Kategorie

Ingredience

Produkty

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Kosmetička radí – co na akné, pupínky a záněty

Pupínek, vřídek, akné – kdo by to neznal, čas od času se objeví i na té nejdokonalejší tváři a v ten nejméně vhodný moment.

V létě je výskyt pupínků častější – proč? To je vínečko, koktejl, grilovačky, uzobávání různých dobrot, mlsání….

Co dělat a co naopak nikdy nedělat, když se objeví pupínek? Co spolehlivě zabere a pomůže postižené místo rychle vyhojit?

Nikdy

!!!!!! Prosím zapomeňte na ALPU, zubní pastu, ocet a jiné šílenosti… Že si teď dělám srandu? Vůbec ne, za ta léta jsem od žen slyšela tolik „zaručených“ přípravků na akné, že jsem se nestačila divit.

 

Čištění je základ

Nejdůležitějším krokem v péči o pleť je a vždy bylo čištění, to nikdy nepodceňujte!

Ideální je 2 krokové čištění:

  • hlavní čistič + pleťová voda (bez alkoholu)

SOS hojivé přípravky

Objeví se jeden pupínek a hned nakupujeme celé řady na akné, pleť zbytečně vysušujeme, dráždíme, odmašťujeme a tím celý stav ještě zhoršujeme.

  • Pupínky je vhodné hojit lokálně a zbytečně nezatěžovat zbylou tvář, která je v pořádku. 

Pleťové masky

Poslouží nejen na celou tvář, lze je použít i lokálně na postižená místa.

Kosmetička radí – Čištění pleti

Vlastní pořad o kosmetice v TV? Ano, skutečně se to děje a my z toho máme obrovskou radost. 8 dílů věnovaných kosmetické osvětě - projdeme vše od úplných základů, zboříme spoustu kosmetických mýtů a pomůžeme Vám se v kosmetice zorientovat. Pokud nestihnete pořad v TV - nezoufejte, každý díl můžete zpětně sledovat zde na našem blogu, na sociálních sítích a našem YouTube kanálu. Tak hezkou podívanou. Vaše Martina

Jak na domácí kosmetické ošetření

Pravidelná domácí kosmetická péče je prevencí a investicí do budoucna a jde ruku v ruce s pravidelnou návštěvou kosmetického salónu. Jedno bez druhého nefunguje. Je důležité se o pleť pravidelně starat. Pusťte se do domácího kosmetického ošetření, ukážeme Vám, jak na to a poradíme i jak na domácí masáž obličeje. Výsledky Vás překvapí.

Kam pokračovat ve čtení

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika, kosmetická péče budoucnosti

Epigenetika - pro všechny, kteří touží svou pleť obnovit, omladit a zregenerovat bez použití skalpelu či botoxu. Epigenetická kosmetika využívá nejnovější špičkové technologie, stimuluje a vnáší řád do buněk a tkání. Efektivně bojuje se všemi známkami stárnutí, citlivostí a akné. Proniká hluboko do našich buněk, kterým předává důležité informace, zlepšuje jejich biochemické vlastnosti a restartuje mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá. Skutečný průlom v kosmetické péči.

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Kosmetička radí – pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny neboli hyperpigmentace jsou malé nebo větší tmavé až černé skvrny, které trápí čím dál více žen a slečen. Ubírají nám na sebevědomí, necítíme se dobře a snažíme se je všemožně odstraňovat a maskovat hodně krycími líčidly. Jaké přípravky jsou vhodné pro takový stav pleti, jak je správně použít, vrstvit, kombinovat a jak moc je důležitá prevence? To vše v novém článku.

Kosmetička radí – Jak osvěžit a hydratovat pleť v létě

Kosmetička radí – Jak osvěžit a hydratovat pleť v létě

V letních měsících je naše pokožka vystavena zvýšené zátěži - slunce, horko, klimatizace, chlór, sůl. Více se také potí a tím ztrácí důležité minerály a soli. Vsaďte na každodenní hydratační péči - čištění, tonizace, sérum, krém a navíc hydratujte v průběhu dne. Jak a čím ale pleť v průběhu dne hydratovat? To vše se dozvíte v novém článku a videu.

Komentáře ke článku

Odebírejte novinky a zajímavosti

Odhlásit se můžete kdykoliv!

UKLÁDÁM..

Váš e-mail byl úspešně uložen. Děkujeme.