostupné formě založené na jeho aplikaci. Z tohoto důvodu BIOEARTH používá 2 druhy křemíku:

 • Organický křemík (HSiO2 kyselina orthokřemičitá) pro vnitřní použití (doplněk stravy)
 • Fermentovaný extrahovaný křemík pro vnější použití (kosmetické použití)
Sinergy Derma anti-age péče pro pleť, vlasy a nehty

SINERGY DERMA NADČASOVÁ KRÁSA

Tři produkty péče o pleť – Pleťové sérum, 24hodinový krém a oční krém se ideálně kombinují s tekutým křemíkovým doplňkem stravy Sinergy Derma. Společně stimulují metabolismus pleti, podporují krásu a pohodu pleti, nehtů a vlasů a to zevnitř ven, pro svěží a mladší vzhled.

 • Řada je vhodná pro všechny typy pleti, pro ženy, muže, díky doplňku stravy i pro aktivní sportovce, při fyzicky nebo psychicky náročné práci, při vyčerpání.

 

Sinergy Derma kosmetická vnější péče

 • Vhodná pro všechny typy pleti, včetně velmi citlivé

AKTIVNÍ LÁTKY:

 • BIOLOGICKY DOSTUPNÝ KŘEMÍK Z FERMENTÁTU – ve směsi s dalšími stopovými prvky, jako je železo, měď a zinek: nezbytné pro podporu metabolismu pleti, přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové a elastinu.
 • FYTO-KOLAGEN – rostlinný kolagen z Akácie (kolagen v prášku)™ – veganský kolagen získaný z červené akácie (neboli sittahové gumy), u kterého byly prokázány stejné hydratační účinky jako u kolagenu živočišného původu.
 • VYSOKOMOLEKULÁRNÍ A NÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ Z FERMENTACE – podporuje hloubkovou hydrataci a pevnost pokožky v průběhu času, působí proti tvorbě výrazových – mimických vrásek.

 

JAK POUŽÍT:

 • Sérum, krém a oční krém používejte denně, pravidelně ráno a večer. 
 • Pro dosažení nejlepších výsledků propojte kosmetickou péči s doplňkem stravy Sinergy Derma.

 

Sinergy Derma vnitřní péče doplněk stravy

 • Vhodná pro ženy, muže, při fyzicky/psychicky náročné práci, při vyčerpání, pro sportovce.
 • Inovativní doplněk stravy v tekuté podobě na bázi organického Křemíku (HSiO2 kyselina orthokřemičitá), Zinku a Biotinu posiluje metabolismus pokožky, působí na její přirozenou krásu, která začíná zevnitř pro svěžejší a mladší vzhled, pevné nehty a vlasy.
 • Bez barviv a syntetických příchutí.
 • Doplněk stravy je ideální zkombinovat s pleťovou řadou Sinergy Derma. Samozřejmě je možné používat doplněk stravy i s jinou kosmetickou řadou.
 • Dávkování: 1. týden 45 ml na lačno, poté udržovací fáze 15 ml na lačno, ideálně po dobu 3 měsíců.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Kromě křemíku je receptura doplněna o zinek, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k fyziologickému udržení normálního stavu nehtů a spolu s biotinem i vlasů a pokožky.

 • Jak použít:  Užívejte 15 až 45 ml denně, ráno nalačno, podle potřeby. První týden užívání doporučujeme 45 ml ráno na lačno, poté pokračujte v udržovací fázi 15 ml po dobu nejméně tří měsíců. Pro nejlepší výsledek doporučujeme kombinovat s pleťovou řadou Sinergy Derma sérum, krém a oční krém.
 • Doplněk stravy Sinergy Derma lze použít s jakoukoli jinou kosmetickou péčí.

Kam pokračovat ve čtení

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo stačí 24hodinový a jak je to se sérem?

Potřebuji denní a noční krém nebo postačí 24hodinový a jak je to s pleťovým sérem? To jsou Vaše časté opakující se dotazy. Pojďme si v tom udělat jasno. Připravila jsem pro Vás článek, kde jsem sepsala to nejdůležitější a komu se nebude chtít číst, je tu i video. Dozvíte se, co je účinnější, na co si dát pozor a spoustu dalších kosmetických tipů.

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

NOVINKA Bioprotettiva řada s BIO šípkovým olejem

Oblíbená řada BIOprotettiva přichází v novém kabátku, s inovovaným složením, s novou vůní, rozšířená o nové přípravky pro ještě lepší výsledky a dokonalý požitek z užívání. Společnost BIOEARTH na sobě a na svých přípravcích neustále pracuje. Nikdy nezastavuje inovace a výzkum, zejména pokud jde o přírodní kosmetické produkty. Tak se zrodila obnovená řada BIOprotettiva na bázi 100% čistého a organického šípkového oleje, vhodná pro všechny typy pleti.

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Pupínek, vřídek, akné - kdo by to neznal, čas od času se objeví i na té nejdokonalejší tváři a v ten nejméně vhodný moment. Co dělat a co naopak nikdy nedělat, když se objeví pupínek? Co spolehlivě zabere a pomůže postižené místo rychle vyhojit?

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.